Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri:

- Kk olmak beni geçmekten daha zor! :hhh:

İşte böyle de bir kafa :alkis:
Bunu diyor zaten.

K: Bigmom'ı yenmek için gelecek misin?
L: Elbette, ben Korsanlar Kralı olacak adamım!
K: Çok uzak bir geleceğe bakıyorsun.

Bu ne demek, beni geçmekten bile zor demek. Gerçi sen gözün kapalı okuyunca bunu da anlamamış olabilirsin xD

Bunu diyor zaten.

K: Bigmom'ı yenmek için gelecek misin?
L: Elbette, ben Korsanlar Kralı olacak adamım!
K: Çok uzak bir geleceğe bakıyorsun.

Bu ne demek, beni geçmekten bile zor demek. Gerçi sen gözün kapalı okuyunca bunu da anlamamış olabilirsin xD
Cümlede anlam konusunda beni bir kez daha şoke ettin. Havale geçirmemek için zor tutuyorum kendimi.

Ne için düello yaptıkları belli değil. Unvan için olduğunu kastetmedim. Unvanı vurgulamamın sebebi belli; kılıç ustalığından bahsederken bunu karakterin toplam gücünden ayıramazsın.

Acımasızca diyorsun sonra da ölümüne olduğunu nereden çıkardın diyorsun. Acımasız olmak ne demek? Türkçe ya bu. Bir insan, karşısındakiyle acımasızca kılıç çarpıştırıyorsa bu ne anlama gelir? Sana şöyle sorayım; iki yıl önce Mihawk ve Zoro ''acımasızca'' kılıç çarpıştırsalardı ne olurdu? Zoro ölürdü, değil mi? Nitekim Mihawk, Zoro'ya ''acımasaydı,'' Zoro şu an ölü bir adamdı. Mihawk ve Zoro kılıç yeteneklerini çarpıştırmadılar mı?

Acımasızca deyip, sonra bu adamların antrenman havasında takıldıklarını söylemek bana göre çok yanlış bir yorumlama. Acımasız olmak; zalim olmak, karşıdakine acı çektirmekten çekinmemek demektir. Yani iki taraf da acımasızsa, her şeylerini ortaya koydular demektir.

Ayrıca, Shanks'ın kılıç ustası olduğu da iyice kesinleşiyor. Kılıç yeteneklerini çarpıştırıyorlar, rakip sayılıyorlar ve Mihawk hala Shanks'ı geçecek birini bekliyor.
Kılıç ustalığından ayrı tuttuğum güçler neymiş? Ben orda ne yazdıysa onu söyledim. Kılıç yeteneği demiş, ben de onu aktardım.

Acımasızca ''antrenman'' yaptığında karşıdaki kişiyi ölüme götürme niyetiyle saldırıldığını da bugün öğrendim. ''Bak, antrenman yapıyoruz diye çekingen davranma. Bütün gücünle bana saldırabilirsin. Bana zarar gelecek diye korkma'' yı hiç düşünemiyorsunuz herhalde. Ben birine karşı acımasız davranırsam onu öldürme niyetiyle mi davranmış oluyorum şimdi? İlginç

İki yıl önceki Zoro'nun durumuyla Shanks-Mihawk düellosundaki Shanks'in seviyesi aynı mı? Yahu örnek verirken bari seviyeleri tutsun. Alakasız örnekler ve alakasız durumlar.

Mihawk, Shanks'i geçmiş de onun üst versiyonunu mu bekliyormuş? Şimdi,

Mihawk, kılıç ustalığı Shanks'ten iyi olan birisini mi istiyor, yoksa Shanks'ten güçlü birini mi istiyor?Orda geçen ifade ne? ''Shanks'i geçecek bir kılıç ustası''. Yani Shanks'i her anlamda geçecek birisi. Eee Shanks'i geçen WB var kapı gibi. Hem de kılıç kategorisinde eşya kullanıyor. Neden gidip de ''Benim beklediğim kişi sensin'' dememiş.

@Roronoa Zoro editledim. Gerisini yarın yazarım artık.

Son düzenleme:
Dalga geçme lan :D Bi sahne önce Roger ın gemisinde bi çaylaktın, iyi tırmandın, buggy ile takılıyordun öldü mü diyor. Kolunu sormadan iki önceki cümle Mihawk konuları, sonraki sayfa Shanks geleceğe yatırdım diyor ki ardından zaten gelme sebebi oşan BB hakkında konuyu açmak için bu yara izi serüvenlerimden veya Mihawk ile olan düellomdan değil diyor. Kendisi durdur yere gösteriyormuş ahaha eğitilmiş gözle film izleyen adamsın devamlılık nedir bilir sanardım seni.
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-434.html
Sen sanırım antrenman yaptığını savunuyorsun doğru mu ?

Bak.Ne demişim laf lafı açsa bile birşeyi değiştirmez diyorum.Muhabbet içerisinde Mihawk geçtiği için onu örnek vermiş olabileceğini söyledim zaten laf lafı açıyor diyerek.Ancak bu bir fark yaratmaz.Muhabbet içinde geçiyor diye elmayla armutu karşılaştırmazsın.Durduk yere söylüyor demeliydim orada yanlış yazmışım aceleden.Ama dediğim gibi değişen birşey yok.Şu kısım hala aynen geçerli.

Adam açıkça bunu öyle güçlü bir düşmanla giriştiğim dövüşte bile almadım ama karasakal dövüşünden aldım diyor.Karasakalla da antrenman yapmadılar herhalde değil mi ? Bu adam karasakal dövüşüyle Mihawk dövüşünü kıyaslıyor hani ikisi de antrenman olmayan.Elmayla armutu kıyaslamıyor kısacası ve yarayı karasakaldan aldığını söylüyor.

Antrenman dövüşü yapan adam zaten ciddi hasar almayacağını bilir kendini geliştirmek adınaysa.Bunu gidip karasakalla olan kapışmayla kıyaslamaz.Sayısız dövüşe girdim diyor bunu şahingözden de bir başkasından da almadım diyor.Bu sayısız dövüş içerisinde düelloları da var yani.

Ayrıca o sayının çevirisine baktım düellolar diye çevirmiş korsanfan takımı.Tek bir düello diyen Erkan gibi arkadaşlar var biliyorsun.

https://mail.serimanga.com/index.php/manga/one-piece/434/9

Kılıç ustalığından ayrı tuttuğum güçler neymiş? Ben orda ne yazdıysa onu söyledim. Kılıç yeteneği demiş, ben de onu aktardım.

Acımasızca ''antrenman'' yaptığında karşıdaki kişiyi ölüme götürme niyetiyle saldırıldığını da bugün öğrendim. ''Bak, antrenman yapıyoruz diye çekingen davranma. Bütün gücünle bana saldırabilirsin. Bana zarar gelecek diye korkma'' yı hiç düşünemiyorsunuz herhalde. Ben birine karşı acımasız davranırsam onu öldürme niyetiyle mi davranmış oluyorum şimdi? İlginç

İki yıl önceki Zoro'nun durumuyla Shanks-Mihawk düellosundaki Shanks'in seviyesi aynı mı? Yahu örnek verirken bari seviyeleri tutsun. Alakasız örnekler ve alakasız durumlar.

Mihawk, Shanks'i geçmiş de onun üst versiyonunu mu bekliyormuş?
Ayrı tuttuğun güçleri sen söyle. Ben bilmiyorum öyle bir güç. Mihawk ve Zoro da kılıç yeteneklerini çarpıştırdılar. Ne farkı var?

''Acımasızca'' dediği için antrenman olmadığını söylüyorum zaten. Antrenman muhabbetini katan sizsiniz. Acımasızca antrenman diye bir şey olmaz. Zaten ''duel'' ya da ''fight'' olarak geçiyor. Antrenman falan yazan bir yer yok. Kendilerini tuttukları iddia ediliyordu, acımasızca olduğunu da öğrendik. O iddia da yattı yani.

Sen birisiyle dövüşürken acımasız oluyorsan öldürme niyetin oluyor, evet. İlginç geldiyse bilemem.

Seviyelerinin aynı olmasına gerek yok. Seviyeleri aynı olmadığı için Shanks ölmemiş zaten. Ben de bundan bahsediyorum. Alakasız değil gördüğün gibi.

Onu bana değil, Oda'ya soracaksın.

Cümlede anlam konusunda beni bir kez daha şoke ettin. Havale geçirmemek için zor tutuyorum kendimi.
"Bigmom'ı yenmeye gelecek misin?" Hedef kim Bigmom, KK olmak için oynayan bir Yonkou.

"Elbette, ben Korsanlar Kralı olacak kişiyim." Hedef KK, hepsine iradesini kanıtlayacağını da kast ediyor.

"Çok uzak bir geleceği görüyorsun." Beni şimdilik şöyle veya böyle yendin (*ki 1-2 bölüm önce Katakuri seni kendimden aşağıda görmüyorum artık diyor) ama beni geçmekten daha zor olan bir hedefe bakıyorsun.

Hepsini birleştirince KK olmak beni geçmekten daha zor demek oluyor. Sana iyi geceler.

Sen sanırım antrenman yaptığını savunuyorsun doğru mu ?

Bak.Ne demişim laf lafı açsa bile birşeyi değiştirmez diyorum.Muhabbet içerisinde Mihawk geçtiği için onu örnek vermiş olabileceğini söyledim zaten laf lafı açıyor diyerek.Ancak bu bir fark yaratmaz.Muhabbet içinde geçiyor diye elmayla armutu karşılaştırmazsın.Durduk yere söylüyor demeliydim orada yanlış yazmışım aceleden.Ama dediğim gibi değişen birşey yok.Şu kısım hala aynen geçerli.

Adam açıkça bunu öyle güçlü bir düşmanla giriştiğim dövüşte bile almadım ama karasakal dövüşünden aldım diyor.Karasakalla da antrenman yapmadılar herhalde değil mi ? Bu adam karasakal dövüşüyle Mihawk dövüşünü kıyaslıyor hani ikisi de antrenman olmayan.Elmayla armutu kıyaslamıyor kısacası ve yarayı karasakaldan aldığını söylüyor.

Antrenman dövüşü yapan adam zaten ciddi hasar almayacağını bilir kendini geliştirmek adınaysa.Bunu gidip karasakalla olan kapışmayla kıyaslamaz.Sayısız dövüşe girdim diyor bunu şahingözden de bir başkasından da almadım diyor.Bu sayısız dövüş içerisinde düelloları da var yani.

Ayrıca o sayının çevirisine baktım düellolar diye çevirmiş korsanfan takımı.Tek bir düello diyen Erkan gibi arkadaşlar var biliyorsun.

https://mail.serimanga.com/index.php/manga/one-piece/434/9
Ben antrenman falan kast etmiyorum off mw sana da iyi geceler, zaten atığım yeri bana yine atıyorsun off of...

Son 110 sayfa arkadaşlar, haydi bi gayret!

Ayrı tuttuğun güçleri sen söyle. Ben bilmiyorum öyle bir güç. Mihawk ve Zoro da kılıç yeteneklerini çarpıştırdılar. Ne farkı var?

''Acımasızca'' dediği için antrenman olmadığını söylüyorum zaten. Antrenman muhabbetini katan sizsiniz. Acımasızca antrenman diye bir şey olmaz. Zaten ''duel'' ya da ''fight'' olarak geçiyor. Antrenman falan yazan bir yer yok. Kendilerini tuttukları iddia ediliyordu, acımasızca olduğunu da öğrendik. O iddia da yattı yani.

Sen birisiyle dövüşürken acımasız oluyorsan öldürme niyetin oluyor, evet. İlginç geldiyse bilemem.

Seviyelerinin aynı olmasına gerek yok. Seviyeleri aynı olmadığı için Shanks ölmemiş zaten. Ben de bundan bahsediyorum. Alakasız değil gördüğün gibi.

Onu bana değil, Oda'ya soracaksın.
Yahu söylemediğim şeyleri söylemişim gibi benden cevap bekliyorsun. Çeviride ''kılıç yeteneği'' denmiş. Bunun içine istediğini katmakta ya da çıkarmakta özgürsün. O konuyla alakalı bir şey demedim daha.

Acımasızca antrenman yaptığında karşı taraf zarar görmüyor mu? Boksörler antrenman yapsa bile bir yerlerine darbe aldıklarında acı hissetm iyorlar mı? Antrenmanı toz pembe mi hayal ediyorsunuz. Sanki kılıç değdirip çekilmişler gibi falan. Ölümüne kelimesi tamamen senin kendi şahsi düşüncen. Mangayı geçtim, artık databook'a bile müdahale etmeye başladınız valla.

Birine acımasız davrandığında öldürme niyetiyle hareket ediyorsan ne diyelim...

Allah Allah. La Zoro ile Shanks'in durumlarının benzerliği yok. Birisi seni yenicem diye dövüş teklif ediyor. Diğeri kılıç yeteneğini geliştirme üzerine düello var. Üzerine bir de ölümüne ifadesi ekliyorsun falan.

Bir de şu kısım var: Mihawk, kılıç ustalığı Shanks'ten iyi olan birisini mi istiyor, yoksa Shanks'ten güçlü birini mi istiyor?Orda geçen ifade ne? ''Shanks'i geçecek bir kılıç ustası''. Yani Shanks'i her anlamda geçecek birisi. Eee Shanks'i geçen WB var kapı gibi. Hem de kılıç kategorisinde eşya kullanıyor. Neden gidip de ''Benim beklediğim kişi sensin'' dememiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık