Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Övmek dediğimiz şey Luffy'nin "bu kadar güçlü bir adamla uğraşamam," demesi. Onun üzerine döndü bu muhabbet.
Önce olayı inkar ettiler konuyu farklı noktalara çekip daha sonra inkarı bırakıp söylediğini abarttılar ki konu bu sefer farklı noktalara çekilsin.

İşin özeti sen bir şey anlattın ama bir işe yaramadı :oleyo2:

İddia ettiğiniz Luffy'nin Kenbunshoku Haki kullanamadığı ise eğer, üstteki örnekler yeterli olacaktır.
Üstteki örneğime destek olarak, iyi bir Kenbunshoku Haki kullanıcısı olan Otohime'nin, imzalı kağıtlar yandığından ötürü oluşan dikkatsizlikte, gelen mermiyi hissedememesini örnek gösterebiliriz.
Ek olarak, başka Mihawk öğrencileri...

Bigmom Mihawk'ı da geçmiş. Rinnegan açmış direkt. Hocası olmasın bu vampirin? :/

Edit: @Roronoa Zoro seni yanlışlıkla alıntıladım sorry. :D

İddia ettiğiniz Luffy'nin Kenbunshoku Haki kullanamadığı ise eğer, üstteki örnekler yeterli olacaktır.
Üstteki örneğime destek olarak, iyi bir Kenbunshoku Haki kullanıcısı olan Otohime'nin, imzalı kağıtlar yandığından ötürü oluşan dikkatsizlikte, gelen mermiyi hissedememesini örnek gösterebiliriz.
Ek olarak, başka Mihawk öğrencileri...

bir kere ilk resim kralın hakisi, ve bu dikkat olayı bir tek mihawkta olmadı diğer herkeste dikkati dağıldı yani ve burada attığın resimlerde evet luffye odak var zaten. ve luffy de bişiler yapmış bizde bunu diyoruz bizim attıklarımız da ise mihawka odak var aynı şey değilmi şimdi bu?

Bende şu her zamanki Anime'de olan fakat Manga'da olmayan Mihawk'ı övme sahnesinden bahsediyorsunuz sanmıştım.Eğer muhabbet uğraşamam demeye getirmekse zaten Luffy 3 Amiralin karşısında da tüymeye çalışıyor he Mihawk amiral seviyesi çıkar çıkmaz pek umurumda değil ama gözden k.haki fırlattı poposundan b.haki fırlattıya getirenler var.
Ben Luffy amiralleri güçsüz gördü demesim zaten. İkisi karşıt şeyler değil. Amiraller dururken mangaka Mihawk'ı övmeyi tercih etti diyorum sadece. Göz olayı da bir teori. Yine gereksiz yere saldırıya uğruyor.
Önce olayı inkar ettiler konuyu farklı noktalara çekip daha sonra inkarı bırakıp söylediğini abarttılar ki konu bu sefer farklı noktalara çekilsin.

Bunun farkındayım zaten. 2 gün sonra da yine başlayacaklar Vista falan diye. :)

@Raiden Hahaha, Katakuri de geleceği gördüğüne göre anasına çekmiş diyebiliriz. :D

Luffy bu arcın sonunda Kafayı geride bırakırsa seviyesine çok yaklaşmış olacak oradan hesaplayın.
Mihawk en güçlü 5. Korsansa Kata 7., 8. falan işte.
Dof 800 mse Cracker 860 kata 1050 ise mihawk 1200 vardır

bir de bir şey diyeceğim burada one piece den bahsediyoruz arka sokaklardan değil farkındaysanız manga bir ütopya yani gerçekte olmayan şeyler hayal dünyası, bir adamın oda nın ve burada şeytan meyveleri gözlem kral silahlanma hakileri onlar bunlar var absürd dimi bunlar? ama mihawk gösterdi deyince aaa bu çok absürtmüş ya diyosunuz. peki gerçeğe yakın ne var seride de bunları aklınız almıyor onu anlamadım ya ahahah :D
:( O sahnede seride daha sonra hiç görmediğimiz rakibe yapacağın saldırıyı göstermeyi mi seversin yoksa ölümcül yara almamak için bi anda parlayan k.hakiyi mi :( Gerçeğe yakın değil ya o zaman Ceaser Luffy'i nasıl boğdu çok saçma deniyor gibi yazıyorsun.

:S Konu başka yere çekilince millet de geldi ora değil onun yeri şura dedi. Herkesin kendi fikriyse kim neyi inkar ediyor anlamadım, mutlak bi doğruyu mu tartıştık. Hep mi algı hem mi çarpıtma.

Animede geçen Hancock'un sözü korkudan çoğu savaşçının mahvolduğundan bahsediyordu gözlerle ilgili.Animede geçen bu bilgi Oda'nın yapabilirsiniz diye onaylaması yüzünden olabilir.Yada ipucu vermiştir kullanın sorun olmaz mangada ileride göstereceğim diye.

Mihawk bence rakiplerine özellikle arada güç farkı olan zayıf rakiplerine bu şekilde başına gelecekleri gösteriyor.Korkudan yamulan rakibini de keklik gibi avlıyor.Aynı Monet gibi.Belki h.haki yok ama h.haki ile aynı işlevde kullanmasını biliyor.Bug bulmuş yada yöntemi geliştirmiş diyebiliriz.

Luffy'e de aynısını yaptı avlayacaktı kaçamadan ancak Luffy beklediğinden sakin çıktı kolları kaptırmadı.O yüzden de şaşırdı.Luffy testi başarıyla geçti çünkü.Korkuya kapılmaması Mom karşısında ruhu vermeden dik durabilmesiyle aynı şey.Önemli bir özellik.

Ben Luffy amiralleri güçsüz gördü demesim zaten. İkisi karşıt şeyler değil. Amiraller dururken mangaka Mihawk'ı övmeyi tercih etti diyorum sadece. Göz olayı da bir teori. Yine gereksiz yere saldırıya uğruyor.

Bunun farkındayım zaten. 2 gün sonra da yine başlayacaklar Vista falan diye. :)

@Raiden Hahaha, Katakuri de geleceği gördüğüne göre anasına çekmiş diyebiliriz. :D
Zaten iş uzadıkça Mihawk amiral seviyesi olacaktır ama şuan yani misal Zoro Kata seviyesi bir adamı yendiğinde hala Mihawk ile kapışmadıysa zaten bu adamın amiral seviyesi olması lazım ki zorlu bir dövüş olsun ama şuanlık bir seviyeye koyamıyorum tam olarak. Yani Mihawk ile seri sonunda mı dövüşecek yoksa daha önce mi benim kafamda bu belirsiz belki hiç dövüşemeyecek bile benimde Mihawk-Shiryu ile ilgili bir teorim var ama daha tam tamamlamadım.Eğer anlatamadıysam Crocodile örneği ile açıklayayım.Başlangıçta seride bize gözüken gücü X iken aslında onun gücü X değildi Y' idi deyip iade-i itibar yapmıştı Crocodile için ama Mihawk için planları ne tam bilemiyorum ama kafamda bir teori var.

Animede geçen Hancock'un sözü korkudan çoğu savaşçının mahvolduğundan bahsediyordu gözlerle ilgili.Animede geçen bu bilgi Oda'nın yapabilirsiniz diye onaylaması yüzünden olabilir.Yada ipucu vermiştir kullanın sorun olmaz mangada ileride göstereceğim diye.
Bunu sonradan Ace'in ölümünü izlerken ne biçim yapmışlar diyen adama mı atfediyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık