Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın yeteneği hakkında kesin bilgiler yok.Şu şu diyemezsin.Bir kere buraya yazdığın şeylerle kendinle çelişiyorsun.Lütfen anti-fanlığını veya başka bir şeyini yorumlarına yansıtma.Ben dof veya mihawk hakkında üstünlük veya denge gibi bir şey demedim.sırf bunu yazdığını gördüm diye yorum attım.Yani şunu anladım ki sana boşuna bir şeyler anlatmaya çalışmışız.Sen zaten kendi fikrin dışında başkalarınınkini önemsemediğin ortaya çıktı.İşine geldiği gibi.

Son 1 haftadır düzgün,sakin takılayım diyorum forumda illa ağzımı açtıracaksınız gene.:)
En güçlü shichibukai denilmiş.Ben de Dof varken nasıl oluyor diyorum?Bu kadar basit.Başka anlam çıkarmana gerek yok.
Bunun cevabı gayet basit. Herkesin kendi düşüncesi soruluyor bunu nasıl sorgularsın? Sen nasıl en güçlü Shichibukai Dof dediysen insanların görüşleride olmadığı yönünde.

Eğer en güçlü Shichibukai açıklansaydı zaten anket yorum tartışma olmazdı bu konuda. Ha En Güçlü Shichibukai Dof diye açıklanır ve insanlar hala bence en güçlüsü Mihawk der sen çıkıp diyebilirsin Nasıl dersiniz böyle o zaman haklısın ama öyle bir durum olmadığına göre garip olan senin böyle soru sorman...

İkisinin de gücü tam açıklanmadan nasıl Mihawk'ı en güçlü yapıyorlar onu diyorum ben.Yoksa ben Dof daha güçlüdür diye iddia etmiyorum.Onu da göz ardı etmeyin diyorum.
Mangayımı yazıyorlar sanki. En güçlü diyorlar sonuçta anket ; aksi ispat edilmedikten sonra Mihawk Yonkou gücündedir bile denilebilir çünkü gücünü görmedik. Tamamen yorum meselesi, işte seni burada kaybediyoruz. Aşırı abartı olmadıktan sonra ; Serinin gizemli ve önemli karakterlerden olan Mihawk ın böyle bir güçte çıkma ihtimaline binaen insanlar görüşlerini dile getirebilirler...

Senin hala itirazın neden:artiz::hmm:

Anket niye açılmış açan arkadaş sizce Mihawk hangi seviyededir diye sormak amaçlı açmış görüş almak için.

Bazıları haklı olarak kendilerince Amiral yada yonkou demiş ama biri çıkıp Dof varken niye o, Dof'un gücünü mü gördük diyebiliyor tuhaf sana sorduklarında Dof dersin başkasının fikrinden sanane?
İsterse adam Nova der kim bunu sorgulayacak?
İşin trajikomik tarafı adam kendi savunduğunu sanki Manga-K'nın ki imiş gibi adama soruyor neden Dof daha güçlü ondan diyor?
Üstelik karşı taraftan kanıt istiyor zaten her sorunun kanıtı var mangada ankette laf olsun diye açılmış sonuç belli ya sözüm ona.
Neyse herkes istediğini söyler E.oda'nın müritleri beklesin anketin sonuçlanması için daha çok var.

Başkasına laf sokmadan önce iyice bir oku derim.Ben kimseye kalkıp niye Dof sence daha güçlü demedim.Sadece o arkadaş ben bir şeyi savunmaya çalışırken sürekli kanıt göster diye tutturdu.Onun böyle yazdığını görünce ben de onları yazdım.Eğer daha önceki sayfaları okursan anlarsın.Bir tartışmanın tamamının okumadan sadece bir kısmını eleştirirsen o yanlış olur.

aslında doflamingo kurguda kendine ayrılan yer ve durumu geregi en güclü 2 shicbukaiden biri olarak cidden gösterilebilir ki sitedeki herkezde en güclü shicbukai olarak ya doflamingo yada mihawkı görür.bende kılıc kullananlara olan zaafımdan dolayı mihawka torpil gectim bu ankette yoksa,doflamingonun gücünü idrak edelim belki bir cok degişebilir.

o yüzden en azından o konuda en güclü 2 shicbukaiden biri olarak kabul etsek daha saglıklı olabilir.birbirimize saydırmaya gerek yok mihawkın bir cok hareketini gördük ama sınırını bilmiyoruz keza dofunda öyle o yüzden şimdilik herkez,hisleri ve inanadıgı sey üzerinden konusuyor. ;)

al böyle oluyor
beyler bakın
1)zoro vs mihawk en son vs.si zoronun nerdeyse kesin bu
2)şu an arc bosu doflamingo luffy onu yencegine göre doflamingodan güclü
3)luffy kac kişi bayılttı 50000kişi peki orda rayleigh olsaydı kac kişi bayıltırdı oda cevabını vermiş 100000
bu durumda şu an rayleigh>luffy
4)zoro da rayleigi geccegi kesin yani luffy nin şu anki halinden cok daha fazla güclü olcak
5)luffy şu halde dofu yencegine göre bu durumda zoro luffynin doflamingoyu yendigi halinden daha güclü halde mihawkla kapışcak
yani doflamingo daha güclüdür mihawktan diye birşey yok diger scileri söylememe bile gerek yok bence tek karşılaştırıbilcek dof var ondanda daha güclü oldugunu mantıklı şekilde acıkladım size
Açıklamandaki yanlışları söyleyeyim;

Şu an ark bosu Doflamingo değil, Caesar. Üstelik Doflamingo'nun Luffy tarafından yenileceğinin garantisi yok, belki Law yener. Ya da görmediğimiz bir karakter tarafından yenilir. Kaldı ki, Doflamingo ile Luffy resmi olarak karşılaşmadı bile. Ace ile Teach kapıştığında, "Ace yener ya." diye düşünmeyen adam yoktu forumlarda. O zamanı güncel olarak izlemiş olsaydın, kapışmalar hususunda bu kadar kesin konuşmazdın.

Tüm olayı Luffy'nin, Doflamingo'yu yenmesi üzerine kurmuşsun. Buradan yola çıkarak, Mihawk'ın ondan daha güçlü olduğunu söylemişsin. Peki o zaman Mihawk ve Luffy kapışsa, kim yener?

Burada amacım "Şu şundan güçlüdür." demek değil. Sadece mantıklı şekilde açıkladığın şeylerin aslında o kadar mantıklı olmadıklarını söyledim.

herkes en güçlü 2 shicbukai mihawk ve dof diyor. Neye göre? Dof gizemli olduğu için mi? Jozuyu tek bir harekette etkisiz bıraktığı için mi? Neden mihawk? Bir kılıcını sallayıp dev gibi buz parçasını erittiği için mi? Yapmayın arkadaşlar one piece bilen insanlarsınız. Bir kere dofda haki yok bu belli. Crocoyu durduramadı jozuyu durdurdu. Mihawk ise shanksın hakisiz hali. Siz hala hakisi olmayan bu ikisini en güçlü ilan edin. En güçlü shicbukai Boa Hancock. 3hakiyide kullanıyor. Meyvesi tam erkeklerin zaafı meyve. Daha ne? Hala neyin tartışmasını yapıyorsunuz.
Dostum mangada açıklandı artık daha bu haki konusundaki ısrarınız niye:D Hakisi olmadığı ne malum bu adamların,haki kullanmak istemediler belki. Sonuçta Zoro'dan biliyoruz istediğin zaman haki kullanırsın istediğin zaman kullanmazsın bu kadar basit. Dof gibi Mihawk gibi adamlarda haki çıkmaması zaten aşırı abes. Üye olduğumdan beri,hakisi olan adamlar istediği zaman kullanır istediği zaman kullanmaz bu onlara kalmış her saldırıda haki olcak diye bi zorunluluk olamaz diyordum millet kanıt göster kullanmayan gördünmü sbsdemi açıklandı falan susmadı hiç,geçen bölüm gördük olayın doğrusunu. Mihawk,Dof olaylarıda öyle çıkacak bence. Bize şu ana kadar gösterilen bigilere bakıyorum,hakinin önemine bakıyorum kimlerde çıkmış nasıldır nedir ne değildir bakıyorum Mihawk ve Dofta haki olmaması çok abes kaçıyor. Mihawk Logia kesemez diye amiral seviyesi olamıyor,Dof Croco'yu kesemez diye en güçlü iki shicden biri olamıyor bunun tek nedeni haki ve bence bu adamlarda var hocam.

_Özkan_

herkes en güçlü 2 shicbukai mihawk ve dof diyor. Neye göre? Dof gizemli olduğu için mi? Jozuyu tek bir harekette etkisiz bıraktığı için mi? Neden mihawk? Bir kılıcını sallayıp dev gibi buz parçasını erittiği için mi? Yapmayın arkadaşlar one piece bilen insanlarsınız. Bir kere dofda haki yok bu belli. Crocoyu durduramadı jozuyu durdurdu. Mihawk ise shanksın hakisiz hali. Siz hala hakisi olmayan bu ikisini en güçlü ilan edin.
al böyle oluyor
beyler bakın
1)zoro vs mihawk en son vs.si zoronun nerdeyse kesin bu
2)şu an arc bosu doflamingo luffy onu yencegine göre doflamingodan güclü
3)luffy kac kişi bayılttı 50000kişi peki orda rayleigh olsaydı kac kişi bayıltırdı oda cevabını vermiş 100000
bu durumda şu an rayleigh>luffy
4)zoro da rayleigi geccegi kesin yani luffy nin şu anki halinden cok daha fazla güclü olcak
5)luffy şu halde dofu yencegine göre bu durumda zoro luffynin doflamingoyu yendigi halinden daha güclü halde mihawkla kapışcak
yani doflamingo daha güclüdür mihawktan diye birşey yok diger scileri söylememe bile gerek yok bence tek karşılaştırıbilcek dof var ondanda daha güclü oldugunu mantıklı şekilde acıkladım size
Olursa olduysa olacaksa mantığıyla bakamayız? Değilmi.
Bence shiciler arasında Doflamingo,Mihawk ve Hancock üçlemesi engüçlüleridir seviyeleride birbirine yakındır.

Hocam neye aşırı abes bir söyler misin? Adları var diye, haki olacak diye birşey yok. Olmayabilir de bu tamamen, doğuştan gelen bir şey. Ben şahsen dofda olduğunu düşünmüyorum. Dof sadece adı olan boş bir karakter bence. Mihawk ise, shanksın hakisiz hali. Bence böyle.
Bu kısma bende katılıyorum. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık