Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Tartışma herhangi bir yere varamayacak anladığım kadarıyla.
O zaman bekleyip görelim diyorum ben.
katılıyorum zaten dofun gücünü görmemize daha çok var bazılarının düşündüğünün aksine bence bu arcta dofu görmicez her neyse görene kadar bu konu benim için rafa kalkmıştır, yalnız bir isteğim var artık bu kadar çok muallak olan vs konularını azaltsak bu aralar çok açıldı.

Dof'un hiç bir şeyini görmedik diyoruz ama bence marco'nun da tam olarak her şeyini görmedik.Hani diyebilirsiniz sonuçta kuş ne gibi saldırı gücü olacak Oda lastik gibi meyveden neler çıkarmış,bu ankadan da birşeyler çıkarır bence.Bu adam nasıl olmuşsa 1. tümenin başında ve öle yada böyle 3 amirale karşı durmuş ve yenilmemiş.Şahsen bence bu özellikleri bile dof'tan üstün olduğunun kanıtıdır
Adam hayatının savaşını verdi MF'de hocam. Bence tüm güçlerini gördük.

Marco büyük ihtimalki yeni dünyadaki en güçlü Yonkou kaptanı boru değil adam Amiral karşılıyor Dof dememdeki tek sebep kesilen uzuv mevzusu.

Ne doflamingoymus amiral seviyesinde diyen var.Adamin daha ne oldugu belli degil marcoyu alacak.
Korsanfanda yapilan en.iyi sey daha gucu gorulmemis karakterleri abartmak.Tiger gibi..
Mihawk,doflamingo,law,kid biseyini gorulmeyen bu adamlari abartmak
Bu vs incelemeleri konusu acilirken buranin bu kadar sacma biyer olcagini tahmin etmemistim.doflamingonun law in karsisina rakip alan konu aciyor.Zoronun kiliclari kayboluyor.yakinda kaido vs bigmam acilacak ondan korkuyorum.Bu 14 sayfada tartisma olur

Ne doflamingoymus amiral seviyesinde diyen var.Adamin daha ne oldugu belli degil marcoyu alacak.
Korsanfanda yapilan en.iyi sey daha gucu gorulmemis karakterleri abartmak.Tiger gibi..
Mihawk,doflamingo,law,kid biseyini gorulmeyen bu adamlari abartmak
Bu vs incelemeleri konusu acilirken buranin bu kadar sacma biyer olcagini tahmin etmemistim.doflamingonun law in karsisina rakip alan konu aciyor.Zoronun kiliclari kayboluyor.yakinda kaido vs bigmam acilacak ondan korkuyorum.Bu 14 sayfada tartisma olur
herkes müzdarip ben tekrar üstlere ricada bulunuyorum muallak vs konularına sınırlama getirilsin.

Jozu'yu kesemeyen Donflamingo Marco gibi bir haki kullanıcısını kesemez bence. Kesemeden verdiği zararlar bir işe yaramayacağı için Marco alır. En kötü kaldırır denize atar

legend_luffyy

marco hem zoan türü meyve kullanıcısı ucması artı avantajı kendiliiğinden yaraları iyileştiriyor bir çok avantajı var birde savaşta 3 amerille savaştıı 2 amiralin gücü ile aynı seviyede sakazuki hariç bu adam karşı ---- doff baktığımızda ama muamma ama manifordta bir kaç özelleiğini görüdük jozu kontrol etti cro ile atıştı ve zorlanmadı ikisinin güçleri neredeyse eşit gibi ama marcoyu tek gecerim... adamın hasıı

Dof'ta henüz Busoshoku görmediğimiz için rahatlıkla Marco dedim.
Gerçi Busoshoku olduğu net bir şekilde bilinse bile yine Marco derdim ama o zaman biraz daha düşünmem lazım olurdu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık