Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Marineford Savaşın'daki Akainu - Beyazbıyık Karşılaşması

Akainu'nun beyazsakal dahil herkesi öldürebileceğini söylediğimi hatırlamıyorum, Denzizciler'in Beyazsakal dahil herkesi öldürebileceğini düşünüyorum ki
akainu'nun savaşın başından beri Luffy'e takık olduğunu Teach, Beyazsakal, Tümen komutanları gibi öldürebileceği karakterler varken inatla luffy'nin peşinden koşmasıydı
Gerçekten öyle mi :hhh: Daha ne diyeyim ki şu video ile bu tartışmayı bitireyim gerisine cevap vermeme gerek bırakmadın malesef:

Neden bilmiyorum alıntı yapamadım kendi mesajımı kopyala yapıştır yapıp atacağım
Squardo hamlesi de gereksiz kayıpları azalttı eğer Beyazsakal kalbine o kılıcı yemeseydi çok daha uzun süre dövüşüp çok daha fazla denizci öldürecekti.
Sence Akainu böyle kişiliği olan birisi mi? Kaçan askeri geri dönmeye motive edeceğine öldürüyor, Coby'yi bir saniye engel oldu diye öldürmeye kalkışıyor. Komik oluyorsunuz gerçekten.

Ryokugyu'nun Wano'da dayak yiyeceğini anlayan amiral lobisi, şimdilik olayların dışında olan Akainu üzerinden önümüzdeki ayların Yonkou>Amiral söylemlerini bertaraf etmeye çalışıyor. Oyuna gelmeyelim.
Kesinlikle yapılmaya çalışanı iyi görmüşsün. Yonko>Amiral düşüncesini silmeye çalışıyorlar ama yemezler. Doğru olana sahip çıkalım.

Gerçekten öyle mi :hhh: Daha ne diyeyim ki şu video ile bu tartışmayı bitireyim gerisine cevap vermeme gerek bırakmadın malesef:
Orda söylediğim şeyin hepsiyle aynı anda vs atıp alacağı olmadığını sende biliyorsun,
Orda demek isteseydim Akainu en başta yarıktan çıktığında Luffy yerine Wb'yi kovalasaydı alabilir miydi Bence alırdı
Yine Wb korsanlarının karşısında durmak yerine 2 meyveli teach'i alır mıydı bence alırdı
Tümen komutanlarını da aynı şekilde alabileceğini düşünüyorum.

Konuda kayırdığım denebilecek yer 2-3 tanedir onları da arkadaşlar belirti, tartıştık. Onun dışında o kadar uğraştığım mangadan ssler aldığım konunun 2-3 yerde hata yaptım diye tamamen çöp olup 'Geyik' konusuna alınması gerektiğini düşünmüyorum.
Bence kimse emeğine saygısızlık etme niyetinde değil. Açık konuşmak gerekirse Akainu yarıkta WB'nin ölmesini bekledi cümleleri seni rahatsız etmiş. Oturup bunun aslında böyle olmadığını açıklamak için böyle bir brifing vermek istemişsin. Bunu da bu cümlen ile belli etmişsin.

"'Akainu yarıkta baygın bir şekilde yattı' 'Akainu yarıkta Beyazsakalın ölmesini bekleyip saklandı' gibi iddiaların ne kadar doğru olduğunu bilemiyoruz sonuçta offpanel kimse kesin konuşamaz ama ben kendi fikrimi belirteyim "

Bu düşünce ile yazılan bir çözümlemeyi doğru bulmuyorum diyorum, hepsi bu.

Sence Akainu böyle kişiliği olan birisi mi? Kaçan askeri geri dönmeye motive edeceğine öldürüyor, Coby'yi bir saniye engel oldu diye öldürmeye kalkışıyor. Komik oluyorsunuz gerçekten.
Konuyu okumadın sanırım oraya Sengoku'nun fikri olabileceğini de yazdım ki büyük ihtimal öyle. Savaştan kaçan askeri öldürme konumuzla alakalı değil Akainu denizci askerlerini çok sevip önemsediği için yapıyor demedim sonuçta askerler savaş gücü plan kimin fikriyse bunu düşünmüştür.

Orda söylediğim şeyin hepsiyle aynı anda vs atıp alacağı olmadığını sende biliyorsun,
Orda demek isteseydim Akainu en başta yarıktan çıktığında Luffy yerine Wb'yi kovalasaydı alabilir miydi Bence alırdı
Yine Wb korsanlarının karşısında durmak yerine 2 meyveli teach'i alır mıydı bence alırdı
Tümen komutanlarını da aynı şekilde alabileceğini düşünüyorum.
Orada açık açık öldürür demişsin bende bunla ilgili yorum yapmışım sonra öyle demedim diyorsun. Her şey açık net. Neyi inkar ediyorsun? Benim anladığım başka mana yok ama senin anlatmak istediğin başka bir şey ise demedim yerine bunu kastettim demen gerekirdi.

Bence kimse emeğine saygısızlık etme niyetinde değil. Açık konuşmak gerekirse Akainu yarıkta WB'nin ölmesini bekledi cümleleri seni rahatsız etmiş. Oturup bunun aslında böyle olmadığını açıklamak için böyle bir brifing vermek istemişsin. Bunu da bu cümlen ile belli etmişsin.

"'Akainu yarıkta baygın bir şekilde yattı' 'Akainu yarıkta Beyazsakalın ölmesini bekleyip saklandı' gibi iddiaların ne kadar doğru olduğunu bilemiyoruz sonuçta offpanel kimse kesin konuşamaz ama ben kendi fikrimi belirteyim "
'Akainu yarıkta bekledi' yazan kişi yaklaşık 4 ay önce falan yazmıştı rahatsız olsaydım o zaman açardım konuyu, bir karaktere laf söylendi diye rahatsız olup kuduracak biri değilim güç tartışmaları dışında hiç ciddileşmem hatta geyik çeviririm genelde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık