Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Kaido'yu Teke Tek Dövüşte Yenmesi Mantıklı mı?

Luffy'nin Kaido'yu teke tekte alması mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Biz antrenmanın tamamını görmedik ki zamanında. Yani antrenman zamanında mangada öyle bişey yoktu tamam. Ama wano arc’ında flashback’lerle konulmasını engelleyecek bişey yok. 1,5 yıl boş bi sayfa. Mangaka seri bitene kadar o boşluğu istediği gibi doldurur.

En azından luffy’nin “reyleigh bana ilk armament gösterdiğinde çok farklıydı” falan demesi bile garip mesela. Mangaka bu diyaloğu koymak yerine reyleigh’in bu hakiden bahsettiği, “sen o kadar ileri hakiyi henüz kullanamazsın” dediği bi flashback koyabilirdi.

Kelepçeyi nasıl kopardığını bile söylememiş. Luffy kendisi yanlışlıkla yapınca anladı.
1,5 yıl boşluk doğru da o zaman luffy'nin bir önceki sayıda kaido'ya sırrını çözdüm saldırılarına kral haki koyuyorsun diyip, öyle ilk defa saldırması boşa çıkıyor.

daha öcede yazmıştım eğer luffy bir imparatoru teke tekte alamayacaksa korsan kral olmaz olmamalıdır diye.
korsan kral olmak demek son adaya ulaşmak one piece'i bulmak ve ayrıca bulunduğu çağın en güçlü korsanı olmak demek birinden biri eksik olursa korsan kral olamaz.

Şurada iki resim atayım kafasında hazırlamış mı hazırlamış mı siz söyleyin
Kılıçların temasından dolayı söylüyorsan haklısın ama genel olarak kral haki kullanımına dair fikirleri değişmemiştir. Yoksa benzer örneği k.haki üzerinden de verebilirim. Luffy, Enel'e karşı dövüşürken k.hakisini aşmak için yumruklarını duvardan sektirmişti mesela. Yalnız bakıyoruz ki güncel k.haki kullanımında duvardan sekip sekmemesinin pek bir önemi yok. Bu ufak farka rağmen k.haki aynı k.haki işte. Kral haki için de aynı şeyi düşünüyorum.

Şurada iki resim atayım kafasında hazırlamış mı hazırlamış mı siz söyleyin
Ya işin dokunmadan vurma kısmı sonradan tasarlanmıştır zaten. Ama Oda'nın kral hakiyi sadece bayıltmakla alakalı tasarladığını hiç zannetmiyorum. Yani bunun saçma olduğunı 10 yaşındaki çocuk bile anlayabilir .s

Ya işin dokunmadan vurma kısmı sonradan tasarlanmıştır zaten. Ama Oda'nın kral hakiyi sadece bayıltmakla alakalı tasarladığını hiç zannetmiyorum. Yani bunun saçma olduğunı 10 yaşındaki çocuk bile anlayabilir .s
10 yaş deme, orada tama var yaşıyla yonkou'yu maymun ediyor. Şaka bir yana bayıltmaktan başka tasarımı elbette söz konusudur da neden luffy bilmiyor ya rayleigh 2 senede alzheimer oldu hatırlamıyor, ulan ne öğretiyorduk bu çocuğa diye. Bir de zoro'da kral haki var deniyor e mihawk kardeşim o gözlerle sen bunu hiç mi görmedin dersin. İki karakter de bayağı zeki olduğunu gözönüne alırsan ya alzheimer oldular ya da sonradan tasarlandı.

Şuna emin olun. Luffy Kaido dövüşünde kesinlikle en az bir yardım daha alacak. Dolayısıyla bu dövüş başından teke tek başlamadığı gibi devamında da teke tek olmayacak.

10 yaş deme, orada tama var yaşıyla yonkou'yu maymun ediyor. Şaka bir yana bayıltmaktan başka tasarımı elbette söz konusudur da neden luffy bilmiyor ya rayleigh 2 senede alzheimer oldu hatırlamıyor, ulan ne öğretiyorduk bu çocuğa diye. Bir de zoro'da kral haki var deniyor e mihawk kardeşim o gözlerle sen bunu hiç mi görmedin dersin. İki karakter de bayağı zeki olduğunu gözönüne alırsan ya alzheimer oldular ya da sonradan tasarlandı.
Oda çok iplemedi daha ziyade. Oda'nın umursamazlığı ve tembelliği.

Oda çok iplemedi daha ziyade. Oda'nın umursamazlığı ve tembelliği.
Bence mükemmel bir düşünce yani klasiktir iradeni, fiziksel bir uzantı olarak saldırılarında kullanma ama şu serideki tasarımına hayranım. Daha iyi işlese açıklasa çok güzel olur ama işte biri daha (luffy) öğrendi, zoro kendisinde olduğunu bilmiyor bırak saldırmayı. Yamato ve sanji'de çıkar mı acep çıkarsa ne zaman çıkar ve gelişir? Yaz oradan bir 10 sene daha sen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık