Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangada Bahsedilen Ama Gösterilmeyen Sahneler

En merak ettiğiniz olay hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    146
Shanks ve Mihawk. Sanırım bu zamana kadar seviyesi hakkında en çok tartışılan karakter Mihawk'dır bu vs yi görsekydik te bu büyük tartışmada bitseydi keşke diğerleri ya açıklanmış yada tahmin edilebilir şeyler zaten genel olarak.

Shanks vs Mihawk'ı görmek bir şeyi değiştirmez ki? 20 yıl önceki dövüş. Şuan dövüşseler ve o dövüşü görsek bir fikir yürütebiliriz.

Ayrıca şöyle bir olay da var.
Mihawk ağzıyla mangakanın elinden açıklama yapsa ve dövüş olarak da uygulatsa gene de pek bir şey değişmez. Yani biraz değişim olur forumda yorumlarda ama bazı yorumlar aynı şekil devam eder.

Seride bizim takip ettiğimiz zamanla olan görmek istediğim Shanks'ın Kaido'yu ikna etmesi var yada durdurması o babayiğidi nasıl durdurmuş acaba serinin karizma adamı. Hele Kaido'nun heybetini tanıtımındaki şatafatı gördükten sonra. Roger vs Garp'ı da merak ediyorum ama günümüz olarak yaklaştım duruma. Tabi hepside en merak edilen konular sırf şunları gösterse en az 5 yıllık manga çıkar şuradan be. İsterse 10 yıl bile çıkarır.

İchiryu

Seride bizim takip ettiğimiz zamanla olan görmek istediğim Shanks'ın Kaido'yu ikna etmesi var yada durdurması o babayiğidi nasıl durdurmuş acaba serinin karizma adamı. Hele Kaido'nun heybetini tanıtımındaki şatafatı gördükten sonra. Roger vs Garp'ı da merak ediyorum ama günümüz olarak yaklaştım duruma. Tabi hepside en merak edilen konular sırf şunları gösterse en az 5 yıllık manga çıkar şuradan be. İsterse 10 yıl bile çıkarır.
Kaido'nun elindeki yol poneglyphini belki de Shanks vermiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık