Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Sanji ve Nami'nin yaptıklarını bir kenara koyup düşünüyorum ulan hangisi olmasaydı buraya kadar gelemezlerdi diye cevap çok net. Sanji olmasa ölürlerdi la, ölümden daha öte bir şey varmı beyler kim olursan ol ne olursan ol öldünmü biter olay. Bu açıdan bakınca Sanji tayfada daha önemli bir yere sahip bana göre. Gerçi bu bakış açısıyla Sanji Robin'den de öte oluyor sıkıntılı bir düşünce yani. Hepsinin yeri ayrıdır deyip geçmek lazım kimin daha önemli olduğu hangi açıdan baktığına göre değişiyor

Konu başlığından haberin var mı senin :/
La oğlum içiyon mu? Biz burada Zoro'nun da olayı güçlü bir savaşçı olması ama onun seride 2.liği tartışılmıyor diyoruz. Yalnız iş Sanjiye gelince seri dövüş mangası değil muhabbeti yapan siz değil misiniz? O bakımdan Sanji'nin gücünü Nami kıyasına katmayın diyen siz değil misiniz? Ben de diyorum ki Zoro salt güç ile yardımcı kaptanlık vasfı ile 2. ise Sanji de savaş gücü olmasıyla zekasıyla aşçılığıyla 3. olur, çok normaldir diyorum. Sen de çıkıp Zoro Sanjiden güçlü hayali en olmak zart zurt diyorsun ben de bunların önemsiz olduğunu söylüyorum zira bunlar Sanji'nin de savaş gücü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Sen Nami'yi yetenekleri sayesinde 3. olarak kabul et ben etmem. Sırf mangaka ebesinn örekesi zamanında Nami dedi diye alakasız şeyler söylüyorsun. Sen hele gerçek düşünceni söyle bırak mangakanın mantığını.

Bence Sanji'dir Sanji hem gücü en azından amiral seviyelerine gitcek bir karekter hemde zeka'sı tayfayı bir cok kez kurtardı böyle nimet bulunmaz kolay kolay.

Sanji ve Nami'nin yaptıklarını bir kenara koyup düşünüyorum ulan hangisi olmasaydı buraya kadar gelemezlerdi diye cevap çok net. Sanji olmasa ölürlerdi la, ölümden daha öte bir şey varmı beyler kim olursan ol ne olursan ol öldünmü biter olay. Bu açıdan bakınca Sanji tayfada daha önemli bir yere sahip bana göre. Gerçi bu bakış açısıyla Sanji Robin'den de öte oluyor sıkıntılı bir düşünce yani. Hepsinin yeri ayrıdır deyip geçmek lazım kimin daha önemli olduğu hangi açıdan baktığına göre değişiyor
O açıdan bakarsan; Robin olmasa Luffy Crocoya kaybeder Croco bütün tayfayı avlardı. Nami olmasa GL'a giremezlerdi daha. Tayfada Luffy, Zoro, Sanji, Nami ve Robin önemli diğerlerinin öyle aman aman bir katkısı yok.

La oğlum içiyon mu? Biz burada Zoro'nun da olayı güçlü bir savaşçı olması ama onun seride 2.liği tartışılmıyor diyoruz. Yalnız iş Sanjiye gelince seri dövüş mangası değil muhabbeti yapan siz değil misiniz? O bakımdan Sanji'nin gücünü Nami kıyasına katmayın diyen siz değil misiniz? Ben de diyorum ki Zoro salt güç ile yardımcı kaptanlık vasfı ile 2. ise Sanji de savaş gücü olmasıyla zekasıyla aşçılığıyla 3. olur, çok normaldir diyorum. Sen de çıkıp Zoro Sanjiden güçlü hayali en olmak zart zurt diyorsun ben de bunların önemsiz olduğunu söylüyorum zira bunlar Sanji'nin de savaş gücü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Sen Nami'yi yetenekleri sayesinde 3. olarak kabul et ben etmem. Sırf mangaka ebesinn örekesi zamanında Nami dedi diye alakasız şeyler söylüyorsun. Sen hele gerçek düşünceni söyle bırak mangakanın mantığını.
Zoronun 2. adam olduğunu kabulleniyorsun. Bende diyorum ki , Savaş gücü altında Zoroyu görüyorum. Zaten
Savaş gücü mevkisi Luffy ve Zoro ile kapanmış. Onun yerine 3. olarak Rotacıya misyon verilmiş.
Bu kadar basit işte. Sabahtan beri Sanji güçlü güçlü yahu anladık onu.
Ama yazar onu belirtmemiş işte. Demek ki herşey güç değil. Bazen bilgi de güçtür.

One Piece in ne olduğunu biliyor muyuz ? Belkide onu tetikleyecek bir rotacıdır ? Adamın bir bildiği var ki onu söylemiş.
Bu kadar Sanjiyi üstelemenin manası yok.

Ek olarak benimle içiyon mu la ? Tarzında aforizma yapma. Maharet efendi şekilde yazabilmekte.
Şeklini bozma :)

Sıkıntı şurada, Luffy, hadi kaptan olması sebebiyle ayrı konumda, peki Zoro ? Zoro sırf savaş gücü sebebiyle çekirdek kadroda yer alıyor ve Sanji yer almıyorsa burada sıkıntı var demektir, ve bence Oda bu yüzden 2001'de söylediği şey konusunda fikri değişti ki Nami daha az süre almaya başladı, @Dattebayo'nun dediği gibi kaybolmak çok önemli değil, hayatta kalmak önemli. Sanji olmasa defalarca ölmüştü Nami, Usopp ve diğerleri. :)

[YOUTUBE]ZLzkr_LFvhw[/YOUTUBE]

Haklısın 2001'den beri bir insanın fikri değişemez hiç hıhı
Orada demek istediğim farklı kıstaslardan bakıldığı.Adam hala Sanji güçlü diye 3.diyor.
Oda'nın demek istediği tetikleyici yani seriyi başlatan karakterler bunlar.Çekirdeği yani One Piece'i oluşturan en önemli parçaları bu karakterler.
Bir yerde düz baya düz bir bakış açısı var diğer tarafta daha derin bir bakış açısı var.

Sıkıntı şurada, Luffy, hadi kaptan olması sebebiyle ayrı konumda, peki Zoro ? Zoro sırf savaş gücü sebebiyle çekirdek kadroda yer alıyor ve Sanji yer almıyorsa burada sıkıntı var demektir, ve bence Oda bu yüzden 2001'de söylediği şey konusunda fikri değişti ki Nami daha az süre almaya başladı, @Dattebayo'nun dediği gibi kaybolmak çok önemli değil, hayatta kalmak önemli. Sanji olmasa defalarca ölmüştü Nami, Usopp ve diğerleri. :)

[YOUTUBE]ZLzkr_LFvhw[/YOUTUBE]
I'll do whatever you cannot do. And you do whatever I cannot do!!!

Arkadaş şu adam karizması çizilecek adammı ya. Bk yere üstüne oynuyor Oda. Efsane bi geriş dönüş bekliyorum ben ne yeni bir tekniğini gösterdi Oda ne de koka yaptığını

Arkadaş şu adam karizması çizilecek adammı ya. Bk yere üstüne oynuyor Oda. Efsane bi geriş dönüş bekliyorum ben ne yeni bir tekniğini gösterdi Oda ne de koka yaptığını
Hell Memories
Sky Walk
Blue Walk
Çift bacak Diable Jambe, daha ne göstersin ? :) Az da olsa k. haki ve b. hakisi var, koka yapamadığı için kokası gösterilmemiştir muhtemelen. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık