Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Sanji

Magellan Vs Sanji

• Magellan

Kullanılan: 107 63.3%
  • Sanji

Kullanılan: 60 35.5%
  • Eşit seviyedeler

Kullanılan: 2 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    169
Magellan'ın meyve tam ID'lik. Yani dışarıda bu kadar etkin olmasının imkani yok bunu da değerlendir.

Bu durumun oluşmasının diğer sebebi de saydığın tüm karakterlerin Magellan ile uğraşmaktan daha büyük bir amacının olması. Magellan'ın tek amacı ise onlari durdurmak.
Yine de oradaki tüm karakterlerden güçlü olduğu su götürmez bir gerçek.

Impeldown'ı en can alıcı kısımları hariç hatırlamıyorum. O kısımlar da Magella'nın Luffy'i ilk yendiği kısım ve Karasakalın tayfasını teklediği kısım, e buralarda tamamen zehriyle yenmiş rakiplerini karakter. Dayanıklılığı ile ilgili çok bir şey hatırlamıyorum ama 2 sene önceki Luffy'nin saldırı gücünden fazladır şuan Sanji'ninki, eğer suit zehre karşı direnmesine yardım ederse içinden geçer Magellanın. Ama suitin böyle bir özelliği olup olmadığını bilmediğimiz için berabere kalırlar diyorum. Sanji Magellanı yener ama dövüşün sonunda zehirden dolayı ayakta kalamaz.
Bu arada bence Magellan için meyvesi çok güçlü olduğu için her hangi bir seviye belirlemesi yapılamaz, o yüzden vs konularında doğru koşullarda Roger'ı bile alma ihtimali var.

Belli bir seviyenin üstünde olması gerekiyor onun için. Orada saydığım isimlerin hiçbirisi o seviyede değil bence.
Katılmıyorum.

Magellanın en iyi tekniği "Venom~Demon" tekniği. Bunun da olayı dokunulmaz olması ve temas halinde zehir yayması. ID de ki etkisi de bu yüzden fazla. Kapalı alan, demir parmakliklarin ardında ki suçlular ve meyve yeteneğinin bilinmemesi. Fakat açık alanda meyvenin en önemli olaylarından biri kayboluyor. Diğer tarafta ise orada ki karakterlerin çoğu dış faktörleri kullanıyorlar.

Bunun yanında Logia değil. Yani tüm saldırıları alacak. Yani dışarıda kazanmasını pek mümkün görmüyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık