Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki vardır yoktur olayı ayrıda. Bu sağlamayı şuradan yapmak son derece saçma ; Sandersonia'da bile var Mihawk'ta yok mu ? Coby'de bile var Mihawk'ta yok mu ?
Haki denilen güç, belli bir güç seviyesini aşınca gelen bir şey mi ? Yoksa yanlış mı biliyoruz ?
Enel'in rahipleri k.haki sahibi iken, CP9 ayarı olmayan tayfaya yenildiler.
Luffy, Sandersonia+Marigold'u hemde aynı anda yendi.
O zaman Luffy'de haki yoktu nasıl oldu bu iş ? Olaya düz mantık bakılmamalı. Haki önemli ama haki kullanıcılarının, kullanmayanlara yenilebileceğini bir çok kez gördük.
Haki bir güç eşiğini aşınca otomatikman ortaya çıkan bir şey değil. Ruhsal bir güç sonuçta.

Haki çıkmayacak demiyorum.B.Haki sahibi olan herkes gösterildi.K.haki sahibi niye olmasın.Haki sahibi değil demiyorum ki.Ama gözükene göre k.haki sahibi sanırım.B.haki ile ilgili gösterge yok.
VE zaten Mihawk grand line'da takılıyor.
K.Haki sahibi olmasının B.Hakiden daha düşük olasılık olduğunu önceki sayfalarda gösterdim. Kendi ağzıyla bahsettiği babunları sezemedi.
Buggy'nin b.haki ile kesilip kesilmemesi de b.haki konusunda kesinlik gösterir. Buggy'yi birisi keserse olay biter.

_Özkan_

Bende oraya biraz eğlence katmak için çizilmiş kareler olarak düşünüyorum.Bunun için odanın sayfanın başına ''KOMİK''filan yazıcak değil ya buggy topu atıp geri sekmesindeki bakışı insan kalkanı olayı filan espri için yapıldığıbelli yani.Ayrıca Dünyanın en iyisi denen adamda tabiki haki olacak ayrıca onda haki yoksa zoroya nasıl öğretti 2 türü?
Bende birden ortasına atılmış oldum ama.

[İKAZ]Konu Tekrar Açılmıştır , Tartışma dışındaki mesajlar silinmiştir , Umarım tekrarı yaşanmaz.İyi tartışmalar.[/İKAZ]

bu adam dünyanın en iyi kılıç ustasıysa one piece evreninde samuray ülkesi gibi bir yer varsa (wano yu kastediyorum) ve serinin kahramanının seri başından beri yanındaki adam da kılıç ustası ise mihawkın o ünvanı kolay kolay aldığınıdüşünmüyorum.hadi oda bize mihawkı grand line ın en iyisi olarak gösterseydi başta tamam ama dünyasının en iyisiymiş bu adam.yeni dünya grand line ve diğer 4 denizin en iyisi.elbette yeni dünyada bu adamı zorlayacak adamlar olacak belki yenecekler olabilir ama onlarda kendilerini gizleyen sensei lerdir bence.hem dünyanın en iyi kılıcı bu adamın elinde gökten inmedi ya bu adama bu kılıç.baba mirası da değildir bence öyle bişi olacağını düşünmüyorum.
gelelim mihawkın seviyesine bu adam amiral yonkou seviyesi falan demicem ama su anki shici koltuğunda duranlar içinde en iyisidir diyebilirim.marineford savasında ise cidden küçük düşürdü kendini.fakat mihawk bu iki yıl içinde kendini geliştirmek için yada hakisi yoksa hakisini ortaya çıkarmak için çalışmışsa şaşırmam.
ha bide onda haki varsa bunda banko vardır demek bana göre doğru değil.içindeki güç bu sonuçta,her insanda potansiyel var ve çıkarmak için uğrasanlar çıkarabilirde,kendiliğindende ortaya çıkabilir.

_Özkan_

Bence mihawkı bundan sonra Zoroyla savaşına kadar görmiyeceğiz.Flashback olarak görmeyi saymıyorum.

Son sayıyla beraber de hakisi olsaydı gösterirlerdi denmez artık umarım.Hala diyorum Mihawk'taki haki işi muamma ama ben bu koltuk için olması gerektiğini düşünüyorum.Olmazsa en azından kendi mantık çerçevemde saçma buluyorum.

Mihawk'ın gücünü Marineford'da az çok gördük ama tam gücünün o oldugunu düşünmüyorum. Mihawk bence daha güçlüdür. Ama şuanki gördüğümüz seviyesine bakarsak en güçlü Shichibukai denilebilir.

Beyler manganın bir önceki bölümünde gördümüz gibi haki kullanmak tamamen karakterin elinde. Yani her saldırısında mecburen haki olmak zorunda değil isterse kullanır isterse kullanmaz. Gerçi bas bas bağırdık bu olay böyledir,aksi çok şaçma olur diye ama neyse hadi:D Mihawk'ın hakisinin olma ihtimalide bence güçlendi bu bilgiyle. Savaşta çok kastığını görmedik,saldırılarına haki eklediğini düşünmüyorum. Buggy'i kesememe olayıda buna bağlanabilir. Ayrıca gördük ki uzaktan kesiş saldırılarınada haki eklenebiliyormuş. Wb'ye yolladığı saldırıda haki olabilir,Jozu'da haki kullanan bi karakter o şekilde nörtlemiştir olayı meyve+haki kombinasyonu ile. Bunu şu yüzden söyledim şimdi çıkıp madem hakide kullandı nasıl en güçlü kesiş saldırısı bide hakili, Jozu'yu geçemiyor demeyin hemen:D

Beyler manganın bir önceki bölümünde gördümüz gibi haki kullanmak tamamen karakterin elinde. Yani her saldırısında mecburen haki olmak zorunda değil isterse kullanır isterse kullanmaz. Gerçi bas bas bağırdık bu olay böyledir,aksi çok şaçma olur diye ama neyse hadi:D Mihawk'ın hakisinin olma ihtimalide bence güçlendi bu bilgiyle. Savaşta çok kastığını görmedik,saldırılarına haki eklediğini düşünmüyorum. Buggy'i kesememe olayıda buna bağlanabilir. Ayrıca gördük ki uzaktan kesiş saldırılarınada haki eklenebiliyormuş. Wb'ye yolladığı saldırıda haki olabilir,Jozu'da haki kullanan bi karakter o şekilde nörtlemiştir olayı meyve+haki kombinasyonu ile. Bunu şu yüzden söyledim şimdi çıkıp madem hakide kullandı nasıl en güçlü kesiş saldırısı bide hakili, Jozu'yu geçemiyor demeyin hemen:D
bir arkadaşın buggy meyvesi ile bir teorisivardı bölüne bilme meyvesi olduğu için haki kessende bölünürdiye tabi arkadaş daha iyi anlatmıştı ilk başlarda katılmıyordum ama şimdi aşırı mantıklı geliyo sonuşta buggy logia degil

Bildiğim bilgiye göre Shicbukailer zamanında Yonkular ile eşit dövüşebilen kişiler.(bir kısmı)
Yonkoulara karşı oluşturulmuş bir örgütlenme diye biliyorum.
Mihawk VE Shanksın düelloları hala Wbnin kulaklarında çınlıyabiliyorsa bu adamı bu kadar küçültmeniz komik olmuyor mu ?
Shanks o zamanlar güçsüzdü muhabbetine girecek varsa lütfen alıntı yaparak cevaplamasın.
Rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık