Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
R.Lucci karakteri abartmıyorum görünenlerden yola çıkıyorum Marco amiral seviyesi bir karakter ayrıca kapıştı diye değil 3 amiralden de hasar aldı hala takılıyo oralarda ayrıca kizaruya üstünlük sağladı uçurdu işte bu da o seviyede olduğunu göstermez mi bence gösterir

Roronoa Zoro

R.Lucci karakteri abartmıyorum görünenlerden yola çıkıyorum Marco amiral seviyesi bir karakter ayrıca kapıştı diye değil 3 amiralden de hasar aldı hala takılıyo oralarda ayrıca kizaruya üstünlük sağladı uçurdu işte bu da o seviyede olduğunu göstermez mi bence gösterir
Nasıl o seviyede, yanında tüm tümen komutanları Wb'den 2 deprem yemiş Akaiunu'y la baş edemiyorlar. O Akaiunu deme Aokiji Akaiunu ile 10 gün kapışıyor. Mf'de gördüğünü baz alıpta güç seviyesi çıkarma, asıl gösterilen Wb ve tayfasının yetersiz olduğu
idi o arc ( Wb'nin güçten düştüğünü hiçe saymıyorum tabi )

Burnundan hafif kan getirmek, ya da ne bileyim tekmeyle 2 saniye uçurmak bunlar bir rakibe denk olduğunu göstermiyor.

Akainu konusunda haklısın o nasıl oldu onu ben de anlamadım,oradan güç çıkarımı yapmayacaksak nereden yapacağız başka Mf çok sakat bir yer her türlü yorumlanabiliyor

Roronoa Zoro

Akainu konusunda haklısın o nasıl oldu onu ben de anlamadım,oradan güç çıkarımı yapmayacaksak nereden yapacağız başka Mf çok sakat bir yer her türlü yorumlanabiliyor
Mf'den yapacağın tek çıkarım Wb'nin tayfasının yetersiz olması, başka birşey değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık