Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk k.haki menzili en geniş kişi çıkar bu arada.Hunter'daki muhabbet gibi.Sürekli menzilden bahsediyor zaten ve o sahnede savaşın bir ucundaki Luffy'i görüyor aura resmedilmiş.

Yani demem o ki keskin nişancıların falan hiç şansı yok Mihawk karşısında.Yasopp ve oğlu ile dalga geçer muhtemelen.Aynı şekilde Beckmann da alamaz bu adamı.

Zoro'nun hedefinde bu adam var. Yani bu adamı geçmeye çalışıyor Zoro. Ve hayali tamamen güç ile alakalı bunu da unutmayalım. Zoro'nun bu adamı geçerek geleceği seviye yani seri sonunda ki Zoro ne kadar güçlü olur? Yonkou kadar. Neden? Çünkü Rayleigh(KK sağ kolu aynı Zoro'nun olacağı gibi) yaşlı haliyle amiral tutuyor ve diyor ki genç olsam seni geçip yardıma giderdim(Kizaru'yu) Buradan düşünürsem ben Mihawk'a amiralden güçlü yonkoudan güçsüz derim.

işte malum sahne düştü sonunda
Bide bu var türkçesini bulamadım, soru biraz acayip bide :fool:

In SBS volume 73:

D: Hey, Oda! In all of these fight scenes, why doesn't anybody go for the men's groins? Doesn't that seem like the quickest path to victory? P.N. Eldest of the Asada Siblings.

O: True, that is a vital area. Just imagine legends among men--Whitebeard, Shanks, Mihawk--staring each other down, bearing their weighty ideals...and trying to whack each other in the balls! IS THAT THE KIND OF MANGA YOU WANT TO READ?!

Bide bu var türkçesini bulamadım, soru biraz acayip bide :fool:

In SBS volume 73:

D: Hey, Oda! In all of these fight scenes, why doesn't anybody go for the men's groins? Doesn't that seem like the quickest path to victory? P.N. Eldest of the Asada Siblings.

O: True, that is a vital area. Just imagine legends among men--Whitebeard, Shanks, Mihawk--staring each other down, bearing their weighty ideals...and trying to whack each other in the balls! IS THAT THE KIND OF MANGA YOU WANT TO READ?!
Sandman'e sormuşlardı efsane geçmiyor demişti :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık