Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaf taraflı davrandım işte,söyledim zaten daha üst mesajda,azcık çakma vampire torpil geçtim.:Dmevzu olan en üst shic olması degil ama ankette ortaya cıkmasını istedigim sey,mihawkın yonkolara denk görülüp görülmedigi yada amiral yenicegine birilerinin inanıp inanmadıgı.yoksa shicbukai kabul edildikten sonra shicbukailik sınırları tam belli bir seviye degil,geniş bir aralıkta güc dagılımına sahip,aşmış korsanlardan olusuyor.yani siz amiral altı oldugunu düsünüyorsanı o şıkka oy verin.ben kasti yapmadım o an içimden öyle açmak geldi,sanırım sitedeki hala aktif olan anketin etkisi altında kaldım :D
O zaman basıyorum mührü en güçlü shichibukai şıkkına. :rolleyes:

mihawk mevcut şıklar içinde en fazla en güçlü shichibukaidir.(gerçi o bile kesin değil ama neyse).yalnız abi yonkou seviyesi neyse de korsanlar kralı seviyesini bari ankete koymasaydın yine fanlar boş bırakmamış ona da oy vermişler.abi amiral seviyesini zaten açıklamışsın.gerçekten çok farklı mihawkta haki olsa bile (ki bence var) yine de bu adamlara denk olamazlar.

beyler bakın
1)zoro vs mihawk en son vs.si zoronun nerdeyse kesin bu
2)şu an arc bosu doflamingo luffy onu yencegine göre doflamingodan güclü
3)luffy kac kişi bayılttı 50000kişi peki orda rayleigh olsaydı kac kişi bayıltırdı oda cevabını vermiş 100000
bu durumda şu an rayleigh>luffy
4)zoro da rayleigi geccegi kesin yani luffy nin şu anki halinden cok daha fazla güclü olcak
5)luffy şu halde dofu yencegine göre bu durumda zoro luffynin doflamingoyu yendigi halinden daha güclü halde mihawkla kapışcak
yani doflamingo daha güclüdür mihawktan diye birşey yok diger scileri söylememe bile gerek yok bence tek karşılaştırıbilcek dof var ondanda daha güclü oldugunu mantıklı şekilde acıkladım size
Şuan One Pİecein sonunu söylesen inanırım :hoo:

Mahirle msnden tartıştık benim anlamadığım bu serideki en güçlü kılıç ustası olarak geçen adam bu kadar güçsüz olamaz diyorum. Hiç mi amiral seviyesinde kılıç ustası yok bu seride gözü ünvanda olan çok merak ediyorum.

beyler bakın
3)luffy kac kişi bayılttı 50000kişi peki orda rayleigh olsaydı kac kişi bayıltırdı oda cevabını vermiş 100000
4)zoro da rayleigi geccegi kesin yani luffy nin şu anki halinden cok daha fazla güclü olcak
5)luffy şu halde dofu yencegine göre bu durumda zoro luffynin doflamingoyu yendigi halinden daha güclü halde mihawkla kapışcak
yani doflamingo daha güclüdür mihawktan diye birşey yok diger scileri söylememe bile gerek yok bence tek karşılaştırıbilcek dof var ondanda daha güclü oldugunu mantıklı şekilde acıkladım size
:alkis:tüme varım oluyor sanırım her neyse onun güzel bir kullanımı ama 2. şık yüzünde emeklerinin çoğu boşa gitmiş kesin olmayan ve luffy dofu yendiğinde 50000 kişiyi bayılttığı güçte olmıcağından mantık hatası var eğer orda biraz daha esnek davranırsak dofu yendiğinde bile reigleihten güçsüz olcağını varsayarsak ki yanlış olmaz kimse karşı çıkmaz herhalde tamamlanmış olur ve yine bile hata bulunsa bile mihawkın dof babadan güçlü olduğu konusunda bir adım ilerlemiş oluruz gibime geliyor buda en güçlü schi anlamı taşımıyorsa ne taşıyor:D

beyler bakın
öncelikle son vs nin mihawkla olacağını düşünmüyorum.ayrıca senin mantığa bakarsak mihawk in seviyesi genç ray san in seviyesine yakın olacak.sence genç ray san vistaya tek atamaz mi (atmasa bile 1-2 hamlede alır).ama mihawk ancak denk dovusuyor.aynı şey croco içinde geçerli.yada jozu için.

Mahirle msnden tartıştık benim anlamadığım bu serideki en güçlü kılıç ustası olarak geçen adam bu kadar güçsüz olamaz diyorum. Hiç mi amiral seviyesinde kılıç ustası yok bu seride gözü ünvanda olan çok merak ediyorum.
Katılıyorum, ayrıca Mihawk'a meydan okuyacak kılıç ustaları olmalı seride.
Eğer sadece Zoro istiyorsa bu unvanı diğer kılıç ustaları bakımından saçma oluyor bana göre, ayrıca Mihawk'ı yenip en güçlü kılıç ustası olacak başka biri ile de karşılaşabilir Zoro, fena da olmaz hani.

Bazı şeyler senaryo gereği olur. Buggy olayı croco olayı vista olayı falan. Bu olaylar yüzünden ve öylesine takıldığı bi savaştaki hali yüzünden Mihawk'ın seviyesi hakkında kesin bi şekilde konuşamam ben. Bize anlatılanlar ve adamın serideki yerine bakarak Amiral seviyesidir diyorum. Bence Shanks'la vs attıkları zaman ikiside amiral seviyesi civarıydı sonradan Shanks level atladı yonkou oldu bence. Ama şuan bile kapışsalar baya zorlar Mihawk Shanks'ı. Bu adam çok güçlü bi adam, savaşta gösterildiği kadar aciz bi adam değil bi amiral kadar vardır. Bence durum budur.

Yonkou-Sh4nks

Amirale yakın bir güç bence amiral olsa sırıtmaz. schibukailikten daha yüksek bir güç bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık