Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence luffy yiyebilir.mera mera ve gomu gomu evet herkes saçma olacağını düşünüyor ama oda da zaten saçma olayları insanlara kabul ettirmeyi sevmiyor mu? Örnek olarak luffye lastik gibi saçma bir meyve yedirmesinden yola çıkabiliriz. Üstelik luffy'nin yeniden gündeme gelmesi için böyle bir şey yapması lazım bence.Mera mera luffy'e yakışır diyorum ben.
Coby'e gelecek olursak yemesi direk imkansız bence.Sonuçta coby marine olabilir ama luffy ile bir bağları var.Luffyden habersiz olarak abisinin meyvesini yiyeceğini sanmıyorum.Çünkü saygısızlık olur.Yese bile luffye karşı kullanmaması gerekir zaten.

shofker

Biri yazdi mi bilmiyorum ama zoronun kinemonun ates saldirisina hayran kalmasi, efsanevi kilicinin kaybolmasi gibi olaylarla bence zoronun efsane kilicinin yiyecegine bir sinyal

Sanji meyvelerin yazılı olduğu kitabı okumuş, über meyveler olduğu halde ilgisini çeken tek meyve Suke Suke no Mi olmuş. Sanji, Zoro, Luffy, Chopper, Brook, Franky ve Robin'in yemeyeceği kesin. Geriye Usopp ve Nami kalıyor. Onlar da istemez muhtemelen.

Luffy'nin yeme olasılığı bence çok yüksek yanlış'lamada yiyebilir şöyle olur oda meyve'yi kazanırlar gemide duruyordur luffy açıkır yer :D tayfadan kimsenin kabul etceğini sanmıom usop eder anca ama coby diyo bir his içimden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık