Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin göz ile geleceği görme düşüncene karşı yazmadım. Aslında X-Drake'i alıntıladım ama çıkmamış.
O göz olayı kinayeydi. X-Drake de benimle aynı düşünüyor işte. Mevzu gereksiz yerlere kayıyor. Aslında olay çok basit:

Elimizde 1 adet Luffy var. Amacı Ace'yi kurtarmak. Amiraller de bir engel, Mihawk da. Luffy kardeşimiz Mihawk'ı görür görmez ''şu an böyle güçlü bir adamla dövüşemem,'' diyor. Amiraller için bunu söylemediği gibi, üstlerine tahta yağdırarak yanlarından geçmeye çalışıyor. Burada bizim anlattığımız şey, ''Luffy Mihawk'la dövüşmeye korkuyor ama amiralleri yenmeye çalışıyor,'' değil. ''Luffy Mihawk'a böyle diyor ama amirallere demiyor,'' diyoruz. Mihawk kim? Vista'yı aşamayacağı, amiral etmediği, Jozu'dan korttuğu iddia edilen adam. Luffy neden amiraller dururken böyle bir adam için bu sözleri sarf etti?

tabiki de üç amiralden çekinmemesi ahmaklık olur ama mihawka ayrı bir söz sarf etti ve dikkat dağıttı diyosun saldırarak, mihawka onu bile yapmaya cesaret edemedi diyorum bende.
Cesaret edemedi değil. Kaçmaya çalıştı ve kaçtı. Daha sonra yakalandı o ayrı mesele. 3 tane amiralden kaçabilmek çok daha zor olacağı için öyle bir hamle yapmayı seçmiş.

@Roronoa Zoro
Amirallere de öyle demesi için bir sebep var mı? Luffy Mihawk'tan kaçarken 3 amiralle birden dövüştü de ben mi hatırlamıyorum nedir? :/ Onlardan da kaçmaya çalıştı.

Ya arkadaş bir iş yerinde çalışırken bir amirin, bir de patronun olsa. Amirden korkup, patrondan korkmama durumu olur mu? Amir için “ bu adama karşı düzgün olmalıyım “ dediğinde, bu laf patron için hayli hayli geçerli olur. Mihawk(amir), amiralller (patron) işte. Luffy’nin, Mihawk’tan daha güçlü birisi için bu lafı demesine gerek yok zaten.

Cesaret edemedi değil. Kaçmaya çalıştı ve kaçtı. Daha sonra yakalandı o ayrı mesele. 3 tane amiralden kaçabilmek çok daha zor olacağı için öyle bir hamle yapmayı seçmiş.

@Roronoa Zoro
Amirallere de öyle demesi için bir sebep var mı? Luffy Mihawk'tan kaçarken 3 amiralle birden dövüştü de ben mi hatırlamıyorum nedir? :/ Onlardan da kaçmaya çalıştı.
Amirallere de dememesi ayrı bir sorun da, Mihawk'a demeyip amirallere diyebilirdi öyle değil mi?

Hala aynı savunma. :/ Mihawk'tan korktuğu kadar amirallerden korkmuyor demek ki. Bu kadar basit.

Ya arkadaş bir iş yerinde çalışırken bir amirin, bir de patronun olsa. Amirden korkup, patrondan korkmama durumu olur mu? Amir için “ bu adama karşı düzgün olmalıyım “ dediğinde, bu laf patron için hayli hayli geçerli olur. Mihawk(amir), amiralller (patron) işte. Luffy’nin, Mihawk’tan daha güçlü birisi için bu lafı demesine gerek yok zaten.
Amirallerin Mihawk'tan güçlü olması senin uydurman olduğu için bu örneğin bir geçerliliği yok.

@Roronoa Zoro
tamam işte kaçtı diyosun bende diyorum ki vista gelmeydi mihawktan kaçamıycaktı 3 amiralin aşağı kalır yanı var 3 amiral bir mihawk etmez demiyorum ki ben mihawkın seviyesi için yorum yapıyorum sadece.

amirallerin ( patron ) mihawkın ( amir ) olduğuna dair seni emin kılan şeyi nerede gördün merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık