Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu bir rezerve alın.Wano arcta mihawks bizim tayfanın yanında dolayısıyla erdemli wano savaşçılarının yanında olucak bu yüzden mevkisini kaybedicek.Ölebilirde Wano arcta ölümüyle birlikte Zoro dünyanın en iyi kılıç ustası olucak tabi ustası Mihawk ta efsane olarak tarihte yerini alıcak.Bu olaylar esnasında bolca Zoro&Mihawk flashback görücez

Slash atarken kendini tutuyor diyorlar. Eğer gerçekten bi tane sallarsa güneşi karpuz gibi kesip... yok hatta kara deliği kesip... yok la hatta evrenin dokusunu kesip uzay zaman sürekliliğini bozabilirmiş :S
Slash attıktan sonra mesafeye göre slash gücü azalır yakından slash atmak ile uzaktan slash atmak bir değildir.

Mf de Mihawk sanki ciddi bir şekilde dövüşmüş ki insanlar hayal kırıklığına uğramış bir görüş belirtiyorlar. Mangaka boşuna en güçlü kılıç ustası ünvanını vermedi ve Mihawkın seviyesi amiral altı ise bu Zoro'yu da küçük göstermez mi? Sonuç olarak Zoro o seviyeyi hedefliyor ve o seviye bu kadar düşük ise bu noktada bir çelişki görüyorum.

Diğer dediklerine de bakalım :/

Ben diyorum ki hiç bi yonko 2 yıl önceki Luffy'yi kovalamaz.Hele ki bunun ile uğraşırken önüne Vista çıkmaz.Amiral dikilir karşısına.Vista çıksa dahi bohça gibi dürer Vista'yı.Diyorsun ki Crocodile Wb'de de tereddüt etmedi saldırdı.Ama işte sonhuç önemli.Orada mangaka araya Luffy'yi soktu,yeri geldi Jozu girdi.Yani verdi mesaji,Wb Croco'ya fazla gelir.Ama Croco gayette atarını giderini yapabiliyor mihawk'a karşı.

Bir de yonko olmak için bireysel gücün yeterli olmadığını demişsin.Buna katılıyorum ama mesele bu değil ki.Mesele dediğim gibi Mihawk'ın uğraştığı kişiler.

Mihawk tüm gücünü kullanan biri değil ama bu onun yonko gücünde olduğunu göstermesine bi engel değil ki.Kizaruda tüm gücün göstermedi ama hissetttirdi mi gücünü?Bence evet.Doffy mesela.O da hissettirdi.Ama nasıl?Tüm gücünü kullanarak mı?Hayır.

Şu da var.MF'den önce Mihawk fanları daha doğrusu Zoro fanı (Sende öylesin demiyorum) olduğu dolayısıyla Mihawk'ı destekleyenlere Mihawk Vista ile kılıç tokuşturacak ve onu rahatça alamayacak deseler ben buna nereleri ile güleceklerini tahmin ediyorumn :/ Diyeceklerdi ki "Ya bi git işine.Onun rakibi Wb:a: Wb ile kapışacak o" .
Söylediğin şeylerin %80'ine önceki mesajlarda cevap verdim zaten mesele denk olma olmama meselesi değil mesele WB'ye gönülden bağlı onlarca adamın olması. Birde yonkou seviyesi=WB olayında değilim ben. Eğer cidden tüm yonkoular WB ya da Kaidou gibiyse Mihawk yonkou ayarı değildir kabul.

Mf de Mihawk sanki ciddi bir şekilde dövüşmüş ki insanlar hayal kırıklığına uğramış bir görüş belirtiyorlar. Mangaka boşuna en güçlü kılıç ustası ünvanını vermedi ve Mihawkın seviyesi amiral altı ise bu Zoro'yu da küçük göstermez mi? Sonuç olarak Zoro o seviyeyi hedefliyor ve o seviye bu kadar düşük ise bu noktada bir çelişki görüyorum.
Zoro Mihawk'ın üstünü hedefliyor, yanlışlık olmasın. Yenmekten ziyade Mihawk'ı geçme, aşma derdinde. Yoksa aynı seviyenin adamları da birbirini yenebilir.

karolla

Zoro geleceğin ryuumasıdır mihawk kim. Ryuuma boşuna mı kılıcını seve seve ona verdi.

Vay be aslında önceden aydınlanmış biriymişsin.:D Sana kapımız her zaman açık.

Aslında doğru dediğin, Luffy veya Zoro haki yerine anti olsun, nefesini duymak olsun öyle ilerledi. Haki beklemeyi bırak adı bile geçen bir şey değildi. Şimdi Tagashi, Coby veya Belamy gibi gibi kişilere kadar düştü. Ya herkeste haki vardı, Luffy ve Zoro garip bir şekilde 100 kere ölümüne savaşırken bile uyandıramadı. Yahu Ray, Mihawk eğitim veriyor ve biz Belamy'ye bakıyoruz, Lufy'nin hakisinin boyutunu görecek kadar k. haki ve usta şekilde b. haki kullanıyor. Bu kimden özel ders aldı?

Şöyle bir senaryo daha güzel olurdu. Zoro hakinin ne olduğunu biliyor ve bilinçli bilinçsiz kullanıyor. Grandline girince güçlü biriyle yap düello ve adamı yensin zar zor. Adam haki kullanmayan Zoro'ya şaşırsın ve şurada eski bir kılıç ustası var desin, muazzam biri diye övsün. Zeff gibi bir adam Zoro'nun eline versin ve onu eğitsin, Haki nedir nasıl ustalaşırsın diye temelleri verse ne güzel olurdu. Hem çakma vampire boyun eğmezdi hemde Shabondy gibi bir yere kadar gelmiş bir sürü güç durumu aşmış adamların hakisinin olmaması gibi bir saçmalık yaşanmazdı.
bu haftakı anıme bolumu de aynı basta hakıyı 3 5 kısı kullanıyodu krallardı oleydı boleydı derken sımdı bı bakıyosun bolumde hakı kullanmayan yok luffy gıbı ana karakter 2 senede ogrendı bolumde dandık marın askerlerı alayı b hakı kullanıyo

Söylediğin şeylerin %80'ine önceki mesajlarda cevap verdim zaten mesele denk olma olmama meselesi değil mesele WB'ye gönülden bağlı onlarca adamın olması. Birde yonkou seviyesi=WB olayında değilim ben. Eğer cidden tüm yonkoular WB ya da Kaidou gibiyse Mihawk yonkou ayarı değildir kabul.
Yahu Kaido'sunda Wb'sinde değilim ben :/ Big Mom'ı ben şahsen en güçsüz yonko bekliyorum ama Mihawk'ı Big Mom'ın yakınlarında bile beklemiyorum.Shanks hele bi dursun :/

One piece'ı ilk star da izlemiştim lise çağında o zamadan beri benim gözümde karizma denince akla ilk gelen mihawk'tır (zoro'dan sonra) şimdi bu reis amiral altı güçte çıkarsa depresyona girerim 30 yaşıma 3 yaklamış biri olarak bünyemin bunu kaldıracağını zannetmiyorum .
Nedenine gelince Luffy reis kk olacak tayfasindaki ikinci adamı amiral den kat kat güçlü olması lazım. Mihawk Reis'de zoro'nun yoluna çıkacak son engel hayalinin son adımı. Sırf bu sebeple kk nın ikinci adamından bir tık altı olacak naçizane düşünceme göre.

One piece'ı ilk star da izlemiştim lise çağında o zamadan beri benim gözümde karizma denince akla ilk gelen mihawk'tır (zoro'dan sonra) şimdi bu reis amiral altı güçte çıkarsa depresyona girerim 30 yaşıma 3 yaklamış biri olarak bünyemin bunu kaldıracağını zannetmiyorum .
Nedenine gelince Luffy reis kk olacak tayfasindaki ikinci adamı amiral den kat kat güçlü olması lazım. Mihawk Reis'de zoro'nun yoluna çıkacak son engel hayalinin son adımı. Sırf bu sebeple kk nın ikinci adamından bir tık altı olacak naçizane düşünceme göre.
Mihawk'ın son rakip olması şart değil ki. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık