Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İvankovda olmasa bile sanji o adadaydı belki başka biri öğretme olasılığı var benim gözümde.Ama zoro sadece mihawk o maymunlar ve peronayla 2 sene geçirdi orada.maymunlar da ve peronada haki olmadığına göre haki de gördüğümüz üzere öğretilen bir şey olduğuna göre eğer zoro ada ada dolaşıp başklarıyla tanışmadıysa veya mihawkın oraya birileri gelmediyse ki bence imkansıza yakın bundan mihawkta 2 türlü haki olduğunu söylüyorum ve kendime göre %100 eminim.

İvankovda olmasa bile sanji o adadaydı belki başka biri öğretme olasılığı var benim gözümde.Ama zoro sadece mihawk o maymunlar ve peronayla 2 sene geçirdi orada.maymunlar da ve peronada haki olmadığına göre haki de gördüğümüz üzere öğretilen bir şey olduğuna göre eğer zoro ada ada dolaşıp başklarıyla tanışmadıysa veya mihawkın oraya birileri gelmediyse ki bence imkansıza yakın bundan mihawkta 2 türlü haki olduğunu söylüyorum ve kendime göre %100 eminim.
Yani o adadaki en güçlü kişi olan Ivankov'da olmayan bir şeyin, başka birinde çıkacağını iddia ediyorsun? Perona'da Haki olmadığı nerede açıklandı? Bunu bilmem lazım. Kesin "Yok" diyorsun çünkü. Bundan nefret ediyorum ama, argümanın çok saçma. Sanji'ye Haki'yi başka biri öğretmiş olabiliyor, ancak Zoro'ya Mihawk'tan başkası öğretemiyor. Çok ilginç.

Senin mantığına göre de güçsüz olanlarda haki olmuyor yani sanji de daha güçsüz ivankov'dan ama k.hakisi var.Ben kesin ifadelerini kendime göre kullandım farkındaysan yani demedim ki mangada öyle yazıyor.Daha ilk günden beri mihawkta haki olduğunu savunanlardanım.Daha %100 belli olmayan bir konu hakkında senin de bu kadar kesin konuşman saçma olur o zaman ki burada kendi gördüklerimden çıkarım yapıyorum ve evet bence perona'da yok ve mihawk'ta haki var ve senin dediğin gibi güç sıralamasına göre hakinin gitmesi de bana saçma geliyor.Mesela Dof'ta haki olduğu kesin değil ama(bence onda da var) Vergo'da haki olduğunu gördük.Law'a da bu ikisinden biri öğretmiş olabilir.

Senin mantığına göre de güçsüz olanlarda haki olmuyor yani sanji de daha güçsüz ivankov'dan ama k.hakisi var.Ben kesin ifadelerini kendime göre kullandım farkındaysan yani demedim ki mangada öyle yazıyor.Daha ilk günden beri mihawkta haki olduğunu savunanlardanım.Daha %100 belli olmayan bir konu hakkında senin de bu kadar kesin konuşman saçma olur o zaman ki burada kendi gördüklerimden çıkarım yapıyorum ve evet bence perona'da yok ve mihawk'ta haki var ve senin dediğin gibi güç sıralamasına göre hakinin gitmesi de bana saçma geliyor.Mesela Dof'ta haki olduğu kesin değil ama(bence onda da var) Vergo'da haki olduğunu gördük.Law'a da bu ikisinden biri öğretmiş olabilir.
Ben senin mantığına göre olaya yaklaştım. Mesela sen Mihawk Perona'dan güçlü olduğu için Perona'da Haki yoktur diyorsun. Ben de senin bu mantığını Kamabakka Krallığı'na uyguluyorum. Senin Perona'da Haki yok demen, tamamen onu güçsüz biri olarak gördüğün içindir. Burada "Mihawk'ta Haki yok" diyenlere saçmaladıklarını söyleyen de, ben değildim, sendin. Sen bana Perona'da neden Haki olmadığını açıklarsan, ben de sana Mihawk'ta neden olmadığını açıklarım.

Ben zaten mihawk logialarla savaşmak zorunda demiyorum ki ama düşünün yani bizimkiler daha yeni dünya'ya giriş aşamasındalar ve orada bile ne kadar güçlü düşmanların olduğunu gördük.Mihawk yıllardır bu dünyanın içinde olmaması yine söylüyorum kendime göre konuşuyorum benim mantığıma yatmıyor.Sonuçta herhangi bir logia kolayca mihawk'a üstünlük kurabilirdi.Bu adamın pozisyonunu isteyen çok kılıç ustası var.Misal zoro küçüklüğünden beri oraya adamış kendini.Demek istediğim bir noktada illa ki logia bir kılıç ustasıyla kapışmış olması yüksek.Bir de herkeste haki çıkabileceğine inanıyoruz da nedense mihawk'ta olması zor oluyor.

Perona'yı 2 yıl önce Thriller Bark Arc'ında gördük orada hakisi olsa kullanmaz mıydı?Çok uzun süren vsler ve çatışmalar oldu.ne yani hakisi var da sakladı mı?Ben ondan yola çıkarak Perona'da haki yoktur diyorum.Sonuçta o da o ada da 2 yıl boyunca Zoro ve Mihawk ile beraberdi.Senin mantığına göre de hakiyi uyandırıp öğrenip zoro'ya öğretmiş oluyor o zaman.

Perona'yı 2 yıl önce Thriller Bark Arc'ında gördük orada hakisi olsa kullanmaz mıydı?Çok uzun süren vsler ve çatışmalar oldu.ne yani hakisi var da sakladı mı?Ben ondan yola çıkarak Perona'da haki yoktur diyorum.Sonuçta o da o ada da 2 yıl boyunca Zoro ve Mihawk ile beraberdi.Senin mantığına göre de hakiyi uyandırıp öğrenip zoro'ya öğretmiş oluyor o zaman.
Mihawk'ı 2 yıl önce Marineford Savaşı'nda gördük. Orada Haki'si olsa kullanmaz mıydı? Luffy, Buggy, Vista ve Crocodile ile uğraştı. Haki'si vardı da, kullanmadı mı? Ben bundan yola çıkarak yoktur diyorum. Zoro için de, kendi başına öğrenmiştir diyorum. En fazla Mihawk bu Haki'nin ne olduğunu söylemiştir Zoro'ya.

Ustam bu konular uzun uzun tartışıldı herkesin farklı görüşü var.Senin dediğin de doğru ve mantıklı ama Mihawk'ın o savaşta fazla ciddi olmadığını düşünüyorum ki Vista ile bir yandan vs atarken bir yandan Luffy'i gözlüyordu bu bile seviye farkını gösterir.Sonuçta yine aynı durum kaldı galiba bekleyip göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık