Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Kaido'yu Teke Tek Dövüşte Yenmesi Mantıklı mı?

Luffy'nin Kaido'yu teke tekte alması mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Zoro, Kaido'ya iz bırakacak yara verip arcı kapattığı için Luffy'nin 1v1 de Kaido olması üzdü tabi sizi. Odanın seriyi çok hızlandırması durumunda benim yazdığım senaryo tam tuttu.

Şuan Kata ile karşılaşsa denk mi fightlar yani :/ Sağ kollar ve İmparatorlar arasındaki makas zaten saldırı gücü.. Fiziksel gücü iyileşme Dodgelama falan kapatıyorlar ama... saldırı gücü yetersiz kalıyor Luffy o farkı kapattı. Ayrıca Udondaki Luffy nasıl sağ kol değil. Katakuri aştı işte tatmin edip etmemesi de önemli değil. Mangaka aştırdı ve o tiera çıkarttı ve Luffy hiç öyle bir power up almadı mı Eğitim dışında LOL buna güldüm bak Tüm Kek başında Nami ile birlikte Yc3 e 2v1 atıyordu. G4te sürekliliği olmadığı için sonra sağ kol ayarı adam kesti ayrıca Luffynin bu arc sonrası imparator sayılacağı bariz. Dressrosadan beri bunun alt yapısı var. Önce İmparator şanına yakışan bir filo ve asker gücü elde etti. Balık Adam adası gibi kendi yeri yapmak istediği bir yer seçti. Ve 5. İmparator doğuyor dendi wano öncesi ipucular belli Tüm Kekte doğan İmparator Wanoda gerçek manada doğmuş olacak. Ve Teachi Shanksı var diyorsunda Shanks ile olacak vsye engel bir şey yok. Shanks ile olacak vs Roger Newgate vssi tadında olur o vsye ne gerek var Power up falan. Kaido sonrası o vsde power up olmaz gerekte yok ama Teach serideki en büyük hayvan olacak. Kaidoyu 1v1 alması Teach için power up almasına gerek yok mantığı çıkartmasın. Hele Kaido 1v1 de yenilmez dedikten sonra bu adamı 1v1 de yenilmeden kenara atıcağını mı sanıyorsun. Luffy kimseyi günün sonunda 2v1 ile almadı almazda bu sayının 5 çıkma şansı hel hiç yoktur. 1v1 yenilmez adam Geleceğin Kralı tarafından pert. Elbaf ve Son savaşa girer zaten bu arctan sonra Seri o yüzden topu topu 2 arc var. Şurada seri hızlanacak alış kızım alış.

Kingde özel ırk falan var onunda şov zamanı gelecek çok uzun süreli ezdirmez Oda Kingi.
@Yamato biz bunları önceden dedik. :) Son paragraf hariç patlamamışız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık