Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Kaido'yu Teke Tek Dövüşte Yenmesi Mantıklı mı?

Luffy'nin Kaido'yu teke tekte alması mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Luffy'i o çok kötü duruma Antarktikadaki penguenler getirdiği için çok haklısın, eşitlenmiş oluyorlar :hhh:

Mantıksızlığa alışmışsın artık mantıkla bütün alakanı koparmışsın, mantığa fransız kalmışsın, mantık kim sen kimsin.
Fark eder mi? Şu an yeni bir dövüş başladı. Teke tek bir mücadele başladı ve handikaplı olan kişi Luffy.

Hem zaten sen kendin söyledin Luffy şu durumda yenerse 1v1'de yendiğini kabul ederim diye. O yüzden hiç konuşma derim. :a:

Fark eder mi? Şu an yeni bir dövüş başladı. Teke tek bir mücadele başladı ve handikaplı olan kişi Luffy.

Hem zaten sen kendin söyledin Luffy şu durumda yenerse 1v1'de yendiğini kabul ederim diye. O yüzden hiç konuşma derim. :a:
Kabul ederim tabi len, ben Lütfüde mantıksızlıkları belli dereceye kadar hep kabul etmişimdir. O yüzden Lucci dövüşüne de Enel dövüşüne de çok kıl olmadım. Ama bunun üzerine başka şeyler gelse iki üç, beş kere daha kucaklansa bile teke tek oldu diye öteceksin sen de bunu kabul et, böyle bir bakışın var, şahane bir bakış xD

Kabul ederim tabi len, ben Lütfüde mantıksızlıkları belli dereceye kadar hep kabul etmişimdir. O yüzden Lucci dövüşüne de Enel dövüşüne de çok kıl olmadım. Ama bunun üzerine başka şeyler gelse iki üç, beş kere daha kucaklansa bile teke tek oldu diye öteceksin sen de bunu kabul et, böyle bir bakışın var, şahane bir bakış xD

Peki ya o hasarları çok daha kötü durumda olan Luffy ile handikapları eşitlemek için kullanırsa mangaka? :rolleyes:
Al sana bi' Reddiye :hhh:

Luffy'i o çok kötü duruma Antarktikadaki penguenler getirdiği için çok haklısın, eşitlenmiş oluyorlar :hhh:

Mantıksızlığa alışmışsın artık mantıkla bütün alakanı koparmışsın, mantığa fransız kalmışsın, mantık kim sen kimsin.

Ahaha :alkis:

Luffy bir power-up daha alır, almalı. Ama o halde bile alması tam oturmuyor kafada. Ya da Kaido'yu fazla büyütmüşüz gözümüzde.

Kurgu açısından ise Luffey ben bu işi yapacam dedi yapacaktır. Ama olaya Yamato, Marco, Sanji vs dahil olabilir. (geçici)

Önemli olan Luffy'nin seviye atlaması. Kaido ayarı oldu mı olmadı mı? Boks maçında olsalar ama ben ilk dayaktam somra güçlenip döverdimi dinlemezler ama boks müsabakası değil bu :ehe:

Mantıksız olan taraf Luffy'nin en başta saçma bir şekilde tek yemesi ve Kaido'nun aşırı abartı tanıtılmasıydı. Sonrasında kınların Kaido'yu deldiği bölüm bu işin ciddiyeti kalmadı zaten. Shonuen için normaldir deyip geçiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık