Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Marco diyenleri anlamak zor herifin saldırı yönü 0 sadece defans yapıyor oraya buraya etkisiz tekmeler atıyor. Doflamingonun haki kullandığını umarak Dof diyorum.

Marco diyenleri anlamak zor herifin saldırı yönü 0 sadece defans yapıyor oraya buraya etkisiz tekmeler atıyor. Doflamingonun haki kullandığını umarak Dof diyorum.
Şu lafları bırakın allahını severseniz herkesin düşünme mantığı birbirinden farklıdır yani.Üstelik uçuk bir vs karşılaştırmasıda değil

Doflamingo'nun gücü büyük ihtimal çok ince teller kullanarak rakibini kontrol etmesidir.Büyük ihtimal bu teller deniz taşı özelliği taşıyordur.

TheCrux

Shirohige 1. tümen komutanı Marco hakisi meyvesi tecrübesi her türlü doftan üstün dofa bu kadar güvenen çıkacağını düşünmezdim

Yemişim Pica'yı Dof gelsin. Bence Dof yener gibi ama Oda Marco ve tayfasını yüceltmek isterse savaştakinden çok daha farklı bir adam görebiliriz. Şuana kadar gördüklerimize bakarak Doflamingo diyorum

La bu konu bayağı eskiymiş ahahaha yorumlara bak Dof Croco'yu yenemez denilen zamanlar bunlar

Diğer ankette yazdığımın bir benzeri burası için de geçerli. Marco,o çok güvendiği tellerini yutturur Dof'a.:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık