Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Sen karakteri çok sevdiğin için Yagami Light misali herşeyi kendisinin planladığını düşmanı çökerttiğini falan sanıyorsun herhalde. :D O kadar iyiydi madem öldüreceklerini bilip ona göre hazırlık yapmalıydı.
Çökertemese de alt yapısını hazırladı. Adam konseyin gerçi sehem di emme olsun tırlarını kaçırdı k.ırakda ki türkmenlere verdi. Gıda yardımı falan da cabası. 2008 ve 2012 olayları da malum açılım adı altında baĞzı şeyler ayaklar altına alınır iken ''gerçekte'' bu adam gibileri neler yapmış davutoğlu da açıklamıştı da iş işten geçmişti. Boş karakter değildi toplasan 20 kişi ile devletin yapamadıklarını yaptı adam. Öldüren de jitemin dizi içinde ki iz düşümü...

Abuzer ve Erdal, Doğu Bey ve Pala üçlüsüne oy verdim. Konsey zamanında Tombalacıya ve Necmiye çok fazla göz yumduğu için basmadım.
Laz Ziya ve Hüsrev Ağa ayrı olarak listede olsa idi kesin oy verirdim çok kaliteli muhabbetleri vardır.

Tapınak falan başta yoktu sonradan çıkardılar o saçmalıkları o zamanlar israil falan ülkede meşhurdu hatta kanada dan birileri tv lere bağlanıyordu bu illuminati falan sayıklıyordu bir şeyler :D İhaneti falan yok adamın devlet içinde ki devleti satanlardan gizledi işlerini. Bunu gördük en tepede ki adam abd lilere bilgi satıyordu fişini çekti mesela. Adam polatı kaçırdı diye hain ilan edildi kara defter falan hikaye mesela :D Saklı iş yapıyorsan hainsin oh ne ala bu şimdi ''fedoncu'' musun söyleminden farksız dizi içinde... :D
Tapınak olayı hep Soner Yalçın kafası.

Karahanli'nin konseyi de mason oluşumu gibi duruyordu. Yemin törenleri, ritüeller, o toplandıkları odanın dizaynı falan.

Tapınak olayı hep Soner Yalçın kafası.

Karahanli'nin konseyi de mason oluşumu gibi duruyordu. Yemin törenleri, ritüeller, o toplandıkları odanın dizaynı falan.
Mason oluşumu normal alayı amerikancı. Gerçi laz ziya hüsrev ağa ve testere hariç alayı amerikan yancısı. Bu 3 lü de malum ilgilenmiyordu bu muhabbetlerle lakin aynı gemide gidiyorlardı.

Dizinin yine gideri vardı ama artık memati ve abdulhey ayrılmak isteyince saçma senaryolar oluştu ve sonrasında gelen karakterler onların yerlerini dolduramadı ki doldurması çok zordu.Onlardan sonra gelen karakterler diziye pek uymadı Defne Samyeli vardı daha ne olabilir kötü olması için :D

Ilk 97 bolumu restore edip HD olarak Youtube'a yüklemeye başlamışlar.

Dizi tekrar başlayacak sanırım. İlk 97 hariç izlemedim gerçi.

O gün bir youtube videosunun altında da sorulmuştu ve birçok farklı cevap verilmişti. Bende burada sorayim sıkı takipciler net cevap verebilir belki. Aslan Akbey'i kim veya kimler öldürdü. Kirve'mi? Ruslar'mi Amerikalılar mi? Ve amaç neydi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık