Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Serinin sonu en başından beri belli ona göre ilerliyor seri. Aynı şekilde Oda Nami için kilit karakterlerden biri demiş. Yani zaman içinde Nami ile ilgili düşünceleri değişse bile ortada belli bir final var. Buna göre ilerliyor adam. Şu an daha serinin bitmesine 10 yıldan fazla var. Oda'nın dediği gibi Nami kilit rolü üstlenecek bence ilerleyen zamanlarda. Her şeye güç olarak bakmamak lazım. Mangaka kendi söylemiş güç serisi değil diye.

Ula Zoro'nun uyuyup savaşmaktan başka işi mi var. Hayali desen güç ile ilgili. Ee bu adam 2. önemli kişi değil mi? Ama Sanji'ye gelince dövüş mangası değil 11!1! o yüzden Nami ile Sanji'yi kıyaslamayın zart zurt diyorsunuz. Zoro da kaptanlık vasfı var. Bir de savaş gücü. Sanji hem aşçı hem savaşçı hem zeki, kritik anlarda işe yarıyor. Daha ne yapsın lan.
Tamam da Zoro , sanjiden güçlü :/ Olay bu belkide ? Adam tayfanın 2. savaş gücü olabilir.
Veya hayalleri doğrultusunda kendisini daha kolay feda edebilir. O yüzden Zoro varken Sanjinin muhabbeti açılmaz :/

Tamam da Zoro , sanjiden güçlü :/ Olay bu belkide ? Adam tayfanın 2. savaş gücü olabilir.
Veya hayalleri doğrultusunda kendisini daha kolay feda edebilir. O yüzden Zoro varken Sanjinin muhabbeti açılmaz :/
Yav yapma şu dediğine kendin inanıyor musun sen? WB, Jozu kozumuzu oynayalım diyor. Sadece Marco ile olmuyor. Aynı şekilde sadece Zoro ile de olmuyor. Bizim 3. adamımız da Sanji. Ayrıca Luffy kk olacak serinin güç olarak zirvesi, gücü de o temsil ediyor diyebilirim ben de? Laf çok. Ama ben bana mantıklı geleni söylüyorum. Zoro'nun 2. olduğunu düşünüyorum ve dile getiriyorum. Aynı şekilde Sanji'nin de 3. olduğunu düşünüyorum, benim gördüğüm bu ve benim gibi çok kişi var.

Yav yapma şu dediğine kendin inanıyor musun sen? WB, Jozu kozumuzu oynayalım diyor. Sadece Marco ile olmuyor. Aynı şekilde sadece Zoro ile de olmuyor. Bizim 3. adamımız da Sanji. Ayrıca Luffy kk olacak serinin güç olarak zirvesi, gücü de o temsil ediyor diyebilirim ben de? Laf çok. Ama ben bana mantıklı geleni söylüyorum. Zoro'nun 2. olduğunu düşünüyorum ve dile getiriyorum. Aynı şekilde Sanji'nin de 3. olduğunu düşünüyorum, benim gördüğüm bu ve benim gibi çok kişi var.
Sanji her an 3.lükten düşebilir ama.

Tamam bunu biz de söylüyoruz Sanji 3. güçlü kişi. Ama ankette Nami mi daha güçlü Sanji mi denmiyor ki.

Sanji her an 3.lükten düşebilir ama.
+1

Tayfaya Jinbe gelirse Sanji 3. lükten düşer.

Tamam düşünebilirsin. Ama yazar bizimle aynı fikirde değil. Bende onun bakış açısına göre yorumluyorum :W
3 ana karakter belirlemiş. Namiyi yeteneklerinden ötürü kabul edebilirim.
Zoroyu Kaptanına olan derinden saygısından hayallerinden kolayca vazgeçebileceği için kabul edebilirim.
Hem hayali olarakta En iyi Kılıç Ustası olmak olduğuna göre ?
Yani şöyle düşün ;
En iyi Kılıç Ustası olmak isteyen bir adamdan mı ?
All Blueyu bulmak isteyen bir adamdan mı Savaş gücü olması mantıklı ? Hala Sanji diyorsan saygı duyarım ama katılmam.
Luffy Zaten kral.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık