Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Marineford Savaşın'daki Akainu - Beyazbıyık Karşılaşması

Mesela birinci dövüş Beyazbıyık'ın diz çökmesiyle değil de, Sakazuki'nin "galibiyeti" ile sonuçlanırken, ikinci dövüş Beyazbıyık'ın "galibiyet"i ile değil, Sakazuki'nin yarıktan aşağı düşmesiyle sonuçlanıyor.
Onu yazarken bende birkaç kere silip düzelttim ama 2.karşılaşmada Sakazuki Beyazsakal'a daha fazla hasar veriyor. 2. karşılaşma daha yoruma açık ben böyle yorumluyorum başkası farklı yorumlayabilir.

Onu yazarken bende birkaç kere silip düzelttim ama 2.karşılaşmada Sakazuki Beyazsakal'a daha fazla hasar veriyor. 2. karşılaşma daha yoruma açık ben böyle yorumluyorum başkası farklı yorumlayabilir.
Olay hasar değil ki. Beyazbıyık senin dediğin "yenilgiden" sonra uzun süre savaşıyor, aynısı Sakazuki için de geçerli. Ben senin objektif değerlendirme yaptığını düşünmüyorum.

Olay hasar değil ki. Beyazbıyık senin dediğin "yenilgiden" sonra uzun süre savaşıyor, aynısı Sakazuki için de geçerli. Ben senin objektif değerlendirme yaptığını düşünmüyorum.
Ben bir yandan kafasının büyük bir kısmı olmayan Beyazsakal bir yanda sadece ağzı kanayan Akainu'yu düşününce ilk okuduğumdan beri hep öyle yorumladım yanılıyor olabilirim,
Çok objektif değilim ama bazılarının dediği gibi kasıtlı bilgi çarptırmak gibi bir amacım yoktu.

Ben bir yandan kafasının büyük bir kısmı olmayan Beyazsakal bir yanda sadece ağzı kanayan Akainu'yu düşününce ilk okuduğumdan beri hep öyle yorumladım yanılıyor olabilirim,
Çok objektif değilim ama bazılarının dediği gibi kasıtlı bilgi çarptırmak gibi bir amacım yoktu.
Çarpıtma değil, ama taraflı yazdığın belli oluyor. "Taraflı yazdım" diyebilirsin, suç değil.

Akainu WB'ye net üstünlük kurmuştur. Gerçek anlamda içinden geçip kafasını koparmıştır. WB'nin sinsice arkadan saldırmak dışında pek bir şey yapabildiğini göremedik.
Akainu bariz bir şekilde WB'den çok daha güçlüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık