Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 286 77.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 83 22.5%

• Kullanılan toplam oy
    369
Ben onun altında öyle bir gönderme olduğunu sanmıyorum, korsan serisi olduğu içiz düz öyle deyip geçmiştir bence. Big Mom ve Kaido birleşiminin potansiyel tehlikesini göstermek için yapılmış bir sahneydi. Benim kurduğum mantık adamın şuan en kötü suçlu olması neden geçmişi bağlasın ki?
Dragon benim için 4 de çıksa şaşırmayacağım 7 de çıksa şaşırmayacağım bir karakter.
Kaido ve BM arc bossu olarak yenilecekleri için onlara yapılan atfın hikaye üzerinde büyük bir önemi yoktu. Arc bossu pompalamasıydı, standart. Gösterdiği en büyük ödüllerin direkt geçilemediğini dile getirmek yerine korsanların geçemediğini dile getirmesini ben Dragon'a altyapı hazırlamak olarak yorumladım. OP evreninde WG dünyaya hakim olduğundan beri birileri organize olup devrim harekatı yapmadıysa dünya genelinde, Dragon doğal olarak en yüksek ödülün en büyük adayı olur.

Kaido ve BM arc bossu olarak yenilecekleri için onlara yapılan atfın hikaye üzerinde büyük bir önemi yoktu. Arc bossu pompalamasıydı, standart. Gösterdiği en büyük ödüllerin direkt geçilemediğini dile getirmek yerine korsanların geçemediğini dile getirmesini ben Dragon'a altyapı hazırlamak olarak yorumladım. OP evreninde WG dünyaya hakim olduğundan beri birileri organize olup devrim harekatı yapmadıysa dünya genelinde, Dragon doğal olarak en yüksek ödülün en büyük adayı olur.
Bunları geçen korsan yok ama Big Mom ve Kaido birleşirse bunları geçme potansiyeli var dendiği için oradan bir şifre aramak benim kafama yatmadı sadece. Dediğim gibi yüksek ödül çıksa şaşırmam zaten. Sadece dediğim gibi bu ünvanın tüm zamanları mı kapsadığı yoksa OP dünyasında şu andaki zamanı mı kapsadığı önemli.

Bunları geçen korsan yok ama Big Mom ve Kaido birleşirse bunları geçme potansiyeli var dendiği için oradan bir şifre aramak benim kafama yatmadı sadece. Dediğim gibi yüksek ödül çıksa şaşırmam zaten. Sadece dediğim gibi bu ünvanın tüm zamanları mı kapsadığı yoksa OP dünyasında şu andaki zamanı mı kapsadığı önemli.
Birileri daha önce devrim yapmamışsa bu kadar büyük çapta ve organize şekilde, kapsar.

Şaka bir yana yonko komutanı çıkacak bunlar her türlü fazla küçümseme. Inu falan Jack tokatlıyor, bunlar altı çıkmaz. Ödülleri düşük çıktı diye millet küçümsüyor.
Yonko oluşumuna benziyorlar zaten. Dragon'dan beklentim de yonko gücünde çıkması. Ama Sabo'nun taş çatlasın 4 - 5 senelik çar olduğunu hesap edersek (adam yerine konacak kadar güçlendiği hali işte tahminen) sarmadı beni devrim ordusu, daha sağlam bir izlenim vermelerini beklerdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık