Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Doflamingo'yu görmek lazım şimdilik saldırı gücü Marco'nun iyileşme sınırını aşarmı bilmiyorum açıkcası. Savaşta pek bişey yapmadı. Öte yandan Marco ise her zamanki eksikliği olan saldırı gücünün çok az olması nedeniyle Doflamingo gibi bi adamı yenemez bence. Şuanlık berabere gibi Dof'u bi görelim dayanıklılığı azsa Marco dayanıklılığı ve saldırıcı gücü iyiyse Dof alır derim.
Analiz, öngörü, tahmin elimizde bunlar vardı hacı ben eminim Dof'u savunmuşumdur o zamanlarda
araştırdım berabere demişsin 5.sayfada

Marco'nun gücü bizzat hükümet tarafından onaylanmış.BB'ye karşı önlem olarak diğer yonkoulardan ya da Marco'dan yardım alabiliriz gibisinden tartışıyorlardı.

Ben şöyle düşündüm Luffy Dof u yenecek Dof'un Marco yu yenmesi demek Luffy'nin daha şimdiden yılların Marco'su nun seviyesinde olması demek adam koskoca wb nin 1.tümeni Luffy nin o seviyeye bu kadar kolay ulaşabilmesi bana pek mantıklı gelmez

Roronoa Zoro

Ben şöyle düşündüm Luffy Dof u yenecek Dof'un Marco yu yenmesi demek Luffy'nin daha şimdiden yılların Marco'su nun seviyesinde olması demek adam koskoca wb nin 1.tümeni Luffy nin o seviyeye bu kadar kolay ulaşabilmesi bana pek mantıklı gelmez
Yılların adamı olması birşey ifade etmiyor, Luffy net o seviyeye ulaşmıştır zaten. Luffy şuan bir Yonkou nun 1.tümen komutanından güçlüdür.

Karasakal yıllarca çömezdi, ama 2 yılda Yonkou oldu hemde muhtemelen en tehlikelisi.

Akainunun yumruğuna kafa atıp hala hiçbirşey olmamış gibi savaşmaya devam eden bir adamı Doflamingo alt edemez. Zaten ''Marco'yu öldürmek'' anketimde Yonkoular anca öldürmeye yeterli görülmüştü. Forumun fikride aşağı yukarı belli bu konuda.

Yılların adamı olması birşey ifade etmiyor, Luffy net o seviyeye ulaşmıştır zaten. Luffy şuan bir Yonkou nun 1.tümen komutanından güçlüdür.

Karasakal yıllarca çömezdi, ama 2 yılda Yonkou oldu hemde muhtemelen en tehlikelisi.
Karasakal über 2 meyveyle o seviyeye geldi ama.Ayrıca Luffy şu an 1. tümen komutanlarından güçlüyse amiralleri de takmaz ki bu durum da imkansız zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık