Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Yonko oluşumuna benziyorlar zaten. Dragon'dan beklentim de yonko gücünde çıkması. Ama Sabo'nun taş çatlasın 4 - 5 senelik çar olduğunu hesap edersek (adam yerine konacak kadar güçlendiği hali işte tahminen) sarmadı beni devrim ordusu, daha sağlam bir izlenim vermelerini beklerdim.
Sabo ayrı klasman eleman. WB’nin Oden’i. Roger’ın Ray’i gibi. KK tayfasında bile Ray dışı adam mı var, faso fiso. Gaban dedik yıllarca bir cacığını görmedik.

İki ifade arasında dramatik bir değişiklik yok yalnız. Dragon bu şekilde de en yüksek ödüle sahip karakter beklentisi yaratır. Bu beklentinin tek sebebi de unvanı değil zaten.
Ben dragon üzerinden yaklaşmadım ister spo ister bölüm yorumları olsun anlaşılıyor üyeler başka forum-insta-yutuber lerin etkisinde kalıyor doğru sanıyorlar hal bu ki SBS ler farklı.

Bu arada Kuma’yı unuttuk, Dragon’un first mate gibi bir şey bu. Harcandı boştan yere.
Shaka'nın anlattığına göre, First mate değil, Kuma- Ivankov- Dragon eşbaşkan gibi bir şey, kurucu ortaklar :)

Son bölümde yuvarlak masaya oturmaları da aynı doğrultuda, devrimcilerde tek liderin olmadığını gösteriyor :)

Shaka'nın anlattığına göre, First mate değil, Kuma- Ivankov- Dragon eşbaşkan gibi bir şey, kurucu ortaklar :)

Son bölümde yuvarlak masaya oturmaları da aynı doğrultuda, devrimcilerde tek liderin olmadığını gösteriyor :)
Asıl lider Dragon ama, günün sonunda Ivankov’un dediği mi olacak Dragon’un mu?

Asıl lider Dragon ama, günün sonunda Ivankov’un dediği mi olacak Dragon’un mu?
Şirket gibi düşün, bir sürü kurucu ortak var, içlerinden birini yetkili temsilci yapmışlar, hep ön planda o oluyor ama günün sonunda kârı birlikte paylaşıyorlar :) Dragon asıl lider değil, daha çok grup sözcüsü gibi, diğer iki ortağa baksana ikisi de kral, biri Kamabakkanın diğer Sorbet'in, belli ki bu adamlar güçlerini birleştirip bir oluşum kurmuş, Dragon'u da yönetici yapmış, hepsi aynı idealleri paylaştığı için Dragon aslında hepsinin ortak ağzından konuşuyor, yönetici olduğu için de gün sonunda onun lafını dinlemelerinde mahzur yok :)

bu adam ya 5 meyveli hakiman falan olmalı yada imkanı yok deviremez hükümeti
30 yılda topladığı orduya baksanıza, çer çöp, E. Oda'nın Luffy ittirmesi olmasaydı, Sabo şuanda Dressrosada oyuncak olup unutulup gidecekti, daha Dof'un teşkilatını aşamıyor adamlar, Dof tek başına Devrimin önünde engeldi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık