Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Kirve'nin Ruslar ile ortaklığı ve Pala-Mito-Kirve üçgeni Rusları işaret ediyor. Aslan Akbey'in öldürülmeden önce Karahanlı ile görüşmesinden foto çekilip basina sizdirilmasi da Kafahanliyi zor durumda bırakmak istenmesindendi sanki.
Diğer bir ihtimal de dediğim gibi Samuel-Kirve-Mito birlikteliği. Samuel dolaylı yoldan işin icindeydi Israil bağlantısı nedeni ile onu korumak için operasyon gizli yapıldı herşey Karahanliya ve Konsey yıkılınca Samuel korunmak istendi. Zaten Mito bunu Samuel'e de söylüyor "sizden gizli yapılmasının sebebi sizi korumak istenmesinden dolayi" diye
Emri verenlerin Rus bağlantılı olması, Büyük emrin Okyanus ötesinden geldiği bilgisi, O sıralarda Ruslar ve Karahanlı arasında iplerin tamamen kopması, Pala'nin ilk emir Büyük bir iş adamını indirecektik piyangodan çıktı söylemi, Tapinakcilarin en başından herşeyden haberdar olması
Dizinin en gizemli olayıydı. Emri veren belli ama gerisi sır. Daha dikkatli izleyip parçaları birleştirmek gerekiyor gibi.

Dizide verilen bu tarz emirler havada kalıyor. Kurtlar Vadisi operasyonu mesela, Aslan Akbey'e başlayın diye emir gidiyor. Ama Doğu Eşrefoğlu'nun haberi yok. Bizzat onun fikri olmasına rağmen.

"Bir uşakla ağız dalaşına girmek için geçmedim ateşten ölümden"

İstemi Betil'in Gandalf dublajı mükemmeldir, Ian Mckellen hiç kusura bakmasın.
Üçlemenin dublajlı hali orijinalinden daha iyi. Şu yorumu yapabileceğim belki de tek Türkçe içerik Lotr üçlemesidir. Hatta bütün dilleri katsak bile Lotr dublajı zirveye oynar diye tahmin ediyorum. Bunu dublajlı film izlemekten tiksinen bir insan olarak söylüyorum.

Kirve'nin Ruslar ile ortaklığı ve Pala-Mito-Kirve üçgeni Rusları işaret ediyor. Aslan Akbey'in öldürülmeden önce Karahanlı ile görüşmesinden foto çekilip basina sizdirilmasi da Kafahanliyi zor durumda bırakmak istenmesindendi sanki.
Diğer bir ihtimal de dediğim gibi Samuel-Kirve-Mito birlikteliği. Samuel dolaylı yoldan işin icindeydi Israil bağlantısı nedeni ile onu korumak için operasyon gizli yapıldı herşey Karahanliya ve Konsey yıkılınca Samuel korunmak istendi. Zaten Mito bunu Samuel'e de söylüyor "sizden gizli yapılmasının sebebi sizi korumak istenmesinden dolayi" diye
Emri verenlerin Rus bağlantılı olması, Büyük emrin Okyanus ötesinden geldiği bilgisi, O sıralarda Ruslar ve Karahanlı arasında iplerin tamamen kopması, Pala'nin ilk emir Büyük bir iş adamını indirecektik piyangodan çıktı söylemi, Tapinakcilarin en başından herşeyden haberdar olması
Dizinin en gizemli olayıydı. Emri veren belli ama gerisi sır. Daha dikkatli izleyip parçaları birleştirmek gerekiyor gibi.
Pala'nın dediği iş adamı Karahanlı. Suikasti sonradan başkalarına yaptırmaya kalkıyorlar. Sabancı suikastinden az arak yapmışlar Fehriye Erdal - Feraye olmuş falan.

Bir de Aslan, Karahanlı'ya gittiğinde ortak iş yaptıkların kalemimi kırdı gibi bir şey söylüyor. Aynısını Mito denen herifte doğruluyor emir okyanus ötesi diyor, ABD. Okyanus ötesinden gelen emri Türk derin devletinin satılık elemanları uyguluyor gibi bir şey çıkıyor ortaya. Mito hain, Kirve'de derin bağlantılı zaten Ankara'dan geliyordu yanılmıyorsam, taşeron olarak Pala'yı yolluyor. Ortak iş işte.

Son düzenleme:
Pala'nın dediği iş adamı Karahanlı. Suikasti sonradan başkalarına yaptırmaya kalkıyorlar. Sabancı suikastinden az arak yapmışlar Fehriye Erdal - Feraye olmuş falan.

Bir de Aslan, Karahanlı'ya gittiğinde ortak iş yaptıkların kalemimi kırdı gibi bir şey söylüyor. Aynısını Mito denen herifte doğruluyor emir okyanus ötesi diyor ABD. Okyanus ötesinden gelen emri Türk derin devletinin satılık elemanları uyguluyor gibi bir şey çıkıyor ortaya. Mito hain, Kirve'de derin bağlantılı zaten Ankara'dan geliyordu yanılmıyorsam, taşeron olarak Pala'yı yolluyor. Ortak iş işte.
Peki bu adamlar Karahanlı ile müttefik değil mi? Neden Karahanlı ve Konseyini zor durumda bırakıyorlar. Ilk hedefte Karahanlı imiş birde.

Peki bu adamlar Karahanlı ile müttefik değil mi? Neden Karahanlı ve Konseyini zor durumda bırakıyorlar. Ilk hedefte Karahanlı imiş birde.
Karahanlı bağlı olduğu gizli örgütün isteklerini yerine getiremiyor.Ondan dolayı ipini çekiyorlar hem ruslara bırakılacaktı ihale hemde kendileri temiz kalacaktı böylece istedikleri yeni bir baron seçip işlerine devam edip ruslarıda temizleyebileceklerdi bu düşmanlıkla.Ama plan başarılı olamayınca kendileri bir ayinde infaz ettiler.

Karahanlı bağlı olduğu gizli örgütün isteklerini yerine getiremiyor.Ondan dolayı ipini çekiyorlar hem ruslara bırakılacaktı ihale hemde kendileri temiz kalacaktı böylece istedikleri yeni bir baron seçip işlerine devam edip ruslarıda temizleyebileceklerdi bu düşmanlıkla.Ama plan başarılı olamayınca kendileri bir ayinde infaz ettiler.

Yukarıdaki mesajımda yazdım ama, bu mesajını okuduktan sonra işlerin farklı olabileceğini düşündüm. İlk hedef Karahanlı'ydı ama, Aslan Akbey Karahanlı'yı korumaya başlamıştı. O yüzden hedefi değiştirip onu koruyan Aslan'nın ipini çektiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık