Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:( O sahnede seride daha sonra hiç görmediğimiz rakibe yapacağın saldırıyı göstermeyi mi seversin yoksa ölümcül yara almamak için bi anda parlayan k.hakiyi mi :( Gerçeğe yakın değil ya o zaman Ceaser Luffy'i nasıl boğdu çok saçma deniyor gibi yazıyorsun.
:S Konu başka yere çekilince millet de geldi ora değil onun yeri şura dedi. Herkesin kendi fikriyse kim neyi inkar ediyor anlamadım, mutlak bi doğruyu mu tartıştık. Hep mi algı hem mi çarpıtma.
bir daha görmediğimiz diyosun mihawkı kaç kere gördük de bir daha görelim hem belki kılıç ustalarıyla ilgili bir şey wanoda görücez belki de siz öyle bir anlatıyorsunuz ki böyle bir şeyin imkanı yokmuş gibi. ikinci dediğine bir şey demeyeceğim çünkü benim dediğim öyle bir şey değil.

Bunu sonradan Ace'in ölümünü izlerken ne biçim yapmışlar diyen adama mı atfediyorsun.
İzlemiyor oluşu ekibe bilgi sızdırmayacağı anlamına gelmez.Kendi uğraşmaz da editörleri asistanları falan vermiştir ekibe işte ek bilgi olarak.Genelde animedeki filler sahneler değil ama filler bilgiler mangayı destekliyor.Kafadan atma yapmıyorlar o konuda.

bir daha görmediğimiz diyosun mihawkı kaç kere gördük de bir daha görelim hem belki kılıç ustalarıyla ilgili bir şey wanoda görücez belki de siz öyle bir anlatıyorsunuz ki böyle bir şeyin imkanı yokmuş gibi. ikinci dediğine bir şey demeyeceğim çünkü benim dediğim öyle bir şey değil.
Pff, peki madem iyi forumlar.

İzlemiyor oluşu ekibe bilgi sızdırmayacağı anlamına gelmez.Editörleri asistanları falan vermiştir ekibe işte ek bilgi olarak.Genelde animedeki filler sahneler değil ama filler bilgiler mangayı destekliyor.Kafadan atma yapmıyorlar o konuda.
La adamların elinde manga var zaten :D araya doldurma çizdikleri sahneden çıldırm mı yapılır :D

Zaten iş uzadıkça Mihawk amiral seviyesi olacaktır ama şuan yani misal Zoro Kata seviyesi bir adamı yendiğinde hala Mihawk ile kapışmadıysa zaten bu adamın amiral seviyesi olması lazım ki zorlu bir dövüş olsun ama şuanlık bir seviyeye koyamıyorum tam olarak. Yani Mihawk ile seri sonunda mı dövüşecek yoksa daha önce mi benim kafamda bu belirsiz belki hiç dövüşemeyecek bile benimde Mihawk-Shiryu ile ilgili bir teorim var ama daha tam tamamlamadım.
Zoro'nun Mihawk'la kapışmasına daha var. Yanından yeni çıktı zaten.

Ben de dövüşmeyeceklerini düşünüyordum bir aralar ama artık öyle düşünmüyorum. Bu dövüşün 2.si olmak zorunda. Çünkü 2 tarafında sözü var.

Zoro'nun Mihawk'la kapışmasına daha var. Yanından yeni çıktı zaten.

Ben de dövüşmeyeceklerini düşünüyordum bir aralar ama artık öyle düşünmüyorum. Bu dövüşün 2.si olmak zorunda. Çünkü 2 tarafında sözü var.
Benim kafamda Mihawk-Jozu-Shiryu üçgeninde bir teori var. Zamanında böyle bir teori yapıldımı bilmiyorum daha önce birileri böyle bir teori aktardı mı forumda ama tamamlayayım açacağım konuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık