Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu adamın gözünden One Piece'i izleseydik keşke.
Adam rahat, takmıyor, belki bu kadar takmadığından tayfa kurmadığından vs. daha güçlü olabilecekken, bunu seçmemiş de olabilir. Adam o kadar rahat ki, sırf denizcilerin kendisiyle uğraşmasını istemediği için shichibukai oluyor.

Kılıç kullanan birinin en güçlü saldırısı uzaktan değildir diye düşünüyorum
düşün düşün dur cp9 kaku nun yaptığı saldırıyı bi hatırlatıyım en güçlü saldırı oldugu saldırıyı yaptıgın da söylüyordu söylüyo hani oldu ki ben yanlış hatırladım beyazsakalla aralarındaki farkı görmek için güçsüz bi saldırı yapacak degil ya

bhdr

Mihawk Mihawk gücündedir o kadar.. bütün amirallere de yenileceğini bilemeyiz, bütün shici leri yeneceğini de bilemeyiz, zaten kafasına göre de takılmaktadır. çok acil birşey olmazsa gücünü ıspat adına bu bölümden sonra sırayla bütün karakterlerle düello yapacak hali de yoktur bu sayede oda bi açıklama yapmazsa sorunun cevabını hiçbirimiz veremeyiz.zaten bu belirsizlik one piece i özel kılan şey..kimin kimden ne kadar güçlü olduğunu bir sıralama yapıp oda açıklasaydı(bleach te buna yakın bi durum vardı sıralama vardı) seriyi bırakırdım.

düşün düşün dur cp9 kaku nun yaptığı saldırıyı bi hatırlatıyım en güçlü saldırı oldugu saldırıyı yaptıgın da söylüyordu söylüyo hani oldu ki ben yanlış hatırladım beyazsakalla aralarındaki farkı görmek için güçsüz bi saldırı yapacak degil ya
O mesafeden yapabildiği en güçlü saldırıdır

Siz konuyu abartıp kişisel tartışma haline getirmekten zevk alıyosunuz heralde?

Neyse, bu adamda haki vardır ya da haki yoktur gibi bir açıklama gelmedi bu yüzden belirsizdir bu konu. Benim düşüncem var olduğu yönünde ama sizi bilemem.
Seviyesine gelirsekte, bu adam(hakisiz olduğunu düşünürsek), amirallere yenilir ama amiral seviyesinde bir zoan ya da paramecia'yı yenebilir. Jozuyu kesemedi diye adamı yerin dibine soktunuz ama sonuçta elması kesmek kolay değildir heralde. Haki olsa amiralleri yener diyorum ama yonkou seviyesinde değildir genede. Ne olursa olsun yonkou ayrı diğer korsanlar ayrıdır. Yonkouların 1. 2. adamlarını falan yenebilir ama yonkouları kesinlikle yenemez.
Bu benim düşüncem. Saygılı olursanız sevinirim.

Yonkou-Sh4nks

Mihawk Mihawk gücündedir o kadar.. bütün amirallere de yenileceğini bilemeyiz, bütün shici leri yeneceğini de bilemeyiz, zaten kafasına göre de takılmaktadır. çok acil birşey olmazsa gücünü ıspat adına bu bölümden sonra sırayla bütün karakterlerle düello yapacak hali de yoktur bu sayede oda bi açıklama yapmazsa sorunun cevabını hiçbirimiz veremeyiz.zaten bu belirsizlik one piece i özel kılan şey..kimin kimden ne kadar güçlü olduğunu bir sıralama yapıp oda açıklasaydı(bleach te buna yakın bi durum vardı sıralama vardı) seriyi bırakırdım.
Güzel tespit olmuş . Mihawk kafasına göre takılıyor yok luffy e tüm gücünü kullandı filan bırakın bu işleri . Kimin kimi yeneceği belli olmaz gerçekten ama mihawkın daha çeyrek gücünü bile görmedik malesef o yüzden neler olur ancak eichiro bilir.

Mihawkta haki vardır demiyorum ama varsada biz bilmiyor olurduk suan ki gibi.Adam kendini açıklaacak ne güzel bir laf söylemiş

'' ben tavşanları avlamak için herşeyini kullanan aptallara benzemem ''

Siz konuyu abartıp kişisel tartışma haline getirmekten zevk alıyosunuz heralde?

Neyse, bu adamda haki vardır ya da haki yoktur gibi bir açıklama gelmedi bu yüzden belirsizdir bu konu. Benim düşüncem var olduğu yönünde ama sizi bilemem.
Seviyesine gelirsekte, bu adam(hakisiz olduğunu düşünürsek), amirallere yenilir ama amiral seviyesinde bir zoan ya da paramecia'yı yenebilir. Jozuyu kesemedi diye adamı yerin dibine soktunuz ama sonuçta elması kesmek kolay değildir heralde. Haki olsa amiralleri yener diyorum ama yonkou seviyesinde değildir genede. Ne olursa olsun yonkou ayrı diğer korsanlar ayrıdır. Yonkouların 1. 2. adamlarını falan yenebilir ama yonkouları kesinlikle yenemez.
Bu benim düşüncem. Saygılı olursanız sevinirim.
Yorumunu mantıklı buluyor musun ? :artiz:

akala

Zoro hakiyi öğrenmiş peki kimden öğrenmiş
Shanksla düello eden bir adamki shanks beyazsakal gibi hakinin son safhasında birine kılıç çekmiştir.
Zaten lufyyi görür görmez durumunu anlayıp gözlem listesine alan biridir. Hakide usta olduğu bellidir. Usta olmasa hanginiz zoro ile lufyyi kıyaslayabilirsiniz. Mihawkı küçünsemeyin. Amiral alabilir neden mi? kizaru kılıç kullanan bir tip,Akainu shanksın kılıcıyla durdururdu. Aokiji için bir şey söyleyemem fakat akainu rövanşından onuda yenebileceği ortada.
Kısaca gücü muamma ve korsanlıkta kılıç olduğu mühdetçe mihawk en üstleri oynayacak bir eleman.
shibukailere gelince bu adamları tek bir güç olarak görmemek gerek hepsinin bir takımı var. Ki bu adamın tayfası var ise bu adamın bir younkoyu devirecek gücü olduğuna inanıyorum.
Diğerlerinden güçlüdür diyemem dof ile karasakal zor rakipler karasakalı saymazsak dof kalır. dofta büyük ihtimal kaybeder. Fakat dofu tayfa olarak görürsek mihawaka tayfa şart.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık