Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Müzik Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Çalma listesi projesine katılmak ister misin?

• Hayır, teşekkürler.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Sence bu dönemden (2020 ve sonrası) hatırlanabileceğini düşündüğün isimler ya da şarkılar hangileri olabilir? Fikrini merak ettim.

Şarkı önceden dediğin gibi uyarlayanlarla dolu. "Dayan, dayanabilirsen ..." şeklinde. Şarkıyı dinlemesem de o üç noktaya kendini koyuyorsun. Dayan, dayanabilirsen Karamaske. Dayan, dayanabilirsen Dattebayo...

@Mihawk Bu arada anketi silebilir misin? Artık cevap açık oldu bence.
Ben Simge'nin şarkısından bahsediyorum

Yabancı rap ne kadar ilgini çeker ya da ne kadar takip ediyorsun bilmiyorum ama 2020 ve sonrasında yıllar sonra hatırlanacak bir şey varsa, kesinlikle Eminem'in son albümüdür, Music To Be Murdered By, en güzel albümlerinden bir tanesi bu yaşına rağmen.
Öyle çok dinlediğim tür olmadığı için orta karardayım. Eminem'in o albümünü pek dinlemedim ama Godzilla'yı bildiğim ve sevdiğim için hatırlanacak, derim.

Aslında sorum yeni jenerasyon üzerineydi. 2010'ların sonunda ortaya çıkanlar hakkındaydı. Ama yine de Eminem'in o albümü de sayılsın. Zaten Eminem ne yapsa hatırlanır bence. Adam rap müziğinin kralı olmuş, bu türden giden herkesin ilham kaynağı olmuş. Yine de teşekkür ederim.

Ben Simge'nin şarkısından bahsediyorum
Anladım. "Irz düşmanı" sözünden anlamalıydım. Yine de önceki mesajlarda söylediğini hatırlatmak ve katılmak istedim.

Madem bu konudan bahsettin, ben de küçük bilgi ekleyeyim. Galatasaray için Icardi sayesinde Simge'nin şarkısı Spotify'ı işgal etmişti. Fenerbahçe için de Edin Dzeko sayesinde yakın zamandır Hande Yener'in Beni Sev Spotify'da kendini gösteriyor. Beşiktaş için varsa söylersiniz, yoksa yakında bir futbolcu sayesinde bir şarkı daha piyasada kendini gösterir. Eksik kalmasın zaten.

Şarkıları da paylaşayım:

Sence bu dönemden (2020 ve sonrası) hatırlanabileceğini düşündüğün isimler ya da şarkılar hangileri olabilir? Fikrini merak ettim.

Şarkı önceden dediğin gibi uyarlayanlarla dolu. "Dayan, dayanabilirsen ..." şeklinde. Şarkıyı dinlemesem de o üç noktaya kendini koyuyorsun. Dayan, dayanabilirsen Karamaske. Dayan, dayanabilirsen Dattebayo...

@Mihawk Bu arada anketi silebilir misin? Artık cevap açık oldu bence.
Motive, Tuğkan, Skapova, Emircan İğrek ve Semicenk hatırlanır gibi.

Bir konu açacağım ama sizden fikir almak istiyorum. Belki gören olsun diye anket de açabilirim.

Konu video klipler üzerine olup herkes küçükken severek izlediği ya da şimdi sevdiği şarkısı üzerinden video klibini paylaşma ortamı olacak. Tabii belki böyle bir konu da olabilir. Varsa biri söylesin. Eğer "böyle bir konu açalım" diyorsanız ya yorum yazın ya da beğeniye basın. "Gerek yok" diyorsanız da belirtin. İlginizi çeker mi, video klipleri izlemeyi seviyor musunuz, bunu bilmek lazım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Kaizokuou, Eviren ve Sodex Bey bari siz cevap verseydiniz. Bu kadar konuya giriyorsunuz ve ben de görüp soruyorum.

Bir konu açacağım ama sizden fikir almak istiyorum. Belki gören olsun diye anket de açabilirim.

Konu video klipler üzerine olup herkes küçükken severek izlediği ya da şimdi sevdiği şarkısı üzerinden video klibini paylaşma ortamı olacak. Tabii belki böyle bir konu da olabilir. Varsa biri söylesin. Eğer "böyle bir konu açalım" diyorsanız ya yorum yazın ya da beğeniye basın. "Gerek yok" diyorsanız da belirtin. İlginizi çeker mi, video klipleri izlemeyi seviyor musunuz, bunu bilmek lazım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Neyse, Karamaske ben isterim. Ama açmazsan da sıkıntı değil.

Kaizokuou, Eviren ve Sodex Bey bari siz cevap verseydiniz. Bu kadar konuya giriyorsunuz ve ben de görüp soruyorum.
Müzik paylaşılmış mı diye bakıyordum ya konuya, soru sorduğunu fark etmedim. :/ Kusura bakma.

Eğer şarkının orijinal klibinden bahsediyorsan, bu "korsanfan ne dinliyor" konusunda paylaşılabilir ve kliple ilgili de yorum yapılabilir. Burada da paylaşılabilir hatta, konuda sohbet başlığı var zaten. Eğer şarkının farklı bir içerikle birleştirilmesiyle yapılan kliplerden (amv gibi) bahsediyorsan "bir video paylaş" konusu vardı, orada paylaşılabilir ya da genel sohbette falan da olabilir. Çok kullanılacak bir konu olduğundan emin değilim ama yine de sen bilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık