Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hiç yakıstıramadım sana,benm acein ölmeden önce, akainuyu, hemde meyve kapatarak, döver diyecegimi düsündün he,alcagın olsun bir dahaki bulusmada caylar senden :ehe:
Çay köpeğin olsun:D
Bir oku hak vereceksin ama bana ,ace adam olsa meyvesine güvenmezdi Akainu yu yenerdi demişsin benim aklım da savaşa gitti doğal olarak:D
Potansiyel olarak aşmış haklısın ama olduramadı:D

Çay köpeğin olsun:D
Bir oku hak vereceksin ama bana ,ace adam olsa meyvesine güvenmezdi Akainu yu yenerdi demişsin benim aklım da savaşa gitti doğal olarak:D
Potansiyel olarak aşmış haklısın ama olduramadı:D
ben bilmem,ben senin yakısıklı aşçın için, burda ateş meyvesi temin etmeye calısayım,hemde tüm işaretler luffynin alma olasılıgını daha kuvvetli gösterirken,senin bana dedigine bak.birde büyük bardak isterim :ehe:

Bana kalırsa luffy o meyveyi alır ancak yemez ve yedirtmez. Ace'in anısına mezarına gömebilir :D veya başka birşeyler yapar

Yalnız 699 da kapak resmi yok. Ben Mangatürk'den baktım şimdi de kapak resmi yoktu. Varsa link atabilir misin merak ettim.
farklı farklı yayınlamalarının sebebi manganın cilt kapağı değil, shonen jumpun cilt kapağı.( ısmarlama ayda bir oda çiziyor,ayda bir kishi çiziyor,ayda bir kubo geriye kalan sayıda az popüler mangalardan birinin yazarı-çizeri çiziyor. ) istiyen site yayınlar istiyen yayınlamaz
http://www.shonenjump.com/e/weeklyshonenjump/
burda haftalık olarak ara sayfalar dahil takip edebilirsin

http://www.shonenjump.com/e/comics/
burdanda son çıkan ciltleri görebilirsin

resmi yer olduğu için düşük boyutlu veriyolar git satın al diye ama genel fikri anlamana yardımcı olur

Bu nasıl bir ankettir arkadaş. Ankette Zoro var ama kimse ona oy kullanmamış. Zoro çok gerilerde kalmış :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık