Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ın karşılaştığı Vista'nın yanında çok bir şey olmadığı belli aslında.

Peki sen Mihawk'ın Vista'yı aşıp Luffy'e ulaşmasını,öldürmesini ya da çok fena bir şekilde yaralamasını mı bekliyordun ?
Hahahaha dur la ben yazacaktım ne ediyon :üzgünüm:

Arkadaşların kafası karışık, Luffy'nin öldüremediği için Mihawk'a kızıp Chopper'in yonkou karşısında bile ölmeyeceğini düşünüyorlar :hhh:

Mihawk'ın karşılaştığı Vista'nın yanında çok bir şey olmadığı belli aslında.

Peki sen Mihawk'ın Vista'yı aşıp Luffy'e ulaşmasını,öldürmesini ya da çok fena bir şekilde yaralamasını mı bekliyordun ?
Hacım olayları yanlış anlayıp veya çok ciddiye alıp yorum atmasan. Ben o baskı mı veya tokat mı artık nasıl bir saldırıysa onun sonucundan mı ölmesini bekliyorsun anlamında dedim. Yoksa chopper ölse seri devam eder merak etmeyin :D

Hacım olayları yanlış anlayıp veya çok ciddiye alıp yorum atmasan. Ben o baskı mı veya tokat mı artık nasıl bir saldırıysa onun sonucundan mı ölmesini bekliyorsun anlamında dedim. Yoksa chopper ölse seri devam eder merak etmeyin :D
O anlamda dediğini nerden bilebilirim ki ? Ama çok ciddiye alıp mesaj atmıyorum.Mihawk tartışmalarını seviyorum o kadar.

Yine de dediğinle arada çok büyük bir anlam farkı yok bence.

O anlamda dediğini nerden bilebilirim ki ? Ama çok ciddiye alıp mesaj atmıyorum.Mihawk tartışmalarını seviyorum o kadar.

Yine de dediğinle arada çok büyük bir anlam farkı yok bence.
Yok yok zaten orda bm ciddi bir saldırı yapsa ve choppera bir şey olmasa “Oda yuh derdim” ama Bm namiyi ezmek için hamle yapıyor diye hatırlıyorum ben. Sonra chopper kendini şişiriyor.

Yok yok zaten orda bm ciddi bir saldırı yapsa ve choppera bir şey olmasa “Oda yuh derdim” ama Bm namiyi ezmek için hamle yapıyor diye hatırlıyorum ben. Sonra chopper kendini şişiriyor.
Yine aynı mantığa çıkıyor. BM, Chopper'e ciddi saldırı yapmadı; Mihawk, Vista'ya yapmadı. Hatta Mihawk'ın saldırı yapıp yapmadığı bile belli değil.

Yine aynı mantığa çıkıyor. BM, Chopper'e ciddi saldırı yapmadı; Mihawk, Vista'ya yapmadı. Hatta Mihawk'ın saldırı yapıp yapmadığı bile belli değil.
Ciddi saldırı derken öyle namiyi yok edeyim gemi yok olsun saldırısı yapmıyor bildiğin elini uzatıyor la bak o sahneye istiyorsan hem o el namiyi ezmek için gayet yeterli mi ona bakman lazım. Gayet de yeterli.

Bu arada sanki saldırıyı choppera yapmış gibi söylüyon la :) kadın eliyle ezmek istiyor chopper kendini şişirerek namiyi koruyor olay bu. Yani bu olay vista vs mihawk ile alakası yok benzerliği de yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık