Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence de. Zoro Mihawk'la ilgili sözler verdi. İşte, onu yenene kadar yenilmeyeceğim falan filan. Mihawk da Zoro'ya söz verdi. Ne kadar zaman geçerse geçsin kimseye yenilmeyeceğim falan diye. Bence olmalı. Öyle Shiryu Mihawk'ı yendi, Zoro Shiryu'yu yendi tarzı şeyler tatmin etmez beni. Zaten Zoro'nun intikam gibi bir durumu da olmaz. Hiçbir çekiciliği yok yani.
aynen öyle herkes bu vs yi bekliyo sonuçta sözler verildi dediğin gibi.

Sadece mangaya bakarak animeye aktaramazsın.Aradaki boşlukları manga ekibinden yardım alarak dolduruyorlardır.Yoruma açık yada muallak noktalar hiç mi yok.Oda her saniyeyi çizemeyeceğine göre bunlar mecbur yapılacak.
Oda bu derece birşeyden bahsetmek istese zaten bahseder okuyucularına. Animatörlerin neler çizdiğini gördük yıllarca. En son güldüğüm şu Zoro'nun kılıçlarını haki bastıktan sonra çim biçme makinesi gibi haki dalgası yapmaları :D
Mihawk k.haki menzili en geniş kişi çıkar bu arada.Hunter'daki muhabbet gibi.Sürekli menzilden bahsediyor zaten ve o sahnede savaşın bir ucundaki Luffy'i görüyor aura resmedilmiş.

Yani demem o ki keskin nişancıların falan hiç şansı yok Mihawk karşısında.Yasopp ve oğlu ile dalga geçer muhtemelen.Aynı şekilde Beckmann da alamaz bu adamı.
:(

Ben niye son 10 sayfayi okuyarak kendime eziyet ettim :/

Bir de şu Zoronun hedefi muhabbeti de bir bitse artık iyi olacak.Zoronun hedefi mi kaldi la seride.Adama hedefine boyun eğdirdi mangaka.Neredeyse 100 bölümdür o seride olmazsa olmaz dediğiniz cart curt diye övdüğünüz adam gözükmüyor farkında mısınız.Seri tayfa ekseninden çıkalı çok oldu.Seri sadece Luffy üzerine dönüyor artık.

Zoro, Vista ve Mihawk'ın olduğu bir toplulukta ''En iyi kılıç ustası'' olur zatı muhteremleri. :mincika: ( Maksimum amiral gücündedir, orası ayrı.)

Son düzenleme:
Shanks'ı tayfasından çıkar Mihawk'ı koy yerine sırıtmaz.

Vs'de atmışlıkları var zaten muhtemelen berabere kaldılar. Kısaca Yonkou seviyesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık