Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Marineford Savaşın'daki Akainu - Beyazbıyık Karşılaşması

2 olmaz diye düşünüyorum konuda yazdığım gibi çünkü bayılıp ayılması için yeterince süre yok, konuda anlatmak istediğim şey akainu baştan beri Luffy'i hedeflemişti Wb saldırmadan öncede Luffy'i hedeflemişti bence yere düştükten sonra diğer denizcilerin Wb'yi bitireceğini düşünüp Luffy'i peşledi zaten teach gelip bitirdi işini Wb'nin Teach bitirmese diğer amirallerden biri bitirirdi işini.
2'de sadece bayılma olasılığı yok yalnız. Ayrıca en son gördüğü sapasağlam Whitebeard. Diğer denizcilerin Luffy'yi halletme olasılığı bu dediğinden kat kat daha olası.

Amirallere geç geliyor değil, Issho Donanma'ya sonradan katıldı. Kuzan, Robin'in çocukluğundan beri kullanıyor meyveyi. Muhtemelen Sakazuki de öyle. Meyveyi uyandırsa şimdiye uyandırırdı. Uyanışı varsa 2 sene içinde açmamıştır. Gelişmiş silahlanma + geleceği görme zaten var bu adamlarda, haki yönünden de gelişim alamazlar. Ayrıca masabaşı iş yapan Sakazuki mi daha çok gelişir, Donanma'nın savaş gücü olan Akainu mu?
Kuzan uzun süredir donanmada yalnız. Garp'a yağa çeken biri. Robin'in çocukluğunda daha Aka'nın meyvesi yoktu büyük ihtimalle. Haki her türlü gelişim yapabilir. Gelişime açık bir şey. 10 günlük bir savaşta hele her türlü gelişmiştir. Filo amirali olunca antreman yapamaz mı yav ne alaka?

Rapor üzerine konu kilitlenmiş. Kural ihlali herhangi bir duruma rastlamadım ilk mesajda. Eğer konu sahibinin özellikle, bile isteye bilgi çarpıttığını düşünüyorsanız bunu mesaj yazarak belirtebilirsiniz. Yönetim olarak ''Sosyal Medya Düzenlemesi'' tarzında, kurallara aykırı olmadığı sürece, konulara müdahale etmeyi makul bulmuyoruz. Keyifli forumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık