Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Sanji

Magellan Vs Sanji

• Magellan

Kullanılan: 107 63.3%
  • Sanji

Kullanılan: 60 35.5%
  • Eşit seviyedeler

Kullanılan: 2 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    169
Magellan, Luffy'den yediği yumrukla diz çöken adam. Sanji bir tane vurursa ayağa kalkabilir mi bilmiyorum.
Aynı meyve bende olsa Teach'e orada ben de tek atardım. Ama Teach oradan ayrılırken Magellan'a ne yapmış ona da bakmak lazım.

Yonkou ikinci kumandanını indiren adama Magellan yanında tüm tayfasıyla birlikte tek attı. :bilmem:
Ace, daha Grand Line'a çıkmamış Luffy ile bilek güreşinde eşit seviyede güçte adamdı. 2 sene önceki Luffy Magellan'ı da yere diz çöktürdü, tek attığı yonkou komutanı indirmiş Teach'i de Jet Pistol ile süründürdü. Şu andaki Sanji'nin 2 sene önceki Luffy'den güçlü olduğunu düşünüyorum, yani Magellan bu iki senelik süreçte kendine haki namına bir şey katmadıysa Sanji alır bence. Magellan'ı indirdikten sonra, eğer zehre bulaştıysa ölür tabi orası da var.

O gruptan en çok şansı olan İvankov. Akainu suratının ortasına yumruk atıyordu, maske değiştirir gibi değiştiriyordu suratını. Yani soluma dışında zehire daha çok dayanabilir.
Croco çölde, jinbei okyanusun ortasında kapışırsa şansı olur anca. Uzun beton zeminin üstünde hepsini harcar diye düşünüyorum. Magellanın bir kere tutturmasi yeter, bak sadece bir kere. Ve kesinlikle tutturacaktir.
Magellan'ı alabilmek için en azından Kata falan olman lazım.
Ivankov'un saldırısı yok ID de daliyor işe yaramiyor. Croc istediği yeri zaten çöle çeviriyor meyve ile yukarida gösterdiğim gibi.

Jinbe de ise Korsan serisi hemen hemen her yer deniz, okyanus zaten. Hani öyle denizde olmasina gerek de yok şu saldirilari yapması için.

Magellanın tutturmasi lazim diyon da Jinbe hızlı adam, Croc Logia kuma bile girse 3 yıl geçse bulamaz Magellan bunun gibi aşağıdan saldırdığında şöyle bir durum ortaya çıkıyor.

Saldiri yediğinde ise Logia değil. Logia olmayan biri şu tarz beklenmedik saldırılara ne yapabilir? Yani haki olayına gerek bile yok.

Ivankov'un saldırısı yok ID de daliyor işe yaramiyor. Croc istediği yeri zaten çöle çeviriyor meyve ile yukarida gösterdiğim gibi.

Jinbe de ise Korsan serisi hemen hemen her yer deniz, okyanus zaten. Hani öyle denizde olmasina gerek de yok şu saldirilari yapması için.

Magellanın tutturmasi lazim diyon da Jinbe hızlı adam, Croc Logia kuma bile girse 3 yıl geçse bulamaz Magellan bunun gibi aşağıdan saldırdığında şöyle bir durum ortaya çıkıyor.

Saldiri yediğinde ise Logia değil. Logia olmayan biri şu tarz beklenmedik saldırılara ne yapabilir? Yani haki olayına gerek bile yok.
Magellan'ın senin düşündüğün kadar hantal, ve kum torbası olduğunu düşünmüyorum. Görüş farklılığı diyelim be troys. Bana sorsan oradakilerden daha güçlü olan Jack'de alamaz Magellanı.

Magellan'ın senin düşündüğün kadar hantal, ve kum torbası olduğunu düşünmüyorum. Görüş farklılığı diyelim be troys. Bana sorsan oradakilerden daha güçlü olan Jack'de alamaz Magellanı.
En iyi tekniğinin boyutu büyük, hızı ise yavaş göründüğü kadarıyla. Farklı düşünüyoruz diyelim, neyse... :D

Magellan, Amirale yakın güçte biri olduğunu hatırlıyorum. Magellan; Zoro, Sanji'ye büyük hasar verebilir. Ama sonuçta güncel halleri ile çok büyük hasarlar yiyerek yenebilir. Yani meyve faktörü zehir olan birinden bahsediyoruz. Herhangi bir zoan ve dokundun mu öldürmüyen bir paramercia ve logia türü meyve değil. "Zoro'yu, Sanji ile katıp neden Luffy'den bahsetmedin ?" derseniz. Luffy'nin zehre bağışıklığı olduğu için artık Magellan gibi zehir azmanı kişiden zehrinden daha az hasar alacağı ve yeneceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık