Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Sanji

Magellan Vs Sanji

• Magellan

Kullanılan: 107 63.3%
  • Sanji

Kullanılan: 60 35.5%
  • Eşit seviyedeler

Kullanılan: 2 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    169
Şuradaki yorumlarda çok aşırı tutarsızlık var. Hem Sanji'nin acaba rakibi Wano'da King mi Queen mi olacak diyoruz hem de acaba Sanji vs Magellan kim kazanır? Yonkou seviye ya da amiral üstü olacağını bekliyoruz ama karşısına rakip olarak acaba Magellan'a karşı kazanabilir mi diye yorum yapıyoruz. Time Skip öncesinde bütün tayfa aynı anda bir Pacifista'yı bile devirememişti. Bize Sanji'nin geldiği seviyeyi göstermedi diye eziklemek de pek mantıklı değil.

Şuradaki yorumlarda çok aşırı tutarsızlık var. Hem Sanji'nin acaba rakibi Wano'da King mi Queen mi olacak diyoruz hem de acaba Sanji vs Magellan kim kazanır? Yonkou seviye ya da amiral üstü olacağını bekliyoruz ama karşısına rakip olarak acaba Magellan'a karşı kazanabilir mi diye yorum yapıyoruz. Time Skip öncesinde bütün tayfa aynı anda bir Pacifista'yı bile devirememişti. Bize Sanji'nin geldiği seviyeyi göstermedi diye eziklemek de pek mantıklı değil.
Magellan'ın queen'den güçsüz olduğu kesin mi peki sence

Magellan'ın queen'den güçsüz olduğu kesin mi peki sence
Güçlü olduğuna dair kesin bir bilgi sahibi de değiliz. Magellan'ın tehlikeli olmasının sebebi tamamen meyvesinin çok tehlikeli olması. Zehirine temas eden biri başka birine dokunsa o da zehirleniyor. Adamın meyvesi sıkıntılı saf güç konusunda, haki konusunda ne seviye olduğunu ileride göreceğiz. Shiryu'nun da çok güçlü olduğunu düşünmüyorum ama ismi gibi tehlikeli biri ve yediği meyve sayesinde daha da tehlikeli biri oldu.

Suit zehire dirençliyse babasını bile alır .Magellanın tek olayı zehir , yenilmesi iki tekmeye bakar .

Suitin zehire karşı direncini bilemediğim için berabere diyorum .

Magellan 2y içinde yonkou olacak olan, Ace'i yakalayan karasakalı ve tayfasını komple tekledi. Ayrıca, eski schibukailer gibi çok güçlü adamların da kapatıldığı bir mekanın en güçlü adamı. Benim mantığıma göre denizcilerde koramiralle amiral arası bir seviye gösterilmedi ama olsaydı magellan orada olurdu. Garp hariç tüm gösterilen koramirallerden güçlüdür. Kapalı mekanlarda yenilmez. Tekrar gösterilirse amiralin bir tık olur ki sanji o seviyede değil. Magellan açık ara alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık