Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangada Bahsedilen Ama Gösterilmeyen Sahneler

En merak ettiğiniz olay hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    146

13th_warrıor

Bir tarafta Efsanevi Korsan Roger diğer tarafta Denizcilerin en güçlüsü diyebileceğimiz Garp gel de merak etme bu v.s yi .

Şu 10 günlük savaşı merak etsemde. Roger ile yapılan tüm efsane savaşları merak etmişimdir.
Roger'ın teknik ve savaş kabiliyetlerini bilmediğimiz için, herhalde ondan daha fazla merak konusu olamaz diye düşünüyorum :) :D

Her bölüm yeni bir şeyler ekleniyor bu konu ile ilgili. Önce Kaido'nun wanoda yaptıkları, sonra marco'nun bb'le çarpışması, sonra bb'nin devrimcilerle münasebeti ve en sonda da bb'nin cp0 ile olan olayı.

Jack fujitora'ya karşı ne yaptı açıklanır diye bekliyordum ama o olay kapandı gitti. En azından kid tarafının ne yaptığını görseydik keşke, adam aradaki olayları atladı ve bunlar oldu diye gösterdi yine. Gösterseydi de Kid nasıl bir şekilde savaştı görseydik.

Gold Rogeri ilerde bir flashbackde göstereceğini düşündüğüm için kaidou ve shanks daha çok ilgimi çekti açıkcası.

roger vs garp en çok merak ettiğim ama shanks ve kaiodu yu görmek isterdim bu arada kaido wb yi neden durdurucaktı marineforda gitmesini neden istemiyodu yani açıklandı mı?

Roger vs. Garp'ı çok merak etmiyorum açıkçası. Akainu vs. Aokiji ve Shanks vs. Mihawk çok daha çekişmeli geçmiştir. Diğer seçenekler de sağlam ama Shanks'ların vs. si dedim.

Roronoa Zoro

Ruh hali sürekli değişen bir bipoların nasıl ikna olduğu tahmin edilebilir, ama Roger vs WB, of ne efsanevidir ikisinin kapışması.

Akainu vs Aokiji'yi de çok merak ediyorum, Shanks'ın Kaido gibi bir psikopatı nasıl durdurduğunu da. Ama sanırım en çok Roger vs Garp ilgimi çekiyor.

Croco-Boy

Hepsini merak ediyorun ve oda nin buna bir cozum bulmasini istiyorum. Ne bilim film olarak versin yada ayri bir seri olarak :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık