Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfadan birisi yerse yiyen kisinin orjinalliginin gidecegini dusunuyorum. Bu yuzden cok istemem ama sanji bir power-up daha almali. Vergo olayinda bu bize gosterildi bence. Vergo guclu bir karakter ama yeni dunyada bunun gibi bir suru vardir. Her carpistiginda bacagi catlayacaksa ohoooo. Suan sanjinin monster triodaki yeri sallantida gibi. Yerini korumak icin sanjiye yedirebilir Oda.

Soytarii26

Tayfadan birisi yerse yiyen kisinin orjinalliginin gidecegini dusunuyorum. Bu yuzden cok istemem ama sanji bir power-up daha almali. Vergo olayinda bu bize gosterildi bence. Vergo guclu bir karakter ama yeni dunyada bunun gibi bir suru vardir. Her carpistiginda bacagi catlayacaksa ohoooo. Suan sanjinin monster triodaki yeri sallantida gibi. Yerini korumak icin sanjiye yedirebilir Oda.
Monster Trio'daki yeri sallantıda? Yapma etme adamın kemikleri ince diye :D Tekmeyi koyarken sıkıntı yok yine duvara sokuyor adamı ama savunmasında sıkıntı var bence logia savunması için iyi olabilir. Ama Sanji fanı olarak (Frank abimizi de unutmuyorum onun da yeri ayrı :D) meyveyi de yakıştırmıyorum ben

Bana Frankye cok zarar veremezmis gibi geldi. Yaniliyorda olabilirim tabii. Oda sanjiyi hep ezdi. Bence bundan sonra bi özur niyetine bisiler yapar :D

Bende sanjiyi cok severim(yanlis anlasilmasin) ve meyvenin yakismayacagini dusunuyorum adamin stili var tekme ile dövusuyor yeni teknikler falan ama dövuslerde herkesin yeri belli. Sanji en güclu 3. adami alacaksa bu haliyle zor gibi :D

Dango

Sanji nin yemesi saçma geliyor bana sanji zaten tekmeleriyle dövüşen biri biz onu öyle sevmişiz zaten meyveyi yerse tayfada güç dengesi bozulacak yemesi için mantıklı bir sebep bulamıyorum ama illaki biri yiyecek gibi geliyor bana ve çok şaşıracağımız ortada

İlla biri yiyecekse nami yesin. Yoksa kimseye yakışmıyor. Bence meyveyi Ace'in mezarına götürür Luffy eğer eline geçerse.

Şahsen seride devamlı görmek istediğim bir güç. O yüzden sık görebileceğimiz birisinin yemesini isterim ama tayfadan birinede yakıştıramıyorum. Diğer taraftan Ace'yle bütünleşmiş bir meyve bu yüzden kimseye yedirtmeyedebilir Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık