Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Müzik Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Çalma listesi projesine katılmak ister misin?

• Hayır, teşekkürler.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Yine döktürmüşsün Vintage. Kalemine sağlık. İnsanlara albüm hakkında öneri ve fikir oluşturma açısından güzel bir yazı. Konuya olan devam katkın için çok teşekkürler.

Lütfen arkadaşlar üstte Vintage Culture arkadaşımızın yazısını, yani burada alıntıladığımı okuyun, teşekkür edin veya beğenin. Emek var, emek kokuyor.

Saygılar!
Teşekkür ederim ağabey!

Spotify Global en çok dinlenen 10 şarkı (haftalık):

Listede Seven şarkısı açık ara farkla birinci sırada ve sonra LALA şarkısı ikinci sırada yerini korurken Billie Eilish ve Dua Lipa'nın şarkıları yükselmeye devam etmektedir. Travis Scott da geçen hafta çıkardığı UTOPIA albümü dolayısıyla global listede boy göstermiştir.

Not:

Yöneticiler mesajı görürse anketi silebilirler. Cevap yeterince açık. Teşekkürler.

Bugün (12 olduğu için aslında dün, cuma) çıkan yeni bazı şarkı ve albümlerden bahsedeceğim.

• Funda Arar, söz ve müziği Semicenk'e ait olan "Son Bir Şarkı" adlı parçası yayınladı. Dinlemek isteyen için Youtube linkini bırakıyorum:
  • Dolu Kadehi Ters Tut, "Ölüm Dansı" adı verilen albümünü yayınladı. Albümü dinlemek isteyen için Spotify linkini aşağıya bırakıyorum:

• Deeperise ve Jabbar ikilisi yıllar sonra "Her Şey Değil" adlı parçasını yayınladı. Aynı şarkının "Perfect Storm" olarak İngilizcesi de yayınladı. Şarkılar aşağıdadır:

• Usher kısa aradan sonra 21 Savage ve Summer Walker ile yaptığı "Good Good" şarkısını yayınladı:

• Bebe Rexha ve David Guetta çalışması "One in a Million" adlı şarkısı yayınlandı. Şarkıyı dinlemek isteyen için link:

Başka şarkılar da yayınlandı ama yazmak isteyen varsa buraya gelsin. Benden şimdilik bu kadar. Üç tane müzik üzerine konu açmayı düşünüyorum ama bunların bazısı için açıp açmama konusunda kararsızım. Benzerleri de var mı, emin değilim. Anket silinseydi, belki oradan cevabı alırdım. Neyse. Dinleyen olursa keyifli dinlemeler. Teşekkürü bir borç bilirim.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık