Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
WB arkasından Akainu'ya saldırdığı halde kafasının yarısını bırakıyor , oğlunu gözlerinin önünde öldürmüş olduğu adama gördüğümüz kadarını yapamayacaksa ne anladık WB'nin efsaneliğinden.
WB adamı yerin merkezine göndermiş dur beraberinde gideyim onla beraber işini bitireyim mi desin ? Kafası olayına gelirsek normal askerler de kılıçla deliyor ne diyelim şimdi WB'yi deldiler onlar kazandı falan mı xD Yoksa WB'nin böyle hasar işlemez bir vücudu vardı da bir o an mı hasar aldı. Adamın ölümünde nelerle öldüğü yazılıyor git bak lütfen tabi ona da katılmazsınız serinin yazarı yazmış olsa bile xD

Gece gündüz kendisine saldırdığı bilinen bir Ace hayirsizi var tetikte yatmış olması kadar dogal bir şey yok. WB öveceğiz diye şaşırmışsınız la.

WB ile arkadaşlarını ve ağa babasını komaya sokup kenara atmış Garp zamanında. Hala WB diyorlar. Adam gitmiş Deprem meyvesi yemiş hersinden. Ona rağmen Denizcilere bulaşmak istemiyor.:D
Madem öyle Garp niye dalmadı ve Babalık hakkında En Güçlü Adam Denizlerin Kralı vesaire dedi... :D

WB adamı yerin merkezine göndermiş dur beraberinde gideyim onla beraber işini bitireyim mi desin ? Kafası olayına gelirsek normal askerler de kılıçla deliyor ne diyelim şimdi WB'yi deldiler onlar kazandı falan mı xD Yoksa WB'nin böyle hasar işlemez bir vücudu vardı da bir o an mı hasar aldı. Adamın ölümünde nelerle öldüğü yazılıyor git bak lütfen tabi ona da katılmazsınız serinin yazarı yazmış olsa bile xD
Göndermiş de değil ha. Atağın sonucu oluşan ysriga mecbur düşüyor yani.:( İşini bitirecek atağı vursun o zaman yerin sibine göndermesi gördüğümüz gibi işini bitiriyor adam düştüğü yerden erite erite yukarı çıkıp bütün geri kalanların işini bitirmeye geliyor. Akainu'ya vurduğu atağı da Prime halindeki ataklarını çok aratmaz zira oğlu olduğu için iman power hat safhaya gelmiştir.

Serinin yazarı olayı epiklrstirmek için öyle hikaye yazar söyler zaten. Göster desen o kadar yarayı cizemez.:D

Ortada olan iki net yara var biri kafasının yarısının gitmesi diğeri de göğsünün dağlanması.

Madem öyle Garp niye dalmadı ve Babalık hakkında En Güçlü Adam Denizlerin Kralı vesaire dedi... :D
Garp'ın mizacı o çünkü kendini ovecek bir adam değil. WB'nin karşısına çıkıp sıkıyor ise geçin demedi mi? WB moral konuşması yaparken siyasette bile iş yapabilecek bir ağza sahip olduğunu göstermedi mi?:D

Yok ağam valla ben iddia etmiyorum. Bunu iddia edenler Garp, Sengoku, Buggy ve dahi serinin mangakası Eiichiro Oda'dır.
Tez kellerini vurdurmak üzere önünüze getireceğim. Yoksa ne haddine onların böyle iddialarda bulunmak. Yoksa sizden En Güçlü olmadığını kanıtlamanızı istemek hadsizlik olur. Bunu kanıtlaması gerekenler biziz. Anlayana...

Aynen açıklamak zorunda değilsin. Zira istesen de açıklayamazsın. Onun dışında konseptin ne olduğunu gayet iyi biliyorum ama tartıştığımız konunun içerisinde ister istemez Köpek girdiği ve bununla ilgilide muhabbetler döndüğü için bende bununla ilgili görüşlerimi bildirdim. Konudan bağımsız bir şey değil yani.

Ben hukukçuyum. Yani dediğin şeyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum kendini anlamını çözemeyeceğin şeylerle yorma zira bununla ilgili cevabım iki alıntı yukarıda. Oradan belki anlarsın ispat yükümlülüğünü ama tabi yine de en iyi sen bilirsin ;)

Yine gerekçelendirilmeden verilen içi boş bir cevap.

Haklı olduğun bir konu varsa bu tartışmayı burada bitirmemiz. Daha fazla tartışmanın kimseye faydası yok...
Yahu durum MF'de kalbi teklediğinde değişti işte. O zaman en güçlüydü, hastalığı ilerlediğinde durum değişti. Mutlak ve değişmez doğru değil bu.
Değiştiği de manga sayfalarıyla kanıtlı. WB'nin, Marco'nun, Croco'nun söylediği bu. Orada kutucuk açıp, "haa artık en güçlü değil" diyecek değil. Bunu karakterler üzerinden söyletti işte. Artık en güçlü değil.

Hukukçu olmanın ne önemi var? Sıralaması 100k olan da hukukçu. Taşra hukukçusu ahkam kesiyor ya, komik.
Sen ister amirallerin yonkou seviyesinde olmadığını açıklamak için kullan, istersen WB'nin en güçlü olduğu iddaasında kullan. Böyle argüman olmaz. Neden amiraller WB'yi indrememiş ahhahaja. Şaka gibi. Neden indirememiş? Neden Garp ve Sengoku Teach'i indirememiş?

Göndermiş de değil ha. Atağın sonucu oluşan ysriga mecbur düşüyor yani.:( İşini bitirecek atağı vursun o zaman yerin sibine göndermesi gördüğümüz gibi işini bitiriyor adam düştüğü yerden erite erite yukarı çıkıp bütün geri kalanların işini bitirmeye geliyor. Akainu'ya vurduğu atağı da Prime halindeki ataklarını çok aratmaz zira oğlu olduğu için iman power hat safhaya gelmiştir.

Serinin yazarı olayı epiklrstirmek için öyle hikaye yazar söyler zaten. Göster desen o kadar yarayı cizemez.:D

Ortada olan iki net yara var biri kafasının yarısının gitmesi diğeri de göğsünün dağlanması.
Pes doğrusu adam küfür ederek iki büklüm düşüyor la neyse xD

Ben olsam çıkıp bu benim unvanımı çaldı ben bunların ağa babasını dövdüm bu unvan benim hakkımdır yerim mütevaziliğini der dalardım :hhh:
Sen mütevazi değilsin ondan xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık