Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yonkou-Sh4nks

Vista ve Crocodile'ın rahatça durdurabildiği birini amiral yapsalar öyle bir sırıtır ki... Hadi Jozu ve Buggy meyve avantajı onları saymayalım.
Ama bak çok yanlış bakıyorsun vistayla crocodileyle ne yaptı yani bir kılıç tokuşturdu o kadar yani böyle mi karar veriyorsun . Adam shanksla kafa kafaya savaşıyor amiraller bile söyledikleri sözler olsun tavırları olsun adamdan çekindiklerini gösteriyolar . Mihawkın şu ana kadar çeyrek gücünü bile görmedik yani .

Ama bak çok yanlış bakıyorsun vistayla crocodileyle ne yaptı yani bir kılıç tokuşturdu o kadar yani böyle mi karar veriyorsun . Adam shanksla kafa kafaya savaşıyor amiraller bile söyledikleri sözler olsun tavırları olsun adamdan çekindiklerini gösteriyolar . Mihawkın şu ana kadar çeyrek gücünü bile görmedik yani .
Shanks vs'sini ben görmedim. Vista ve Crocodile'ı gördüm. Ivankov ve Croco'nun adamlarını doğradığını gördüm.
Ama Vista ve Crocodile'a gelince bir şey yapamadı.
Şimdi hani Mihawk'ın savaşı değildi, niye savaşsın deniyor ya ? Neden savaşmasın, Shanks'la niye savaşmış ?
Marineford'da o yüzden gelmiş, Wb ile arasında ki güç farkını görmeye, ama dengi Vista oldu.
Görmediğimiz ve uzun yıllar önce olan Shanks olayına mı güvenelim, kendi gözümüze mi ?

Mihawk güçlü birisi, muhtemelen Dof ile beraber en güçlülerden belli olmasada. Bak denk tutulduğu adamlar az buz değil, logia var aralarında Crocodile, çok güçlü meyve kullanıcısı + cyborg Kuma, yine güçlü bir meyve+hakinin anavatanından gelen Hancock, belki de en güçlü balık-adam Jinbe, bu adamlardan güçlü olabilir, ama dünyanın en büyük gücü Yonko ve Amiraller. Bunlara denk olmak öyle kolay değil.

Bana göre Mihawkı savaştırmasının sebebi gücünü göstermek.Adam savaşmasa kimse bişey demez, zaten emirleri uygulayan bi tip değil yani çoğumuz normal karşılardı.Zoronun bu ünvanı elde etmesi serinin sonlarına doğru olacak, düz mantık gidilse güçlü olması gerekiyor ama o kadar uzak bi seviye değil Mihawk.Ve bu yüzdende rakibi değil hocası yaptı.(bence)Ben 2 yıl içinde o ünvanı kaybettiğini düşünüyorum zaten.(inş öyle olmuştur)

Yonkou-Sh4nks

Shanks vs'sini ben görmedim. Vista ve Crocodile'ı gördüm. Ivankov ve Croco'nun adamlarını doğradığını gördüm.
Ama Vista ve Crocodile'a gelince bir şey yapamadı.
Şimdi hani Mihawk'ın savaşı değildi, niye savaşsın deniyor ya ? Neden savaşmasın, Shanks'la niye savaşmış ?
Marineford'da o yüzden gelmiş, Wb ile arasında ki güç farkını görmeye, ama dengi Vista oldu.
Görmediğimiz ve uzun yıllar önce olan Shanks olayına mı güvenelim, kendi gözümüze mi ?

Mihawk güçlü birisi, muhtemelen Dof ile beraber en güçlülerden belli olmasada. Bak denk tutulduğu adamlar az buz değil, logia var aralarında Crocodile, çok güçlü meyve kullanıcısı + cyborg Kuma, yine güçlü bir meyve+hakinin anavatanından gelen Hancock, belki de en güçlü balık-adam Jinbe, bu adamlardan güçlü olabilir, ama dünyanın en büyük gücü Yonko ve Amiraller. Bunlara denk olmak öyle kolay değil.
Adamın yaşam amacı farklı ya savaşta sadece öyle bir gözükeyimde ayıp olmasın diye gelmiş . yani vs lerde adam sadece kılıç sallıyo yani adam akıllık kılıcı kullansa biçer ortalığı yani marcoyu filan bile zorlasa alır yani bir marco kizaru değerinde bir karakter . o yüzden çok hafife alıyorsunuz mihawkı ve dofu ikiside amirale yakın değerde güçlere sahip .

Adamın yaşam amacı farklı ya savaşta sadece öyle bir gözükeyimde ayıp olmasın diye gelmiş . yani vs lerde adam sadece kılıç sallıyo yani adam akıllık kılıcı kullansa biçer ortalığı yani marcoyu filan bile zorlasa alır yani bir marco kizaru değerinde bir karakter . o yüzden çok hafife alıyorsunuz mihawkı ve dofu ikiside amirale yakın değerde güçlere sahip .
Mihawk kendi ağzıyla, güç farkını görmeye geldiğini söylüyor. Eğlencesine, öylesine geldiği ile ilgili bir kısım ben okumadım.

İşte o seviyede adamlara ayak uydurabilecek mi ? Yoksa saldırı gücü sıkıntı olan yer değil, isabet-hız olayı. Seviye diyebiliriz yani.
Luffy vs'sinden kaç kere ıskaladığını göstereyim ;

Amiral yada Yonko'nun Luffy'le bu kadar uğraşacağını düşünüyorsan, farklı düşünüyoruz. Kizaru Luffy'nin hızı ile dalga geçmiş teklemiş, Aokiji Luffy'yi buz kılıcı ile teklemişti.

Yonkou-Sh4nks

Aga mihawk luffy yi shanks a saygısından artık onu bilemiyoruz kesmedi biliyoruz ki lastik en zayıf noktası kesilmek mihawkın tek atmasına bakar yani . Amiral alamaz ama amirale yakın bir güç bence mihawkta kesin haki var ve o hakiyi kılıçla birleştirip gerçek bir savaş yapsa vs atamayacağı adam yok bu kadar açık yani.

Yonkou-Sh4nks

ya bakbir shiryu magellan değerinde ise bir mihawk ne değerindedir böyle düşün bide.

Yonkou-Sh4nks

Usta tamam da Shiryu da muhtemelen haki var Magellan ile denk olduğunu düşünürsek.Fakat Mihawk'da belirtisi görülmedi.Ayrıca önceden kapıştı mı Shiryu ile Mihawk bilmiyoruz.Belki de ikisi aynı güçte bilemeyiz.
:) şaka dimi shiryu ile eşit derken :) . Aga shiryu mihawkın yanın 1v1 de çöp kalır :D . Mihawk bu bazda bi amiral kadar olamaz bunu kesinlikle kabul ediyorum ama yakın bir güce sahip mesela ace ile aokiji arasındaki fark gibi bir şey .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık