Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
herkes hakisi olmamasını croco olayına bağlıyor bence o olayın hakiyi o şekilde kullanamıyor olabilir sonuşta meyve yeteneğine katmaktan bahsediyoruz bence dof'un hakisi olabilir yada coribo gibi logia ları yenmek için yöntemleri vardır ama yinede hakide yöntemde olsa marco alır.
Tamamen kişisel görüşlere kalmış konu..
Haki'li de olsa Marco alır diyorsun ama daha Dof'un gücünü görmedik,o yüzden bekleyin dedim..
Yaptığımız sadece tahmin..Marco'yu küçümsemiyorum ama eğer Dof yenilecekse Dof sadece abartılan bir maymun o zaman..

Tamamen kişisel görüşlere kalmış konu..
Haki'li de olsa Marco alır diyorsun ama daha Dof'un gücünü görmedik,o yüzden bekleyin dedim.. türünün
Yaptığımız sadece tahmin..Marco'yu küçümsemiyorum ama eğer Dof yenilecekse Dof sadece abartılan bir maymun o zaman..
marco ya yenilcekse abartılan diyorsun marco kizaruya yakın seviyesi olan wb nin 1.kaptanı hemde uzun bir süredir, tecrübe, zoan meyve türünün bilinen en güçlü meyvesi, güçlü bir haki ve sen bu adama yenilmesinden dolayı abartılmış diyorsun marco croco, jimbei v.s gibi karakterlerin hepsinden güçlü tamam dofun gücü tam bilinmiyor ama tahmin edilebilecek gücü bence marco yu geçmiyor.

marco ya yenilcekse abartılan diyorsun marco kizaruya yakın seviyesi olan wb nin 1.kaptanı hemde uzun bir süredir, tecrübe, zoan meyve türünün bilinen en güçlü meyvesi, güçlü bir haki ve sen bu adama yenilmesinden dolayı abartılmış diyorsun marco croco, jimbei v.s gibi karakterlerin hepsinden güçlü tamam dofun gücü tam bilinmiyor ama tahmin edilebilecek gücü bence marco yu geçmiyor.
Marco Kizaru'ya yakın diyorsun,Dof nereye yakın hocam?

Alex Louis Armstrong

Suraz

Guroseiler BB'yi yenicek kişi olarak marco'yu gösteriyorlar eğer Dof'un çok ahım şahım gücü olsaydı dof derlerdi . Marco 3 amiral'le kafa kafaya gitti göründüğü üzere marco daha avantajlı duruyor dofun daha adam gibi neyini gördükki sen onu direk seviye arttırıyorsun ?

Suraz

Guroseiler BB'yi yenicek kişi olarak marco'yu gösteriyorlar eğer Dof'un çok ahım şahım gücü olsaydı dof derlerdi . Marco 3 amiral'le kafa kafaya gitti göründüğü üzere marco daha avantajlı duruyor dofun daha adam gibi neyini gördükki sen onu direk seviye arttırıyorsun ?
Dof'un daha adam akıllı gücünü görmeden nasıl Marco diyorsunuz yahu?
Marco öylece gelip tekme atacak Dof'ada,Dof'da saf ya gelip bakacak öyle mi?
Kolunu,Bacağını haki sayesinde keserse Dof,veya Marco'yu kontrol ederse Marco ne yapacak onu söylesene sen bana.

Suraz

BB'yi yenicek adam Marco demiyorlar. Bütün WB korsanlarını kastediyorlar orda. Tek başına Marco değil yani. Amirallerle kafa kafaya gitme olayında ise Marco meyvesi sayesinde sürekli savunma yaparak dövüşüyor. Yani adam bir nevi dayak yiyor ama yenilmiyor. Bu açıdan çok iyi meyvesi ama saldırı gücü çok az o yüzden Dof daha çok ön plana çıkıyor. Gizeminden ve bize gösterildiği kadarıyla gücünden ötürü.

Marco Kizaru'ya yakın diyorsun,Dof nereye yakın hocam?
adam zaten schi, seviyesi zaten muallak olduğu için bu tartışmayı yapıyoruz benim dediğim sadece gösterilen gücü yorumladığımda karşıma çıkan gücü marcoyu yenmeye yetmiyor, bence marco nun yeteneğinin dof a karşı avantajı var, dof marco nun direk kafasını kopartmadıkça ki marco nun hızı buna müsaade etmez marco yenilmez, bu bir 1 e 1 vs başka etken etken yok çevrede dofun başka kontrol ediceği adamlarda yok.

Alex Louis Armstrong

Ben bir dof bir marco etmez diyorum herkezin kendi görüşü flan ama şuana kadar gördüğümüz bu ilerde görürsek adam gibi gücünü o zaman deriz aa bak şu gücü var şunu yapar bunu yapar .

Dof'un hiç bir şeyini görmedik diyoruz ama bence marco'nun da tam olarak her şeyini görmedik.Hani diyebilirsiniz sonuçta kuş ne gibi saldırı gücü olacak Oda lastik gibi meyveden neler çıkarmış,bu ankadan da birşeyler çıkarır bence.Bu adam nasıl olmuşsa 1. tümenin başında ve öle yada böyle 3 amirale karşı durmuş ve yenilmemiş.Şahsen bence bu özellikleri bile dof'tan üstün olduğunun kanıtıdır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık