Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayarsız biri göklere çıkaranda var yerin dibine gömende.

Amma velakin serideki yeri ve konumu amiral aşşağısı olmadığından mütevellit güçlü bir kardeşimizdir kendisi eyorlamam bu kadar.

Luffy'de Mihawk'tan eğitim almış sanırım. Gözleri benzer oluyor.

Neden her sahneyi mangadan atmanıza rağmen, Hancock'un ilgili sözü söylediği yeri animeden attınız? Mangada öyle bir sahne olmadığı için mi?
Son olarak, Kenbunshoku Haki, her zaman aktif değildir. Kişi kendisine gelen saldırıları hissedebilir. Cracker'le olan savaşında yoğunlaştığı için ya da kafası karıştığı için(Bakınız; Katakuri dikkati dağıldığında, geleceği göremiyordu.) o an görememiş olabilir. Dayanağı olmayan bir kaç sahnenin toplamıyla Mihawk'a seride olmayan bir güç yüklüyorsunuz. Dahası bunun öğrencisi Zoro'da da olabileceğini savunuyorsunuz. Tamamen uydurma.
bu resimle göz odağı ne alaka diğer resimlerde ki fark bariz belli. hadi cracer de görmedi başka neden hiçbir yerde olmadı ve luffy kolu kesilceğini görüp kolunu başka yere vurunca mihawk oldukça sakinsin gibi bir şey söylüuor bu lafı neye dayanarak söyledi adam madem görü luffynin görüsü mihawkın o dediği şey ne oldukça sakinsin yani panik yapıp saldırıyı bana vurmalıydın ama sen başka yere çekebildin demek istiyor.

K haki kullanımı diyoruz işte, görüntü alma ve yollama k haki kullanma işine giriyor ve k haki kullanma efekti bu.

Bilal olsa anlatırdım derdimi sen anlamıyon :üzgünüm:
Görüntü yollamadan konuşmak hala absürt geliyor. Şöyle yapalım :D Güçlü iradeye anten, yapacağın atağa sinyal dersek. Rakibin k.hakisi de alıcı olursa o zaman uyuyor rakibe görüntü gönderme. Of be bunu da çözdük çok şükür.

Gerçi teknik olarak k.haki ile değil irade ile göndermiş olduk. Yani k.haki ile görüntü göndermek out, irade ile göndermek in.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık