Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevgili @RedTeroR Chopper örneğini vererek Mihawk'ı aradan çıkarmaya çalışmış. El insaf, Mihawk Luffy'ye bir kere mi saldırdı? Sengoku'nun yumruğundan bahsediyor olsak neyse, adam bir kere vurdu beklemediği anda Luffy kendini şişirdi. Mihawk Luffy'ye kaç saldırı yaptı açıp bir bak ve bana sayısını söyle lütfen.

Son düzenleme:
O kadar arc geçti,daha mihawka ve geçmişine illaki gelecektir,bu kadar zaman sonra amiral altı çıkacağını hiç sanmıyorum,en iyi netlik wanoda ki kılıç ustalarının seviyesinden sonra belli olur bence

Sevgili @RedTeroR Chopper örneğini vererek Mihawk'ı aradan çıkarmaya çalışmış. El insaf, Mihawk Luffy'ye bir kere mi saldırdı? Sengoku'nun yumruğundan bahsediyor olsak neyse, adam bir kere vurdu beklemediği anda Luffy kendi şişirdi. Mihawk Luffy'ye kaç saldırı yaptı açıp bir bak ve bana sayısını söyle lütfen.
Öyle diyorsun ama eğer bakarsan Chopper Reis de sadece bir saldırıyı karşılamıyor hatta büyük boyuta girip baya hasar almıştı buna rağmen ölmekle ilgili atar falan yapıyordu :bilmem:

Chopper işin geyiği :oleyo2: söylemek istediğim, eğer hikaye belli bir akışta ilerleyecekse Oda bu yönde bir karar vermiş ise hangi karekterin ne kadar güçlü olduğu pek önemli olmuyor.

Bm hiçbir saldırıdan etkilenmedi. Etkili saldırı yapmışlar diyon da kadın maddi kayıp verdi sadece kendisinde zarar yok.

Hacım olay şu mihawk vistayı egale etmeye çalışmaması kendi salaklığı. Bm namiyi egale etmeye çalıştı mı ? Çalıştı ama Araya chopper girdi. Hala vista mihawk diyorsun. Vistanın saldırısı var mı mihawka ? İlla isimli saldırı mı olması gerekiyor. Kılıç kılıca çarpıştılar işte. Mihawk bile dövüştüklerini kabul ediyor la siz kabul etmiyorsunuz :) hatta duelloya sonra devam ederiz diyor.
Hala Vista diyen ben değilim. Vista olayını siz karıştırdınız. BM etkilenmedi diyorsun da, mesele etkilenme meselesi değil zaten. Düştüğü durum. Mihawk hiç saldırı yemedi ona bakarsan..

Mihawk'ın egale etmeye çalışmamasının salaklıkla alakası yok. O sahneyi tekrar okursan Mihawk'ın o an Luffy'yi düşündüğünü, Luffy hakkındaki o meşhur çıkarımını yaptığını ve o andan itibaren bir daha Vista dahil kimseye saldırmadığını görürsün.

Mihawk'ın üstüne atlayan Vista zaten. Mihawk sadece savunuyor. İsimli saldırıdan bahsetmiyorum.

Ben, mangada Mihawk'ın Vista'ya yönelik hiçbir saldırısı olmadığını söylüyorum. Aralarında bir dövüş geçmedi demiyorum.

Zoro'nun ağzından hakin benim hakimden güçsüzse seni kesebilirim diye duyduk. Mihawkın kılıcı da tertemiz olduğuna göre hakisini aşan biri ya olmamış ya karşılaşmamış demektir. Haki kavramının olması demek teknik kavramını bence tamamen boşa çıkaran bir şey. Olaya kenshin gibi bakamıyoruz. Kılıç kullanmada biri mihawktan daha yetenekli olsa bile hakisi zayıf olduğunda kazanma şansı yok. Bu noktada kılıcın da bir önemi yok sanki. Hakisi kendisine kıyasla zayıf olduğu herkesi yenme şansı vardır. Ama aynı şekilde hakisi mihawktan fazla olan biri eline kılıç aldığında mihawkı yenme şansı da aynı derece vardır. Şans diyorum çünkü belirleyici başka unsurlar da var. Dolayısıyla kendi dengi biriyle karşılaştığını görene kadar benim için kapalı kutu olarak kalacak kendisi

Bu adam en kötü amiral seviyesi çıkar daha aşağısı kesmez de sınırı ne olur hep birlikte göreceğiz. Bence bir yonkou etmez ama ederse de şaşırmam.

Hala Vista diyen ben değilim. Vista olayını siz karıştırdınız. BM etkilenmedi diyorsun da, mesele etkilenme meselesi değil zaten. Düştüğü durum. Mihawk hiç saldırı yemedi ona bakarsan..

Mihawk'ın egale etmeye çalışmamasının salaklıkla alakası yok. O sahneyi tekrar okursan Mihawk'ın o an Luffy'yi düşündüğünü, Luffy hakkındaki o meşhur çıkarımını yaptığını ve o andan itibaren bir daha Vista dahil kimseye saldırmadığını görürsün.

Mihawk'ın üstüne atlayan Vista zaten. Mihawk sadece savunuyor. İsimli saldırıdan bahsetmiyorum.

Ben, mangada Mihawk'ın Vista'ya yönelik hiçbir saldırısı olmadığını söylüyorum. Aralarında bir dövüş geçmedi demiyorum.
Hacım hala nereye varmaya çalıştığını anlamış değilim. Mihawk saldırı yapmadı diyorsun ama dövüştüklerini kabul ediyorsun. Bir de mihawk sadece savunuyor diyorsun daha ne diyim sana :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık