Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim anlamadığım biz amirallere bir şey mi dedik ya nereden çıktı şimdi övülme falan biz sadece mihawka ayrı bir parantez açılmış dedik o zaman şunu da söyleyin neden diğer schilerin eski ödülü gösterildi de mihawkın ki gösterilmedi.
Taraf oluşturmaya gerek yok, ben Mihawk şundan bundan güçsüz demiyorum zaten :S

Başka konuda yazmıştım, burada bulunsun.

Luffy kolunun kesildiğini görür:

Luffy kolunun kesildiğini göremez:

Mihawk büyük ihtimal Haki kullanır ve gözü ilk resimle aynıdır:

Hancock animede "En yetenekli savaşçıların bile bu gözleri gördüklerinde korkuya kapıldıkları ve hareket edemedikleri söyleniyor." der.

Monet kesildiğini görür. Zoro'nun gözünde eğitim aldığı Mihawk'ın gözündekilere benzer çizgiler oluşur:

Bana göre o olayda Luffy'nin kendisi geleceği ile görmemiştir, Mihawk ona göstermiştir.

bu arada bu göz olayına gelince bu iki sahneye bakın ikisinde de mihawkın gözüne odak var yoksa ilk resim de yaptığı şeyide mi luffy yaptırdı kendini mihawka göstertmiştir istemsiz falan değil mi?
Zaten bu yüzden k haki kullandı diyoruz.
İlkinde yerini belirliyor, ikinci sahnede geleceği gösteriyor.

K haki kullanınca verilen efekt bu.

Hancock animede "En yetenekli savaşçıların bile bu gözleri gördüklerinde korkuya kapıldıkları ve hareket edemedikleri söyleniyor." der.

Monet kesildiğini görür. Zoro'nun gözünde eğitim aldığı Mihawk'ın gözündekilere benzer çizgiler oluşur:

Bana göre o olayda Luffy'nin kendisi geleceği ile görmemiştir, Mihawk ona göstermiştir.
hay ellerine sağlık ya :D

Bu bi önceki sayıda Ray'in dediği şey gibi değil mi :S Hatta @Dattebayo..! da oraya bağladı biraz. Mihawk ve Zoro'nun yapacağı ataklarda güçlü bi irade vardı demek ki bu da rakibi etkiliyor. Çoğu zaman Luffy'e de çiziliyor bu göz olayı zaten. Güçlü iradeyi yansıtıyor bence ki k.hakinin de tanımını yaparken rakibi güçlü şekilde hissetmek diyordu. Ardında güçlü irade olan atağı hissetmek ve çekinmek normal.

Luffy'de Mihawk'tan eğitim almış sanırım. Gözleri benzer oluyor.

Neden her sahneyi mangadan atmanıza rağmen, Hancock'un ilgili sözü söylediği yeri animeden attınız? Mangada öyle bir sahne olmadığı için mi?
Son olarak, Kenbunshoku Haki, her zaman aktif değildir. Kişi kendisine gelen saldırıları hissedebilir. Cracker'le olan savaşında yoğunlaştığı için ya da kafası karıştığı için(Bakınız; Katakuri dikkati dağıldığında, geleceği göremiyordu.) o an görememiş olabilir. Dayanağı olmayan bir kaç sahnenin toplamıyla Mihawk'a seride olmayan bir güç yüklüyorsunuz. Dahası bunun öğrencisi Zoro'da da olabileceğini savunuyorsunuz. Tamamen uydurma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık