Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zehiri ne olacak?Öttürür?Biraz seviyeli olmaya davet ediyorum sizi.Ayrıca vs fikirlerinizi kendinize saklarsanız sevinirim.Hoşnut olmuyorum hayalgücü vslerinden.

@Tensei
Olduğu nerde geçiyor?Olduğuna dair bulgu gösteren bir manga sayfası rica edebilir miyim?
Benim olmadığını gösteren bir kaç bildiğim durum var.Buggy ve Croco mevzusu.Ayrıca Jozu.Bu sahneleri hatırlarsanız olmadığını gösterebilir size.
Olduğu ve olmadığı geçmiyorsa ne diye panik yapıyorsun ?
Buggy ve Crocodile örneğini vermişsin, Buggy bölündüğünde haki ile kesilebileceği konusu muamma
Crocodile ile nerde kapıştı :D Sadece saldırısını durdurdu oda üstüne gitmedi. Kumunu kesmeye çalıştıda kesilmedi mi ?
Jozu ne alaka ? :D

Shanks olmazdı derken?Acaba E.Oda size özel bilgiler mi veriyor ilerde olacaklar ile ilgili.Çok kesin konuşuyorsunuz da?
@Tensei
Usta 2.kez denedi kesemedi.Ayrıca Croco'yu kesmeye çalışmadı.Jozu'yu da aynı şekilde.Kesin demiyorum fakat şöyle bir bakınca durumlar %50 %50 ise haki olmama durumu %80 %20 oluyor diyelim.
Ben sana diyorum ki , Buggy bölündüğünde haki dahi olsa kesebileceğini düşünüyor musun ?
Bu sorunun cevabı önemli , Amirallerin elemente dönüşme olayı gibi kaç haki sahibi Akaiunuya zarar verememişti bu nedenle.
Jozu olayını hala anlamadım.

Dof'a Amiral-Yonkou arası diyorsun Monkey D. Luffy
Mihawk ile aralarında bu kadar fark var mıdır sence?
Edit:Bende Yonkou diyerek abartmışım, itiraf ediyorum.

Haki gerçek vücuduna dokunmayı sağlamıyor mu?Neden kesilemesin ki?
Jozu'nun üstüne gitmedi ondan bahsediyorum.WB'ye kesiş attı.Jozu durdurdu.Sonra Mihawk geri vites yaptı.

O anketteki cevabım ciddi değil.
Mihawk'ı durdurabilme şansı yüksek Dof'un.
Bu haki sahipleri niye kesemiyor ozaman ? :D

Jozu durdurunca Haki olmuyor mu ? :D

Diyorum ki haki uzak mesafeli soyut saldırılara eklense kizaru marcoya yaptığı yasakani no magatama saldırısına ekler öldürürdü marcoyu.
yoksa kizaruda haki olup olmadığını biliyorum.one piece hakkında en az senin kadar bilgim var.
Kizarunun element saldırısına haki eklemek mi ?
Işık meyvesine haki ?
Biri Logia biri paramecia ama.Biri normal darbeyi alıyor biri almıyor.Ve Amiraller hakili saldırılar için bir savunma geliştirmişler.Buggy ise bizim Buggy işte ne savunması olacak onda.:D

@Gannicus
Kizaru hakiye sahip.Başka bir şey var mıydı?
Bunun Parameciası , logiası, zoanı mı var ? Herşey yetenekde bitiyor.
Amirali kesemiyorsan element formunda , Buggy'de parçalandığında kesilemez denildiğinde yanlış olmaz.
Bak, Marco Zoan yeteneğine sahip birşey işlemiyor.
Buggy içinde böyle bir yetenek neden olmasın ?

kardeşim haki ekleyememesinin sebebi saldırıların soyut olması.amirallerin hakili saldırı atamamasını anlayıp da mihawk da haki yok jozuyu kesemedi diyorsunuz.mihawk o sıkıştırılmış hava veya şok dalgası şeklindeki saldırıya nasıl haki ekleyecek ?
Böyle birşey dedim mi ben ? :D Gece gece adamı dellendirmeyin tövbe tövbe :D
Yorumları bi oku zahmet olmazsa böyle bir yorumumu bul ben üyeliğimi silecem !

Dunyanın en iyi kılıç ustası ve Haki herkesin içinde mevcut denildi.En iyisi olup ta hakiyi uyandıramamak saçmalıktan da öte.Caribou eline kılıç alsın yensin bu adamı hop en iyisi basit mantıkla.
Edit: Bu adam Zoro ile antreman yapmış ve Zoro şuan haki uyandırdı eğer bu adamda haki yok ise yuhunuz diyorum bu sadece ufak bi teori zaten hala inanıyorum ben. Buggy olayını da önemli bir karakter olduğu için harcatmadı bence. ve ya komiklik için. Biliyorsunuz ki Luffy smoker ve luffy e çarparak dokunmuştu dalgasına.

Tamamda Mihawk sonunda kadar savaşan biri değil ki.Eğer böyle bir şey olursa br çok örnekte gördüğümüz gibi geri vites yapar.Bu sayede yenilmemiş olur.
Ben öyle düşünmüyorum bu herif en iyisi olarak ünvan almış,Haki hayvani bi güç veriyor bu herif sadece teknik ve kılıçla oralara kadar gelmiş olamaz diye düşünüyorum ki. Zoro da haki uyanmış bu herifle yaptığı antremanlarla.Bilgisi olduğu belli,saçmalık nasıl olur bu herif bildiği halde uyandıramamışsa olur ki en saçma ihtimal bu. Coby eziği bile uyandırmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık