Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Sanji

Magellan Vs Sanji

• Magellan

Kullanılan: 107 63.3%
  • Sanji

Kullanılan: 60 35.5%
  • Eşit seviyedeler

Kullanılan: 2 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    169

Üye silindi 6810

Zamanında buna benzer birşeyi @Tiksav Lee ile konuşmuştuk ama orda magellan ın ne kadar güçlü olabileceği idi şuan tayfanın karşısına çıksa yc3 en ideali gibi idi ama yc 2 leride döver magellan meyvesi dar alanlarda çok güçlü dar alan olmasa bile güçlü sanji arc sonu yc2 olsa bile magellanı meyvesi yüzünden yenemez dokunsa adama zırhı erir zırhı erimedi diyelim vücudunun zırh olmayan yerleride var neyse son kısım saçma oldu biraz magellan yener işte.

Katılmıyorum.

Magellanın en iyi tekniği "Venom~Demon" tekniği. Bunun da olayı dokunulmaz olması ve temas halinde zehir yayması. ID de ki etkisi de bu yüzden fazla. Kapalı alan, demir parmakliklarin ardında ki suçlular ve meyve yeteneğinin bilinmemesi. Fakat açık alanda meyvenin en önemli olaylarından biri kayboluyor. Diğer tarafta ise orada ki karakterlerin çoğu dış faktörleri kullanıyorlar.

Bunun yanında Logia değil. Yani tüm saldırıları alacak. Yani dışarıda kazanmasını pek mümkün görmüyorum ben.
Peki kimler yener o kadrodan? Croco mu, cinbe mi, İvankov mu, ergen Luffy mi? Yakından dövüşüyorsan ve yüksek seviye hakin yoksa hiçbir şansın yok zaten de uzaktan da pek fazla şansları yok bence teke tekde buradakilerin.

Peki kimler yener o kadrodan? Croco mu, cinbe mi, İvankov mu, ergen Luffy mi? Yakından dövüşüyorsan ve yüksek seviye hakin yoksa hiçbir şansın yok zaten de uzaktan da pek fazla şansları yok bence teke tekde buradakilerin.
Croc ve Jinbe yetenekleriyle alır bence.

Ivankov'dan emin değilim. Kapali alanda dövüştü tam olarak yenildi demek yanlış olur. Kuma'ya "Benim gücümü unutmuşsun" tarzinda konuşuyordu eğer arkası varsa bu sözlerin o da alabilir. Luffy ise onun aklına bağlı zor zamanlarda dövüşürken bir şeyler keşfediyor. Eğer ID de ki "Mum yumruklari" gibi bir şey keşfederse o bile alabilir.

O meyve Logia olsa çok çok daha güçlü olur. Fakat paramecia olması onun için sıkıntı dış dünyada.

Croc ve Jinbe yetenekleriyle alır bence.

Ivankov'dan emin değilim. Kapali alanda dövüştü tam olarak yenildi demek yanlış olur. Kuma'ya "Benim gücümü unutmuşsun" tarzinda konuşuyordu eğer arkası varsa bu sözlerin o da alabilir. Luffy ise onun aklına bağlı zor zamanlarda dövüşürken bir şeyler keşfediyor. Eğer ID de ki "Mum yumruklari" gibi bir şey keşfederse o bile alabilir.

O meyve Logia olsa çok çok daha güçlü olur. Fakat paramecia olması onun için sıkıntı dış dünyada.
O gruptan en çok şansı olan İvankov. Akainu suratının ortasına yumruk atıyordu, maske değiştirir gibi değiştiriyordu suratını. Yani soluma dışında zehire daha çok dayanabilir.
Croco çölde, jinbei okyanusun ortasında kapışırsa şansı olur anca. Uzun beton zeminin üstünde hepsini harcar diye düşünüyorum. Magellanın bir kere tutturmasi yeter, bak sadece bir kere. Ve kesinlikle tutturacaktir.
Magellan'ı alabilmek için en azından Kata falan olman lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık