Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Akainunun yumruğuna kafa atıp hala hiçbirşey olmamış gibi savaşmaya devam eden bir adamı Doflamingo alt edemez. Zaten ''Marco'yu öldürmek'' anketimde Yonkoular anca öldürmeye yeterli görülmüştü. Forumun fikride aşağı yukarı belli bu konuda.
Magma = meyve gücü yani ne demek Marco'nun meyvesi için bir anlam ifade etmiyor iyileştirir anında. Haki ile kaplanmış çılgın ipler = Marco'nun babalara gelmesi çok zor anlar yaşaması

R.Lucci Şimdi vereceğim örneğe tepki göstermeden bir düşün, yani Rayleigh'ten güçlü mü ? Rayleigh Kizaru'yla eşitti Marco'da amirallerle dövüştü eşit yani Luffy Marco'dan güçlüdür demek Rayleigh'ten güçlüdür demek BENCE o da olmaz

Magma = meyve gücü yani ne demek Marco'nun meyvesi için bir anlam ifade etmiyor iyileştirir anında. Haki ile kaplanmış çılgın ipler = Marco'nun babalara gelmesi çok zor anlar yaşaması
Marcoyu deniz taşı bile yetmiyor Marcoya çünkü meyve aktif değilken yediği saldırılarıda kapatabilen bir meyvesi var. Etkiden kurtulduğu an en komple iyileştiriyor tekrar kendini. Haki falan yetmez Marcoya ki Dofun iplere haki ekleyip ekleyemediği belli değil henüz.

thosy

Marcoyu deniz taşı bile yetmiyor Marcoya çünkü meyve aktif değilken yediği saldırılarıda kapatabilen bir meyvesi var. Etkiden kurtulduğu an en komple iyileştiriyor tekrar kendini. Haki falan yetmez Marcoya ki Dofun iplere haki ekleyip ekleyemediği belli değil henüz.
Belli ya, kesti Smoker'ı.

Marco'nun meyvesi hakkında düşündüğümü söyleyeyim sadece:Marco logia değil,dolayısıyla hakili de vursan hakisiz de vursan vücudu zaten yara alıyor ama meyvesi her türlü iyileştiriyor tekrardan.Yani demek istediğim hakili saldırsan bile değişen bir şey olmayacak.Fakat Sbs'lerden birisinde Marco'nun kendini iyileştirme gücünün bir sınırı olduğundan bahsedildi,bir yerden sonra istese de iyileşmiyor yani.

@R.Lucci
O da zaten Rayleigh'nin güçten düşmüş halinden bahsediyordu.

Roronoa Zoro

R.Lucci Şimdi vereceğim örneğe tepki göstermeden bir düşün, yani Rayleigh'ten güçlü mü ? Rayleigh Kizaru'yla eşitti Marco'da amirallerle dövüştü eşit yani Luffy Marco'dan güçlüdür demek Rayleigh'ten güçlüdür demek BENCE o da olmaz
Amirallerle her dövüşen aynı seviyede mi? Marco'yu Reyleigh seviyesi yaptın direk. Reyleigh orada yaşlılıktan güçten düşmüş bir kere.

Luffy, Sezar'a diyor ' Onun gibi çok adam yendim ' diye. Luffy zaten yılların adamlarını yenerek geldi buraya kadar, diğer çaylak korsanlardan çok daha iyi işler başardı. Marco'yu geçememişse şuan Luffy hiçbir zaman korsan kral olamaz. Muhtemelen bu arc yeni dünyanın Yonkou dan sonraki diğer patronunu yenecek Luffy. Dof'u yense dahi ondan güçlü olmayabilir, bu ihtimali göz önünde bulundursak dahi sıradaki arc Yonkou'ya doğru gidiyor. Marco kim Allah aşkına Yonkou nun yanında? Çok fazla abartmayın şu karakteri. Kizaru'ya 1 tane vurması ile Dof'un dövüşünün kıyasıda bir değil ayrıca.

Hellord @

Marco bana Kizaru dengi gibi gelmiyor açıkçası, meyvesi sayesinde yırttı o saldırılardan ( Lazer tipi saldırılara haki eklenmiyor ) . Yoksa koramiralden bir kairoseki aldı ne halde gördük, kendisini güçlü bulmuyorum ( Dayanıklı değil ) , tek lazere gitti.

Reyleigh le kısa bir kapışma yaptı, Marco ve Kizaru kısa bir mücadele yaptı siz direk Reyleigh = Marco dediniz. Reyleigh'in güçten düşmüş hali dahi çok fazla orda.

Marco'nun meyvesi hakkında düşündüğümü söyleyeyim sadece:Marco logia değil,dolayısıyla hakili de vursan hakisiz de vursan vücudu zaten yara alıyor ama meyvesi her türlü iyileştiriyor tekrardan.Yani demek istediğim hakili saldırsan bile değişen bir şey olmayacak.Fakat Sbs'lerden birisinde Marco'nun kendini iyileştirme gücünün bir sınırı olduğundan bahsedildi,bir yerden sonra istese de iyileşmiyor yani.
Onun farkındayım zaten benim demek istediğim hakili saldırılar meyveyi daha fazla zorlar iyileşme hızı ve sürekliliği aynı olmaz bence. Haki eklenmiş saldırı ile Marco'nun kolunu koparsan o kolun tekrar çıkacağını sanmıyorum ben tabi bu durum kesin değil benim fikrim o yönde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık