Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Marineford Savaşın'daki Akainu - Beyazbıyık Karşılaşması

Güncel akainu ne lan 55 yaşındaki adam supernova gibi güç artışı yaşamış heralde prime'ında olan adamları okuyoruz, güncel akainu, güncel borsalino falan yazıldığında çok komik geliyor bana
10 gün Aokiji ile savaştı be aga. Her türlü güçlendirmiştir bu onu. Ayrıyeten uyanış açmış da olabilir. Biliyorsun amirallere meyve geç veriliyor. 55 yaşında olsa da uyandırabilir meyveyi ki ben prime yaşın o civar olduğunu düşünüyorum. Ayrıca 2 sene zaman atlamasından sonra ister istemez her karakter güçlendi. Kendisinden kral hakide bekliyorum.

Akainu düşerken tutunmaya çalıştığı şey bomba olsa ve ardından bombalar düşse aynı şey olurdu merak etme .s

Kalkacak mecali yoktu diyorsun bomba yedikten sonra Roger hüğ diye söyleniyor.

Sakazuki bomba yemeden Wb hüüğ diyor pek fark yok durumlar arasında. .d
Verdiğin örnek alakasız ve yanlış. Açıkladım niye yanlış olduğunu da, kabul edip etmemek sana kalmış.

arkadaşlar vs nasıl sonuclandı? Plot armorlu aka berteraf edildi vs bitti değil mi? Oda bir daha savaştırmadı değil mi? Vs'yi bitiren bir yazar oldu. O yüzden üfürüğüyle magma söndüren yaşlı wb 1-0 önde çünkü aka saf dısı kaldı eh wb de karasakala devam etti. Bakın idda etmeye gerek yok dünyanın em güçlü adamı akainudan üstün bu kadar basit yahu öff bunalttınız valla. ayrıca aka seriye daha lazım wb evren yok etse aka ölmez. Hikayeye lazım.

10 gün Aokiji ile savaştı be aga. Her türlü güçlendirmiştir bu onu. Ayrıyeten uyanış açmış da olabilir. Biliyorsun amirallere meyve geç veriliyor. 55 yaşında olsa da uyandırabilir meyveyi ki ben prime yaşın o civar olduğunu düşünüyorum. Ayrıca 2 sene zaman atlamasından sonra ister istemez her karakter güçlendi. Kendisinden kral hakide bekliyorum.
Buna karakter güçlendi denmez serinin dinamiklerini güçlendi denir. Marineford Wb'ye karşı 3 büyüktür işareti koyuyorsun .d en büyüklerin savaşıydı o ama sen bilirsin .s

Buna karakter güçlendi denmez serinin dinamiklerini güçlendi denir. Marineford Wb'ye karşı 3 büyüktür işareti koyuyorsun .d en büyüklerin savaşıydı o ama sen bilirsin .s
Diğerleri en büyük olabilir ama Wb değildi :D Serinin dinamiklerinin değişmesi karakterler arasında da güç artışı yapabilir. Ayrıca uyanış filan da diyorum bak :D

Diğerleri en büyük olabilir ama Wb değildi :D Serinin dinamiklerinin değişmesi karakterler arasında da güç artışı yapabilir. Ayrıca uyanış filan da diyorum bak :D
En büyüklerden hiçbiri uyanış bilmiyo3 demek 2 yıl eğitime uğradı hepsi heralde kdmsms dinamik değişimi olduysa dümdüz eskisiyle karşılaştıramazsın, karşılaştırırsan da ancak yanılırsın dostum.

Bak ben hemen Mf Wb'yi günümüze uyarlıyayım 3 tane zirve seviye haki ve uyanış :d

En büyüklerden hiçbiri uyanış bilmiyo3 demek 2 yıl eğitime uğradı hepsi heralde kdmsms dinamik değişimi olduysa dümdüz eskisiyle karşılaştıramazsın, karşılaştırırsan da ancak yanılırsın dostum.

Bak ben hemen Mf Wb'yi günümüze uyarlıyayım 3 tane zirve seviye haki ve uyanış :d
Kısa bir karşılaştırma.
Haki kullanamayan Mf Wb'ye güncel kral haki kullanan Akainu'nun magmalı saldırısı:

çarpıttığım yerleri atabilir misin? manga panelini attım olabilecek maksimum şey yanlış çevirirdir onu da belirtirsin orjinal çevirisine bakarız.
Mesela birinci dövüş Beyazbıyık'ın diz çökmesiyle değil de, Sakazuki'nin "galibiyeti" ile sonuçlanırken, ikinci dövüş Beyazbıyık'ın "galibiyet"i ile değil, Sakazuki'nin yarıktan aşağı düşmesiyle sonuçlanıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık