Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawkta haki olmama ihtimali banada uçuk geliyor.şahin gözleri gözlem hakisi işini goruyor desekte Logialara vuramama dünyanın en iyi kılıç ustası için komik bir ihtimal.

Peki tek bir sorum var. Bu adam Zoroyla antreman yaptı ve Zoro da şuan haki var,bu herif Zoroya illa ki yardım etmiştir uyandırması için bilgili yani bilgisi olduğu halde ve hala herkesin içinde olduğu söylenen hakinin Mihawk da olmadığını iddia etmeniz ne kadar doğru ?

İşte sizin kafanızda kuduğunuz Mihawk illa logiaları yenmek zorunda.Ben diyorum ki Neden Yensin?Adı üstünde kılıç ustası Logiaları kesme ustası değil.
Arkadaşbu nasılbir düz mantıktır Mihawk sadece kılıcı olanlarla mı savaşıyor nasıl aokiji buz meyvesi yiyip önüne çıkanları ekarte ediyorsa mihawkta meyvesiz kılıçla yeniyor kim olursa olsun ister logia ister zoan

Sizdeki düşünce bu Mihawk sadece kılıç ustalarıyle savaştığı için hakiye ihtiyacı yok bu nasıl bir bağdaştırmadır.

Ayrıca Mihawk gibi birinde haki yoksa bile bir teknik ile de logilara vurabilmenin yolunu bulmuştur zoro bile eneli gördükten sonra bir teknik bulmama lazım diyor enele vurabilmek için bu Mihawk'ın aklına hiç gelmiyor tuhaf.

Birde Jozu'u kesemedi örneğini verenler mr1 savaşını izlediniz mi?
Mihawk'ın attığı kesiş adama işlemedi ama yanından tek attı Jozu'u yakın mesafede kesemeyeceği ne malum.

Karolla boş kovalıyorsun kardeşim ya gelmişsin bana Zoronun hakisi Luffyden daha iyi diyorsun burda da bilgisi olduğu halde uyandıramamış diyorsun. Madem bilgisi var herkesin içinde olan gücü niye uyandıramasın ? O kadar potansiyeli olan bir insan çok saçmalıyorsun kusura bakma da.

Edit: İvankov da olmadığını nereden biliyorsun ?Hem Sanji de öğrenmişse onunda bilgisi var demektir. Dragonun sağ kolunda haki diye bir kavram yoksa ben hiç bir şey demiyorum ki Hakiyi kullandıkları belli mi oluyor kullanınca Sadece luffy'de belli oluyor haki kullanıldığı direk karakterlerde sadece Logia a dokununca belli oluyor ve ya meyveli karakterleri.? WB Akainu ya vurmasa haki kullandığını nereden bilecektik ? Senin mantığınla olay bu oluyor. Bence artık bazı şeyleri kabul etmelisin gerçekten ciddi misin yoksa dalgasına mı muhabbet yapıyorsun anlamıyorum.Ama artık kabul etmeyi öğrenmelisin bazı şeyleri kanıtlamak için mangadan sayfa vermeye gerek yok.

işte bu:

mihawk logia kesemiyor, shanks ise mihawktan farklı olarak rakip tanımiyor hakisi sebebi ile. bu yüzden yonkou olan shanks ve ona denk olan mihawk yonkou değil. ama kilic gücü olarak yonkou olabilir. yani logia ve jozu hariç herkese mihawk kafa tutar. yenemese de yenilmez. ama mihawkın yenemediği logiaları Onlar yenebildiği için adamlar yonkou koltuğunda.
Mihawk Yonkou olmak zorunda mı ? Ben bunu anlamıyorum :/ Rayleigh SüperNovalardan 100 kat güçlü denildi şimdi Rayleigh Korsan olmak zorunda mı ? :hoo:
Kişilik meselesi Mihawk böyle bir insan işte kabullenin.
Haki olmadığına dair bir kesinlik olmadığı halde , logia kesemez kesinliği nerden geliyor yahu :D
Tutturdunuz bir Buggy bir Vista ! KIlıç Ustaları arasında bir saygı ve Onur söz konusu , her gördüğü kılıç ustasını kesip , doğrayıp atacak felan mı sanıyorsunuz ? Zoro , Mihawkın adasına düştüğünde ne yaptı ? Saldırdı mı ?
Yardım etti adam . Vista'nın gücünü ölçmek istemiş olamaz mı ? Yani her kılıç tokuşturulan kişi ölecek mi zihniyet bu mudur ? :ehe:

Mihawk'ın haki kullandığı gösterilmemiş olabilir ama eğittiği Zoro'da varsa onda da vardır şeklinde bir mantık düşünürsek bence çok yanlış olmaz. Ne yani Caribou alabilir mi şimdi bu adamı?
Buggy'i hakiyle kesmemiş olabilir ama mesela Luffy de haki kullanıyor her yaptığı vuruş hakili mi? Zaten Marineford'da da Mihawk Buggy kestikten sonra ölmediğini görünce şaşırmıştı (animede böyleydi mangadaki durumu bilmiyorum) yani normal birisi sanıp hakisiz saldırı yaptı bence orada. O yüzden Buggy'i hakiyle kesememesi haki olmadığı anlamına gelmez.

Yonkou-Sh4nks

Mihawk'ın haki kullandığı gösterilmemiş olabilir ama eğittiği Zoro'da varsa onda da vardır şeklinde bir mantık düşünürsek bence çok yanlış olmaz. Ne yani Caribou alabilir mi şimdi bu adamı?
Buggy'i hakiyle kesmemiş olabilir ama mesela Luffy de haki kullanıyor her yaptığı vuruş hakili mi? Zaten Marineford'da da Mihawk Buggy kestikten sonra ölmediğini görünce şaşırmıştı (animede böyleydi mangadaki durumu bilmiyorum) yani normal birisi sanıp hakisiz saldırı yaptı bence orada. O yüzden Buggy'i hakiyle kesememesi haki olmadığı anlamına gelmez.
Doğru diyor arkadaş . Bence büyük ihtimal mihawk da haki var . Buda onu çok güçlüler listesine taşır tabiki.

diger diye bi şeçenek koyman gerekirdi taraflı anket yapmışsın

dof tan sonra en güçlüsü diyorum

gerekçesi de amiral seviyesinde olamaz olsa idi luffy tek atması gerekirdi ama atamadı (buggy ye bile :D ) sen şimdi kizaruyla birmi tutacan olmaz öyle en güçlü saldırızını jazu durdu.

Yonkou-Sh4nks

gerekçesi de amiral seviyesinde olamaz olsa idi luffy tek atması gerekirdi ama atamadı (buggy ye bile :D ) sen şimdi kizaruyla birmi tutacan olmaz öyle en güçlü saldırızını jazu durdu.
Buggy özelliğinden dolayı kuratdı luffy ise shanks dan dolayı shanks a olan saygısını biliyoruz mihawk ın . Jozuya attığı darbenin en güçlü olduğunu nerden biliyorsun öyle bir şey mi yazıyor mangada veya animede ??

Kılıç kullanan birinin en güçlü saldırısı uzaktan değildir diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık